خانه / شکلات شکوما / قیمت محصولات شکلات تخته ای شکوما

قیمت محصولات شکلات تخته ای شکوما

قیمت شکلات تخته ای شکوما در مورد ۶ نوع محصول فله فانتزی و ۲۵ مورد صنعتی که انواع شکلات های پوششی ( تخته ای ) و مایع سطلی را شامل می شود متنوع است برای برخورداری از چگونگی قیمت ها میزان درخواست خرید بسیار مهم است.

قیمت شکلات تخته ای شکوما

قیمت شکلات تخته ای

در مورد تخته های ۳ کیلوگرمی که ۴ بسته یک کارتن ۱۲ کیلویی را شامل می شود در مورد تخته های کاکائویی ، تلخ ، سفید، چند طعم میوه ، تخته CBS متفاوت است و این تنوع با توجه به میزان درخواست مشتریان از تخفیف پلکانی برخوردار خواهند شد.
قیمت شکلات تخته ای شکوما با توجه به کیفیتی که دارد بسیار مناسب است و در مقام مقایسه باید بگوییم برای خریداری که تولید کننه است بسیار مقرون به صرفه است پس با ما برای خرید محصولات شکوما همراه باشید.

شکلات تخته ای شکوما

شکلات تخته شکوما

 

شکلات تخته ای ما توانسته بسیاری از تولید کنندگان مواد غذایی را برای تولید همراهی کند و این همکاری شامل مشاغل خانگی هم شده است و بسیاری از خریداران تولید کنندگان انواع شکلات و کیک محصولات خانگی می باشند.
با توجه به اینکه شکلات تخته ای مصارف متفاوتی دارد بنابراین شکلات شکوما با توجه به نیاز این مصارف انواع شکلات تخته ای ها را با طعم های مختلف تولید کرده است و از مقصد تهران به تمامی نقاط کشور ارسال دارد.

شکلات مایع شکوما

شکلات مایع

شکلات های مایع شکوما به صورت سطل های ۸ کیلویی در مدل های شکلات مایع تلخ ، شکلات مایع کاکائویی و شکلات مایع رنگی تولید می شود و مصارف گوناگونی دارد به طور کل برای اشنایی با کیفیت تولید این محصولات می توانید به عنوان نمونه از کمترین حجم ما برای فروش که یک سطل ۸ کیلویی است برخوردار شوید.
به طور کل شکلاتی را می توانید ارزان خریداری کنید که به صورت مستقیم از تولید کننده محصول این کار را انجام دهید بنابراین می توانید از طریق راه های ارتباطی در همین سایت از این مهم برخوردار شوید.

صادرات شکلات تخته

صادرات شکلات

با توجه به اینکه خرید شکلات تخته ای برای بسیاری از تولید کننده ها برای استفاده در محصول خود مهم است بنابراین این نیاز را هم تولید کنندگان کشورهای دیگر دارند پس ما به عنوان یک شرکت بازرگانی این محصولات که مهمترین ان شکلات تخته ای است را با بهترین شرایط به کشورهای دیگر صادر می کنیم البته بهترین برندهای موجود در ایران را برای این کار در اختیار داریم.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
صادرات شکلات تولید کنندگان در (berkaman) بازرگانی برکامان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127844120
پست الکترونیکی: berkamanco@gmail.com
کانال تلگرام