خانه / ژلاتین حلاوت / فروش ژلاتین حلال حلاوت ترکیه

فروش ژلاتین حلال حلاوت ترکیه

فروش ژلاتین حلاوت حلال ترکیه که یکی از با کیفیت ترین و معروف ترین ژلاتین های موجود در بازار ایران در ۲ بلوم ۱۶۰ – ۱۸۰ و ۲۳۰ – ۲۵۰ در بازرگانی برکامان مستقیم از محل واردات در حال انجام است این ژلاتین دارای رنگ روشن و حلالیت بالایی دارد.

فروش ژلاتین حلاوت

فروش ژلاتین

فروش ژلاتین حلاوت حلال ۱۶۰-۱۸۰ و ۲۳۰-۲۵۰  ترکیه در برکامان، ژلاتین به دلیل کاربرد های فراوانی که دارد ازجمله ایجاد ژل و قوام بخشیدن به محصولاتی در صنایع غذایی مورد استفاده قرار می گیرد.
انواع مارمالادها، ژله ها، پاستیل ها، بستنی ها، ابنبات ها و حتی مدل هایی از شکلات و شیرینی ها محصولاتی هستند که به طور مستقیم ژلاتین در تولید انها نقش دارد.

مرکز فروش پودر ژله ایرانی

مرکز فروش پودر ژله

با توجه به فروش بسیار بالایی که در انواع ژلاتین موزد نیاز تولید کنندگان داریم بنابراین تولیداتی هم برای فروش مستقیم در نظر داریم که به یکی از این تولیدات می شود به پودر ژله تولید واحد های ایرانی با برندهای مختلف اشاره کرد.
مجموعه های پذیرایی و حتی عمده فروشان و صادرکنندگان اگر به دنبال خرید انواع پودر ژله با کیفیت و ارزان قیمت البته خرید مستقیم از کارخانه هستند کافی است فقط برای تامین محصول مورد نظر خود با ما در ارتباط باشند.

قیمت ژلاتین حلاوت

قیمت ژلاتین حلاوت

علاوه بر اینکه در ایران ژلاتین های مرغوبی تولید می شود این محصول وارد ایران هم می شود که یکی از بهترین ژلاین های وارداتی حلاوت ترکیه است و محصولی حلال این ژلاتین ها دارای قیمت های متفاوتی هستند که مشخصه قیمت بلوم مورد نظر است هر مقدار بلوم محصول پایین تر باشد به طور طبیعی محصول ارزان تر می شود البته اختلاف قیمت بین محصولات ایرانی و وارداتی هم وجود دارد که محصولات خارجی کمی قیمت بالاتری دارند. برای استعلام قیمت انواع ژلاتین های ایرانی و وارداتی  می توانید با ما در ارتباط باشید.

فروش پودر کاکائو ترکیه ای

فروش پودر کاکائو ترکیه ای

با توجه به اینکه در برخی محصولات کاربرد ژلاتین و پودر کاکائو به عنوان ۲ مواد اولیه در کنار هم هستند بنابراین خالی از لطف نیست که در همین مطلب توجه واحدهای تولید کننده را به این موضوع جلب کنیم که در مجموعه برکامان بهترین پودرهای کاکائو که یکی از انها محصول کشور ترکیه است را هم موجود داریم این مواد اولیه با کیفیت به صورت مستقیم از محل انبارهای نگهداری کالاهای وارداتی از تهران به مقصد تمامی خریداران ارسال می شود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
صادرات شکلات تولید کنندگان در (berkaman) بازرگانی برکامان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127844120
پست الکترونیکی: berkamanco@gmail.com
کانال تلگرام