خانه / دانه خام قهوه / نمایندگی فروش مستقیم دانه خام قهوه

نمایندگی فروش مستقیم دانه خام قهوه

نمایندگی فروش مستقیم دانه خام قهوه برای ۲ نوع دانه قهوه خام ویتنام و اندونزی با وزن های هر کیسه ویتنام ۲۰ و اندونزی ۶۰ کیلوگرم، با توجه به درخواست بسیار زیاد مشتریان عمده از دانه خام قهوه مخصوصا ویتنام و اندونزی این شرکت پخش به صورت مسقیم امکان توزیع گسترده این ۲ نوع محصول را فراهم کرده است.

نمایندگی فروش مستقیم دانه خام قهوه

نمایندگی فروش مستقیم دانه خام قهوه

فروش دانه خام قهوه با توجه به اینکه بسیاری از محصولات وارداتی و حتی تولید کشور را باید از نمایندگی های مستقیم پخش محصول خریداری کرد این موضوع از اهمیت بسیار زیادی در مورد دانه خام قهوه وجود دارد به این دلیل که عرضه قهوه در مدل هایی بالغ بر ۱۰۰ نوع در بازار توسط فروشندگان عرضه می شود که این فراوانی متنوع عرضه باعث می شود که قیمت ها واقعی نباشد و کیفیت ها هم دستخوش تغییرات قرار گیرد.
ما در این نمایندگی فروش مستقیم انواع دانه خام قهوه را به همراه دانه رست داده شده قهوه را که توسط بهترین دستگاه های رست انجام می شود را به مشتریان خود به صورت نامحدود به فروش عمده می رسانیم.

خرید دانه سبز قهوه

خرید دانه سبز قهوه

خرید دانه سبز قهوه برای بسیاری از رست کارها در اولویت قرار دارد و معمولا در حجم های بسیار زیادی هم این خرید را انجام می دهند تنها دغدغه ای که برای یک خریدار دانه سبز وجود دارد موجود بودن این دانه در بازار و امکان خرید های دوره ای است که یک مرکز خرید بتواند به صورت نامحدود دانه قهوه مورد نیاز این عده را فراهم کند.

خرید عمده دانه قهوه عربیکا

خرید عمده دانه قهوه عربیکا

قهوه عربیکا یا روبوستا کدام یک را بیشتر خرید دارید با توجه به گوناگونی شرایط اب و هوایی در کشور و سلیقه های مختلف مصرف هر ۲ نوع این قهوه ها بسیار زیاد است، قهوه روبوستا دارای طعم و عطر کمتری است و دارای کافئین کمتر و بیشتر افرادی این نوع قهوه را استفاده می کنند که انرژی کمتری درطی روز مصرف می کنند اما خریداران عمده دانه قهوه عربیکا را که دارای عطر و طعم متفاوتی است را خریدارن پر تحرک تر تشکیل می دهند و قیمت قهوه عربیکا هم با توجه به شرایط خاصی که دارد بیشتر از روبوستا است.

نمایندگی قهوه در ایران

نمایندگی قهوه در ایران

نمایندگی قهوه در ایران در مورد انواعدانه ها متفاوت است به عنوان مثال عده ای از تاجران قهوه های اسیا را وارد می کنند و عده ای مشغول واردات از کشورهای افریقایی و امریکایی هستند و جالب اینجاست کهتاجران زیادی هم به واردات برندهای اروپایی هستند و هیچ یک از این کشورهای اروپایی صاحب قهوه نیستند.
بنابراین خرید از نمایندگی قهوه در ایران و اینکه از کدام نمایندگی باید خرید کرد کاملا با تجربه و محک زدن نمایندگان پخش رقم خواهد خورد چون تامین همیشگی و یکنواخت این محصول اصلی ترین اولویت های نمایندگان پخش باید باشد.

