خانه / شکلات تلخ / مرکز خرید شکلات باراکا ۲ سر پیچ

مرکز خرید شکلات باراکا ۲ سر پیچ

مرکز خرید شکلات باراکا ۲ سر پیچ با بسته های ۲ کیلو گرمی مخصوص استفاده در کافی شاپ ها در کنار سرو قهوه، شما می توانید این نوع شکلات تلخ را که بسیار مورد توجه مصرف کنندگان قرار گرفته را از این مرکز پخش عمده خریداری کنید.

مرکز خرید شکلات باراکا

مرکز خرید شکلات باراکا

مرکز خرید شکلات باراکا نامی اشنا برای هر محصولی است خریداران از مراکز پخش توقع دارند با توجه به عدم محدودیت در تامین جنس دارای قیمت های یا کارخانه و یا نزدیک به کارخانه داشته باشد.
به طور کل با توجه به کیفیت بالای محصولات باراکا شکلات های باراکا قیمت بالایی نسبت به دیگر شکلات ها دارند و همین ۲ عامل کیفیت بالا در کنار مصرف بالا خود نوعی بازار خوب را برای این محصول رقم زده است.

نمایندگی شکلات

نمایندگی شکلات در شیراز، مشهد، کرج

شهرهای بزرگی در ایران با کارخانجات به صورت نمایندگی همکاری می کنند مانند تهران، شیراز، مشهد، اصفهان اما این نوع فروش محدودیت برای کارخانه داران و فروشندگان است که با توجه به موقعیت جغرافیای باید فعالیت کنند.
امروزه با توجه به فروش گسترده سایت های اینترنتی دیگر نیازی به وجود نمایندگی و انبار داری نیست بلکه با این روش های جدید ما جنس عمده خریداری شده شما را به ادرس شما در هر کجای کشور که باشید ارسال می کنیم با همان قیمت های کارخانه و بدون واسطه.

پخش عمده شکلات باراکا

پخش عمده شکلات باراکا

پخش عمده انواع شکلات باراکا سفید، شیری، تلخ به صورت عمده در قالب تخته ای و یا گرمی دوسر پیچ یا مینی تابلت و انواع محصولات دیگر که بسیار پر فروش هستند با توجه به خرید عمده مشتریان عرضه خواهد شد.
در این مرکز پخش علاوه بر انواع شکلات های تلخ پودر کاکائو مخصوص فروش به کارخانجات شکلات سازس در تناژ بالا هم تامین می شود.

قیمت عمده شکلات باراکا

قیمت عمده شکلات باراکا

قیمت عمده شکلات باراکا با توجه به مقدار خرید متفاوت است به این دلیل که خرید های بالا با توجه به خرید مستقیم از کراخانه به راحتی انجام می شود و بنابراین برای مشتریان عمده مناسب تر است شما می توانید برای اطلاع از اخرین قیمت ها با ما در ارتباط باشید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
صادرات شکلات تولید کنندگان در (berkaman) بازرگانی برکامان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127844120
پست الکترونیکی: berkamanco@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش شکلات تلخ

فروش شکلات تلخ ۱۰۰% اصل

فروش شکلات تلخ ۱۰۰% اصل با کیفیت، یکی از ترکیبات یک شکلات در واقع مهمترین …

کانال تلگرام