خانه / شکلات خرمایی / خرید عمده بهترین شکلات خرمایی ۱۰ یا ۸ کیلویی

خرید عمده بهترین شکلات خرمایی ۱۰ یا ۸ کیلویی

خرید عمده بهترین شکلات مخصوص خریداران عمده، با توجه به طعم دلنشین و خاصیت غذایی و استقبال بی نظیر از این محصول این بهترین های این نوع شکلات یا خرما را می توانید به صورت عمده در قالب کارتن ۸ یا ۱۰ کیلوی خرید کنید.

مرکز پخش شکلات خرمایی

مرکز پخش انواع شکلات های خرمایی

شکلات دارای تنوع زیادی است به طوری که روزانه مصرف بالایی بین مردم وجود دارد، درخواست ها برای نوع های متفاوت این شکلات ها بسیار بالا است یکی از بهترین شکلات هایی که به صورت مفید در کارخانجات تولید می شود و کاملا مفید و مغذی است شکلات خرمایی است.
شکلات خرمایی تشکیل شده از خرما با مغز های متفاوت گردو یا بادام و یا پسته است که درون خرما قرار می گیرد و روی خرما را شکلات قرار می دهند و یک روکش شکلاتی می شود.

برخی تولید کننده ها در قالب طعم های مختلف هم تولید می کنند:

  • شکلات خرمایی شیری
  • شکلات خرمایی موزی
  • شکلات خرمایی توت فرنگی
  • شکلات خرمایی نسکافه
  • شکلات خرمایی شکلاتی

این نوع شکلات ها بیشتر در جنوب کشور به دلیل فراوانی و تازه بودن خرما تولید می شود برای برای خرید عمده این محصول با کیفیت با ما در ارتباط باشید.

فروش انواع شکلات تلخ

فروش انواع شکلات تلخ

در این سایت بهترین شکلات های تلخ به صورت عمده به فروش می رسد یکی از مصارف شیرینی پزی ها و یا کارخانه های بستنی شکلات تلخ فله است که ما برای انان بهترین ها را تامین خواهیم کرد.
فروش شکلات تلخ با توجه به در صد تلخی ان دارای قیمت های متفاوتی است که شما می توانید اصلی ترین های این محصول را به صورت قیمت کارخانه از ما داشته باشید.

خرید عمده بهترین شکلات خرمایی

خرید عمده بهترین شکلات خرمایی

خرید عمده بهترین شکلات خرمایی با توجه به ترکیبات ان را می توانید با قیمت های مناسب داشته باشید. شکلات خرمایی در ایران توسط چند کارخانه تولید می شود و در داخل و خارج از کشور به فروش می رسد.
بسته هاس ۲۵۰ و یا ۴۵۰ گرمی با ۵ طعم و یا کارتن های ۸ یا ۱۰ کیلویی برای فروش عمده در این سایت با قیمت های کارخانه و تحویل در محل موجود می باشد.

 

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
صادرات شکلات تولید کنندگان در (berkaman) بازرگانی برکامان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127844120
پست الکترونیکی: berkamanco@gmail.com

مطلب پیشنهادی

صادرات شکلات خرمایی

صادرات شکلات خرمایی در ۵ طعم

صادرات شکلات خرمایی در ۵ طعم که برخی کارخانه های تولید شکلات و یا فراورده …

کانال تلگرام