خانه / کاکائو / فروش انواع پودر کاکائو

فروش انواع پودر کاکائو

فروش انواع پودر کاکائو با توجه به مصرف تولید کننده های مواد غذایی به صورت عمده مستقیم بدون واسطه ارسال به تمام نقاط کشور در کیسه های ۲۵ کیلویی با قابلیت شارژ مجدد و تحویل در حداقل زمان ممکن.

فروش انواع پودر کاکائو

فروش انواع پودر کاکائو

فروش انواع پودر کاکائو رادر این مرکز پخش با قیمت های بدون واسطه برای مجموعه های تولیدی با بهترین کیفیت ها و زمان تحویل انجام می دهیم.
پودر های کاکائو در بازار محصول کشور های مختلف است و هر کدام را خریدارانی ترجیح می دهند که خرید کنند ما هم در این سایت با توجه به نیاز مشتریان خود انواع پودر های کاکائو را با بهترین کیفیت و قیمت در اختیار انان قرار خواهیم داد.

قیمت پودر کاکائو فله

قیمت پودر کاکائو کیلویی و فله

قیمت پودر کاکائو به صورت کیلویی محاسبه می شود که با توجه به مقدار خریدی که صورت می گیرد کمی متفاوت است به این دلیل که در خرید فله طبیعتا میزان بالایی خریداری می شود.
با توجه به وجود محصولات با نام های متفاوت در بازار و تغییر مداوم قیمت ها شما می توانید در هر زمان از شبانه روز برای استعلام قیمت با ما در ارتباط باشید.

مرکز پخش پودر کاکائو ترکیه

مرکز پخش پودر کاکائو هلندی و ترکیه

در این مرکز پخش انواع پودرهای کاکائو هلندی و ترکیه در میزان بالا پخش می شود البته محصول این دو کشور در ایران کمی قیمت بالایی دارد که در این میان پودر کاکائو هلند دارای قیمت بیشتری است با توجه به نیاز در مصرف خود با ما در ارتباط باشید تا تامین پودر مورد نیاز شما را به عهده بگیریم.

بهترین مارک پودر کاکائو

بهترین مارک پودر کاکائو

گیاه کاکائو در کشور هایی با شرایط اب و هوایی سازگار کشت می شود مانند اندونزی و مالزی و یا بعضی کشور های افریقایی مانند ساحل عاج و یا کشور هایی در امریکا به مانند برزیل و مکزیک بنابراین نوع کشت و شرایط اب و هوایی و برداشت و همچنین فراوری این محصول رابطه مستقیم با کیفیت نهایی و مشخص شدن بهترین کاکائو را دارد کاکائو ساحل عاج یکی از بهترین پودر های کاکائو می باشد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
صادرات شکلات تولید کنندگان در (berkaman) بازرگانی برکامان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127844120
پست الکترونیکی: berkamanco@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش کاکائو تلخ

فروش مستقیم کاکائو تلخ در بازار

فروش مستقیم کاکائو تلخ در بازار ایران به صورت مستقیم از واردات، یکی از علت …

کانال تلگرام