خانه / رست شکلاتی قهوه / مرکز فروش رست شکلاتی قهوه ۱۵ کیلویی

مرکز فروش رست شکلاتی قهوه ۱۵ کیلویی

مرکز فروش رست شکلاتی قهوه ۱۵ کیلویی این حداقل وزنی است که خریدران می توانند درخواست خود را داشته باشند البته در مورد انواع دون های روبوستا و عربیکا که با کیفیت تضمینی در این مرکز عرضه می شود.

فروش رست شکلاتی قهوه

فروش رست شکلاتی

فروش شکلات رست شکلاتی قهوه را با بهترین کیفیت در مورد حدود ۲۰ دانه قهوه پر مصرف عربیکا و روبوستا را برای عمده فروشان و کافی شاپ ها به صورت کیسه های کامپوزیتی حداقل سفارش ۱۵ کیلو را انجام می دهیم.
رست در اصطلاح شکلاتی به رستی گفته می شود که نه خیلی روشن و است و نه دارک و تیره و عطر طعم قهوه با این رست کم نمی شود و علت نام گذاری این رست به شکلاتی فقط رنگی هست که قهوه نزدیک به شکلات پیدا می کند اما طعمی شکلاتی نخواهد داشت.

رست دانه قهوه به سفارش شما

رست دانه قهوه

به طور کل ۳ نوع رست برای دانه قهوه توسط یک مجموعه رستری به سفارش شما در نظر گرفته می شود که عبارتند از: رست مدیوم که در این روش دانه قهوه تفت ملایمی می شود و رنگ قهوه کمی تغییر می کند رست شکلاتی همان طور که از نامش پیداست بعد از فرایند تفت به رنگ شکلات می شود البته این نوع رست تقریبا بهترین رست است چون طعم و عطر قهوه کاملا قوی است و در نوع سوم که به رست دارک معروف است قهوه کاملا تیره می شود حتی از نظر عطر و طعم محصول با رست دارک تلخ می شود.

مرکز انواع دانه قهوه سبز

مرکز انواع دانه قهوه

در این مرکز انواع دانه قهوه سبز مورد خرید و فروش قرار می گیرد و رستری ها و حتی عمده فروشانی که این محصول را به صورت عمده نیاز دارند می توانند با ارتباط با مجموعه ما از اطلاعات بیشتری برای قیمت و کیفیت و موجودی انواع دانه خام قرار بگیرند.
دلیل دعوت به همکاری این است که طبیعتا تمام رستری ها امکان واردات مستقیم انواع دانه خام قهوه را ندارند و ما با تنوع بسیار زیاد این محصول می توانیم تامین کننده بسیار مطمئن برای این واحدهای محترم باشیم.

خرید قهوه های فوری

خرید قهوه های فوری

در کنار دانه خام و رست شده انواع دانه قهوه خرید مناسب قهوه های فوری کلاسیک، اسپرسو فوری و گلد از موضوعاتی است که همواره فعالان در صنعت قهوه با ان درگیر هستند بنابراین شما می توانید از این مرکز پخش به راحتی و بدون دغدغه قهوه های مورد نیاز خود را در کنار انواع پودر کاکائو الکالایز و نچرال را خریداری کنید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
صادرات شکلات تولید کنندگان در (berkaman) بازرگانی برکامان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127844120
پست الکترونیکی: berkamanco@gmail.com
کانال تلگرام