خانه / شکلات / مرکز پخش عمده شکلات داماک پسته ای ۶ تایی

مرکز پخش عمده شکلات داماک پسته ای ۶ تایی

مرکز پخش عمده شکلات داماک پسته ای ۶ تایی، شما می توانید به صورت مستقیم شکلات داماک damak  پسته ای محصول شرکت نستله ترکیه را در بسته های ۶ و ۱۲ تایی در کارتن به صورت عمده از این مرکز پخش با بهترین قیمت ها خریداری کنید.

وزن و ترکیبات شکلات داماک

وزن و ترکیبات شکلات داماک

این شکلات محصول کشور ترکیه و شرکت نستله است و معمولا به صورت غیر قانونی وارد بازار می شود.البته با کیفیت و وزن بالایی نسبت به شکلات های مشابه خود دارد.
شکلات داماک پسته ای از موادی مانند شیر کاکائو، کره کاکائو و مغز پسته خرد شده تشکیل شده است، وزن این محصول ۸۰ گرم است.برای خرید این محصول و ارامش در خرید با مراکزی همکاری کنید که به دارای اعتبار در بازار باشند.

 قیمت عمده شکلات داماک در تهران

قیمت عمده شکلات داماک تحویل در تهران

با توجه به اینکه بار محصولات ترکیه عمدتا تهران تخلیه می شود در نتیجه اصلی ترین قیمت در تهران عنوان می شود در غیر این صورت هزینه حمل و نقل تا شهر محل خریداری شده بر مبلغ اولیه شکلات داماک افزوده خواهد شد.
با توجه به توزیع انواع شکلات های ایرانی و خارجی در بازار شما برای دریافت لیست قیمت و خریداری هر نوع انواع دیگر در بازار می توانید در هر زمان با ما در ارتباط باشید تا اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهیم البته تمام محصولات این مرکز پخش عمده و در تعداد بالا می باشد.

مرکز پخش عمده شکلات داماک

مرکز پخش عمده شکلات داماک

مرکز پخش عمده شکلات داماک، با توجه به وجود شکلات های فراوان در بازار این مجموعه پیشنهاد خرید شکلات پسته ای داماک را در قالب بسته بندی ۶ و ۱۲ تایی در کارتن را برای شما دارد به این علت که قیمت شکلات نسبتا پایین است و حاشیه سود خوبی برای خریداران دارد.
شکلات های شرکت نستله فقط به داماک ختم نمی شود و شما برای اطلاع از محصولات بیشتر این مجموعه با ما هماهنگ کنید تا ما پیشنهادات ویژه خود را برای شما عنوان کنیم.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
صادرات شکلات تولید کنندگان در (berkaman) بازرگانی برکامان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127844120
پست الکترونیکی: berkamanco@gmail.com

مطلب پیشنهادی

صادرات اسمارتیز

صادرات شکلات و اسمارتیز ایرانی

صادرات اسمارتیز فله ۳ و ۵ کیلویی و انواع شکلات های ایرانی در بازرگانی برکامان، …

کانال تلگرام