خانه / کره کاکائو / کره کاکائو از کجا برای خرید عمده تهیه کنیم؟

کره کاکائو از کجا برای خرید عمده تهیه کنیم؟

کره کاکائو از کجا برای خرید عمده تهیه کنیم؟ بهترین محل برای خرید عمده کره کاکائو سایت هایی هستند که مستقیم این محصول را به همراه پودر کاکائو و کره جانشین کاکائو مخصوص استفاده کارخانه داران و کارگاه های بزرگ تولیدی از وارد کنندگان تامین می کنند.

کره کاکائو از کجا خرید کنیم؟

کره کاکائو از کجا خرید کنیم؟

کره کاکائو از کجا خرید کنیم؟ این سوالی است که بسیاری از خریداران عمده دارند به این دلیل که این محصول در ایران خیلی پراکنده پخش نمی شود و شما باید از مراکز پخشی خرید کنید که مستقیم یا وارد می کنند و یا اینکه از وارد کننده دریافت می کنند.
ما در این سایت دغدغه خریداران عمده این محصول را با عرضه در هر زمان برطرف کرده ایم و علاوه بر کیفیت قیمت های دست اول را می توانید بدون واسطه از ما بخواهید.

مشخصات کره کاکائو

مشخصات کره کاکائو

مهمترین مشخصات کره کاکائو :

 1. دارای رنگ زرد است.
 2. چربی اشباع شده بین ۴۰ تا ۶۰ درصد دارد.
 3. دمای ذوب ان بین ۳۴ تا ۳۸ درجه است.
 4. با توجه به عطر دلنشین ان یکی از بهترین موارد برای تهیه شکلات است.
 5. دارای کافئین کمتری نسبت به پودر کاکائو است.
 6. فاقد کلسترول است.

موارد استفاده کره کاکائو

موارد استفاده کره کاکائو

موارد استفاده کره کاکائو متفاوت است:

 • مهمترین مورد استفاده کرهکاکائو در صنعت شکلات سازی است.
 • در تولید شیرینی بسیار کاربرد دارد.
 • در تولید لوازم بهداشتی و ارایشی ماده ای پر کاربرد است مخصوصا برای تولید کرم های پوستی.
 • در تولیدات دارویی مخصوصا شیاف استفاده می شود.
 • در تولید صابون از کره کاکائو استفاده می شود.

 

محل فروش کره کاکائو افریقانای شیرین عسل

محل فروش کره کاکائو در ایران با توجه به اینکه کارخانه شیرین عسل برند معتبر ایران این محصول را با نام افریقانا تولید می کند در مراکز فروش مستقیم این محصول است.
فروش کره کاکائو افریقانا مخصوص تولید کنندگان عمده است که مصرف بالایی دارند و ما می توانیم با بهترین قیمت ها نیاز انان را در بازار تامین کنیم همین حالا برای تهیه این محصول با ما در ارتباط باشید تا دیگر این سوال که کره کاکائو از کجا خرید کنیم؟ برای شما مطرح نباشد.

قیمت هر کیلو کرهکاکائو

قیمت هر کیلو کره کاکائو

قیمت کره کاکائو در بازار ایران بالا است و با توجه به نوسانات قیمت ها در بازار قیمت ثابتی ندارد و خریداران باید از مراکزی خرید کنند که به صورت مستقیم این محصول را خرید و فروش می کنند تا دچار ضرر و زیان نشوند.
قیمت بالای کره کاکائو در ایران برای بسیاری از کارخانجات تولیدی مقرون به صرفه نیست بنابراین برای کم کردن بار هزینه های مالی خود و رقابت در بازار فروش به سمت روغن جانشین روی اورده اند روغنی که در بازار با نام cbs از ان یاد می شود.

استفاده از روغن جانشین کره کاکائو

استفاده از روغن جانشین کره کاکائو

استفاده از روغن جانشین یا در اصطلاح سی بی اس بسیار بین تولید کننده های بزرگ در کشور مرسوم شده و به علت اینکه ۲ حالت دارد ۱ قالبی  ۲ روکشی در مصارفی مانند شکلات سازی و یا تولید بستنی و انواع بیسکویت و کیک استفاده می شود.
این روغن ماهیت روغن پالم را دارد و از طرف وزارت بهداشت برای تولیدات لبنی ممنوع شده است. لازم به ذکر است که تولید کنندگان معروف که کیفیت برای انان بسیار مهم است از این نوع روغن در تولیدات خود استفاده نمی کنند.

منبع:  cacaostore.ir

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
صادرات شکلات تولید کنندگان در (berkaman) بازرگانی برکامان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127844120
پست الکترونیکی: berkamanco@gmail.com
کانال تلگرام