خانه / کاکائو / واردات پودر کاکائو ۹۸

واردات پودر کاکائو ۹۸

واردات پودر کاکائو ۹۸، با توجه به وارداتی بودن ۱۰۰ در صدی پودر کاکائو در ایران این محصول در سال ۱۳۹۸ مثل گذشته حتی بیشتر از گذشته وارد ایران می شود در این بین کارخانجات مواد غذایی بالاترین سهم مصرفی را برای تولیدات خود دارند.

واردات پودر کاکائو

واردات پودر کاکائو

واردات پودر کاکائو به ایران را تاجران به صورت عمده انجام می دهند و به دلیل اینکه این محصول پر مصرف ۱۰۰% از خارج کشور تامین می شود بنابراین بسیار مهم است که با چه قیمت هایی برای فروش عرضه شود  و اینکه از چه کشورهایی پودر کاکائو خریداری می شود و در بازار پخش می شود.
با توجه به وجود واسطه های زیادی که در این زمینه فعالیت دارند بهترین فروشندگان که ارتباط مستقیم با وارد کنندگان دارند را باید پیدا کرد و با توجه به تجربه انان بهترین خرید را انجام داد.

 کارخانجات خریداران عمده کاکائو

کارخانجات خریداران عمده پودر کاکائو

کارخانجات صنایع غذایی از قبیل شکلات، بستی، انواع کیک و کلوچه، کارگاه های شیرینی پزی و حتی ارایشی از خریداران عمده پودر کاکائو در بازار هستند که با توجه به تنوع بالا و قیمت های مناسب این مرکز پخش می توانند انواع درخواست پودر کاکائو برای مجموعه خود را از ما بخواهند.

قیمت پودر کاکائو در بازار

قیمت پودر کاکائو در بازار

خریدارنی که برای تامین جنس خود تمایل دارند با این مرکز پخش در ارتباط باشند تمامی قیمت های کیلویی و فله ای در نوع پودر کاکائو خالص و مرغوب را در هر زمان می توانند از ما بخواهند.
با توجه به مصرف بالای کارخانجات ما می توانیم به صورت دوره ای تمام نیاز انان را به قیمت های مناسب و جنس های مرغوب و اصل در بازار تامین کنیم.

پخش پودر کاکائو جی بی مالزی

 پخش پودر کاکائو جی بی مالزی

پودر کاکائو جی بی مالزی یکی از محصولات پر مصرف است که واحد های تولیدی با توجه به کیفیت این محصول و در عین حال قیمت پایین تر ان نسبت به دیگر پودر های کاکائو تمایل به مصرف ان را دارند که ما به صورت عمده پخش می کنیم.
تمامی قیمت های این مجموعه قیمت های مستقیم وارداتی است و کیفیت تمامی محصولات اصل و قابل ضمانت است اگر خریدار عمده این محصول هستید با ما برای تامین جنس خود در ارتباط باشید.

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
صادرات شکلات تولید کنندگان در (berkaman) بازرگانی برکامان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127844120
پست الکترونیکی: berkamanco@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش کاکائو تلخ

فروش مستقیم کاکائو تلخ در بازار

فروش مستقیم کاکائو تلخ در بازار ایران به صورت مستقیم از واردات، یکی از علت …

کانال تلگرام