خانه / مواد اولیه شکلات / صادرات مواد اولیه تولید شکلات به افغانستان

صادرات مواد اولیه تولید شکلات به افغانستان

صادرات مواد اولیه تولید شکلات به افغانستان از قبیل پودر کاکائو، قهوه مخصوص تولید شکلات و شیرینی کارتن ۲۰ کیلویی، گلوکز مایع یا همان نشاسته ذرت ۵۰ لیتری، شکلات تخته ای تلخ و شیرین و میوه ای ۳ کیلویی، کره کاکائو ۲۵ کیلویی، شیر خشک صنعتی ۱۰ کیلویی و مواد مورد نیازدیگری که در ایران برای تولید شکلات از ان استفاده می شود.

صادرات مواد اولیه شکلات به افغانستان

صادرات مواد اولیه شکلات به افغانستان

صادرات مواد اولیه شکلات به افغانستان در حال افزایش است به این دلیل که بسیاری از سرمیه گذاران در افغانستان به سمت تولید تمایل پیدا کرده اند این فرصت بسیار مناسبی است که با توجه به وجود تمام مواد اولیه این محصول در ایران به صورت مستقیم صادرات مواد اولیه شکلات به افغانستان توسط این مجموعه انجام شود.
با توجه به اینکه تمامی مواد اولیه شکلات از قبیل پودر کاکائو، کاف میت، شیر خشک، پودر قهوه، کره کاکائو، گلوکز یا همان نشاسته ذرت و اینکه ارد برنج مخصوص تولیدی های شیرینی در نتیجه امادگی صادرات مواد اولیه شکلات به افغانستان را به صورت همیشگی برای مجموعه های تولیدی در این کشور به عهده خواهیم گرفت.

صادرات شکلات ایرانی

صادرات شکلات ایرانی

در کنار صادرات مواد اولیه به افغانستان و دیگر کشورهای منطقه بسیاری از شکلات های ایرانی را از قبیل شکلات تخته ای و پذیرایی و حتی سس شکلاتی را هم به صورت عمده صادر می کنیم در ایران ۱۰ ها کارخانه تولید شکلات وجود دارد که علاوه بر اینکه برخی از این کارخانه ها نامی هستند و خود به صورت مستقیم صارات را انجام می دهند بسیاری دیگر به دنبال موقعیت صادراتی محصول خود هستند که ما در اینجا امادگی این همکاری را به این مراکز تولیدی اعلام می کنیم.

صادرات شکلات سوربن به اذربایجان

صادرات شکلات سوربن به اذربایجان

صادرات شکلات سوربن به اذربایجان، کشور اذربایجان با توجه به اینکه فرهنگ مردم ان به فرهنگ ایرانیان بسیار نزدیک است بنابراین اعتقاد بسیار زیادی به مهمانی و برگزاری مجالس دارند و همین خود باعث شده که پذیرای از یکدیگر را به نحو خوبی انجام دهند. همین عامل باعث شده که بسیاری از محصولات ایرانی با توجه به هم مرز بودن این کشور با ایران توسط تجار وارد این کشور شود یکی از این محصولات بسیار پرمصرف در اذربایجان شکلات سوربن کاله در مدل مینی کن ان است که در حجم بسیار زیادی به این کشور صادر می شود.

صادرات پودر کاکائو F 11 شیرین عسل

صادرات پودر کاکائو F 11 شیرین عسل

صادرات پودر کاکائو F11 شیرین عسل به دلیل اینکه دارای رنگ تیره ای است به افغانستان در حال افزایش است این محصول در ایران و کارخانه شیرین عسل تولید می شود و علاوه بر اینکه از فروش بسیار زیاد داخلی برخوردا است به کشورهای منطقه در حال ارسال است.
پودر های کاکائو اف ۴، اف ۷، و اف ۱۱ شیرین عسل را در حجم های بسیار زیاد به صورت ارسال مستقیم از کارخانه در داخل و خارج از کشور عرضه می کنیم تا محصولات تولید ایران هم رقابت داشته باشند با نمونه های وارداتی ان.

