خانه / شکلات خرمایی / صادرات شکلات خرمایی در ۵ طعم

صادرات شکلات خرمایی در ۵ طعم

صادرات شکلات خرمایی در ۵ طعم که برخی کارخانه های تولید شکلات و یا فراورده های خرمایی تولید دارند توسط این مجموعه به تمامی بازار های جهانی امکان پذیر است شکلات خرمایی در سال های اخیر از اسقبال خوبی برای فروش در داخل و صادرات از ایران قرار گرفته است.

صادرات شکلات خرمایی

صادرات شکلات خرمایی

صادرات شکلات خرمایی و یا هر نوع شکلات که در کشور تولید می شود از طریق این سایت انجام می شود، شکلات خرمایی مخصوصا طعم دار ان تشکیل شده از خرما و روکش شکلات و طعم های میوه از قبیل موز و توت فرنگی و بسیار مورد استقبال کشور های دیگر قرار گرفته است.
اگر خریدار این محصول هستید می توانید تمامی مارک های ان را از ما بخواهید و یا اگر تولید کننده هستید می توانید برای جهانی شدن محصول خود با ما در ارتباط باشید.

قیمت شکلات خرمایی

قیمت شکلات خرمایی صادراتی

قیمت شکلات خرمایی صادراتی با توجه به مقدار درخواستی و نوع طعم و یا مغز دار بودن این محصول متفاوت است البته برای تاجرانی که مستقیم صارات می کنند متفاوت است و سود زیادی دارد.
به طور کل قیمت های صادراتی با پخش در داخل ایران متفاوت است و شما می توانید برای اطلاع از جدیدترین قیمت ها با ما در ارتباط باشید.

مرکز پخش انواع شکلات خرمایی

مرکز پخش انواع شکلات های خرمایی

مرکز پخش شکلات های ایرانی به خصوص شکلات خرمایی با مارک های تنکسیر، لیمر، تحفه، پارسیان و نام های دیگر، با توجه به اینکه برای خریداران عمده شرکت های بازرگانی اهمیت زیادی برای تامین جنس انها دارند ما هم برای رفاه خریداران که تنوع در خرید را به طور ویژه دنبال می کنند انواع این محصول را در قالب طعم دار و مغز دار تامین خواهیم کرد.

خرید از تولید کنندگان شکلات خرمایی

خرید از تولید کنندگان شکلات خرمایی

تولید کنندگان شکلات خرمایی می توانند برای فروش محصولات خود به صورت عمده و همیشگی با این مجموعه در ارتباط باشند تا ما با خرید انواع محصولات با کیفیت انها راه جهانی شدن محصولات تولید کنندگان این محصول خوشمزه ایرانی را هموار سازیم.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
صادرات شکلات تولید کنندگان در (berkaman) بازرگانی برکامان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127844120
پست الکترونیکی: berkamanco@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید عمده بهترین شکلات خرمایی

خرید عمده بهترین شکلات خرمایی ۱۰ یا ۸ کیلویی

خرید عمده بهترین شکلات مخصوص خریداران عمده، با توجه به طعم دلنشین و خاصیت غذایی و …

کانال تلگرام