خرید قهوه اسپشیالیتی

خرید قهوه اسپشیالیتی

قهوه اسپشیالیتی یا به نوعی می شود گفت قهوه لاکچری دانه قهوه ای است که از زمان کشت تا استفاده در فنجان را با بهترین شرایط گذرانده و تبدیل به یک محصول درجه ۱ شده است، قهوه ای اسپشیالیتی گفته می شود که در شرایط اب و هوایی ناحیه ای خاص تولید شود و دارای طعم و بوی منحصر به فردی باشد این نوع دانه قهوه تمامی ازمایشات کیفیت را با موفیت از ان خود کرده است و زمان استفاده در فنجان، فرد مصرف کننده متوجه اختلاف محسوس این قهوه با انواع دیگر قهوه خواهد شد.
یکی از این نوع قهوه های اسپشیالیتی نارینو کلمبیا است که از بهترین مزارع در بهترین منطقه کلمبیا برداشت می شود که یک نوع عربیکای با کیفیت و خوش عطر و طعم است و در زمان مصرف از نوشیدن ان شگفت زده خواهید شد.

فروش دانه خام قهوه

فروش دانه خام قهوه

فروش دانه خام قهوه با بهترین شرایط نگهداری و بسته بندی به صورت مستقیم از واردات در این مجموعه فروش عمده انواع دانه قهوه انجام می شود، اگر خریدار عمده هستید که به دنیال محصول مورد نیاز خود برای رست دادن و یا فروش مستقیم دانه خام هستید بدون هیچ دغدغه ای در خصوص کیفیت و قیمت و حتی تامین همیشگی می توانید از این مجموعه فروش دانه خام قهوه کمک بگیرید.

کانال فروش عمده قهوه

کانال فروش عمده قهوه

با اضافه شدن در کانال تلگرامی که در همین سایت امده است می توانید با ما برای چگونگی لیست قیمت و اطلاع از جدیدترین محصولات همراه باشید از جمله محصولاتی که در این سایت و در نهایت در کانال تلگرامی خواهید دید را می شود به انواع دانه های خام و رست داده شده و قهوه های فوری و انواع کافی میکس ها و هات چاکلت و کاپوچینو و پودر کاکائو اشاره کرد.

مراکز فروش قهوه

مراکز فروش قهوه در تهران

مراکز فروش دانه خام قهوه و یا رست داده شده در تهران بسیار است و این شهر را تبدیل به پایگاه اصلی فروش قهوه کرده است قهوه ای که ۱۰۰ درصد وارداتی است و عده ای بسیار زیاد را به خود مشغول کرده است البته لازم به ذکر است که علت اصلی این موضوع گرایش فوق العاده زیاد مردم برای مصرف انواع قهوه و مشتقات ان است و شکلات تلخ هم یکی از این مصارف بسیار زیاد در کنار قهوه است.

مرکز فروش عمده قهوه فوری

مرکز فروش عمده قهوه فوری

قهوه فوری گلد یا کلاسیک؟ اگر برای خرید عمده این ۲ محصول بسیار پرکاربرد تصمیم گرفته اید می توانید از مرکز فروش مستقیم و عمده قهوه فوری خرید های خود را انجام دهید.

۲ گروه خریداران عمده قهوه فوری را تشکیل می دهند گروه اول که بزرگترین و مهمترین خریدارن هستند تولید کنندگان هستند که برای تولید محصول خود نیاز بسیار زیادی به قهوه گلد یا کلاسیک دارند و گروه دوم را عمده فروشان شامل می شوند که ما به صورت تخصصی برای هر ۲ گروه قهوه فوری برای فروش اماده داریم.
بهترین خرید دانه قهوه

بهترین خرید دانه قهوه فله ای

همه محصولات زمانی دارای قیمت مناسب می شوند که به صورت فله ای خریداری شود البته به صورت عمده، دانه قهوه هم زمانی به بهترین خرید می رسد که فله ای خریداری شود و البته مستقیم از مراکز و یا نمایندگی های فروش به این دلیل که واسطه های بسیار زیادی برای خرید و فروش ابن محصول فعالیت دارند و بازار قهوه را تحت تاثیر خرید و فروش های خود قرار می دهند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
صادرات شکلات تولید کنندگان در (berkaman) بازرگانی برکامان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127844120
پست الکترونیکی: berkamanco@gmail.com
کانال تلگرام