فروش عمده کافی میکس

فروش عمده کافی میکس ایرانی به افغانستان

کافی میکسی که در داخل ایران تولید می شود بسیار کیفیت مناسب و قیمت منحصر به فردی دارد و با توجه به اینکه کشور افغانستان و یا کشورهای منطقه مانند عراق و اذربایجان و ترکمنستان از مصرف کنندگان بسیار خوب محصولات ایرانی به خصوص پودرهای نوشیدنی های گرم مانند کافی میکس و هات چاکلت هستند.
ما کافی میکس کاچکول به همراه کاپوچینو و هات چاکلت را در کنار چای ماسالا با کیفیت بسیار خوب را تولید می کنیم و به این کشورها صادر می کنیم  این صادرات در کنار صادرات مواد اولیه شکلات به افغانستان انجام می پذیرد.

مرکز فروش انواع شکلات های صادراتی ایرانی

مرکز فروش انواع شکلات های صادراتی ایرانی

شکلات صادراتی در ایران بسیار است از قبیل شکلات تلخ تخته ای یا شیری و میوه ای این محصول که کاربرد تولیدی دارد و یا اینکه انواع شکلات های کادویی و پذیرایی در این مرکز فروش شکلات اصل ایرانی در انواع مختلف ان انجام می شود شکلات های بی نظیری که در کشورهای مختلف از جایگاه بسیار خوبی برخوردار شده است.
یکی از این شکلات های ارزان و پرفروش در منطقه محصولات تولیدی ایتن است که به صورت تناژ بالا توسط تاجران افغانستان و پاکستان و عراق خریداری می شود.

نمایندگی فروش پودر کاکائو ایرانی

نمایندگی فروش پودر کاکائو ایرانی

واردات پودر کاکائو در مدل های مالزی، ترکیه، اندونزی، هلند، اسپانیا، المان به ایران از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است به این معنی که مصرف بسیار زیادی را این نوع پودرها به خود توسط تولید کنندگان در صنایع غذایی به خود اختصاص داده اند، اما در این نمایندگی فروش پودر کاکائو ایرانی افریقانا با کد های مختلف که در کیسه های ۲۵ کیلویی بسته بندی شده است را به صورت عمده و قابلیت ارسال مستقیم به تمام کشور انجام می دهیم.

تولید و فروش صادراتی کره کاکائو ایرانی

تولید و فروش صادراتی کره کاکائو ایرانی

کره کاکائو در ایران با برند ایرانی افریقانا تولید می شود و از قیمت نسبتا پایین تری نسبت به مدل های خارجی این محصول برخوردار است این کره کاکائو در ۲ مدل بو دار و بی بو در کارتن های ۲۵ کیلویی بسته بندی می شود و قابلیت مصرف در کارگاه ها و کارخانه های تولید مواد غذایی از قبیل شکلات و کیک و کلوچه و همچنین ارایشی بهداشتی دارد، تولید و فروش صادراتی کره کاکائو ایرانی با بهترین کیفیت و قیمت انجام می شود.
یکی از بهترین شکلات های تولید شده در کارخانجات شکلات سازی شکلاتی است که مستقیم با کره کاکائو تولید شده باشد و جانشی کره کاکائو که همان CBS است در تولید ان نقشی ندارد.

خرید شکلات تخته ای ایرانی

خرید شکلات تخته ای ایرانی

از این مرکز پخش شکلات خرید شکلات تخته ای را در مدل ها و برندهای مختلف ایرانی را می توانید انجام دهید شکلات های که با بهترین پودر های کاکائو تولید شده و در تولید کارگاه های تولیدی نقش بسیار زیادی را دارد برای اطلاع از تنوع شکلات های ما که دارک، شیرین، شیری، و رنگی است می توانید با ما در ارتباط باشید.
با توجه به محصولات متفاوت در بازار بهترین مشاوره های خرید را در مورد شکلات مصرفی مورد نیاز را با توجه به تجربه بسیار زیا فروش در بخش مواد اولیه شکلات در اختیار شما خواهیم گذاشت تا در اینده یکی از برندهای معروف در نوع تولیدات خود باشید.

 

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
صادرات شکلات تولید کنندگان در (berkaman) بازرگانی برکامان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127844120
پست الکترونیکی: berkamanco@gmail.com
کانال تلگرام