خانه / دانه قهوه اندونزی / فروش دانه خام قهوه جاوا اندونزی ۵۰ کیلویی

فروش دانه خام قهوه جاوا اندونزی ۵۰ کیلویی

فروش دانه خام قهوه جاوا اندونزی که یکی از بهترین و پر فروش ترین های دانه روبوستا در ایران است را در قالب گونی های ۵۰ تا ۶۰ کیلویی مستقیم از انبارهای محل واردات در تهران و اصفهان با تضمین دون و قیمت مناسب در بازرگانی برکامان را فعالیت داریم.

فروش دانه خام قهوه جاوا

فروش دانه خام قهوه

فروش دانه خام قهوه جاوا اندونزی در سایزهای AP1 و bc 350 را مستقیم از محل واردات انجام می دهیم این دانه های روبوستا چون دارای کافئین هستند و قیمت ارزان تری نسبت به عربیکا دارند مورد بسیار مورد توجه مصرف کنندگان قرار دارد.
دانه خام جاوا محصول کشور اندونری است و نسبت به سایر روبوستا ها از کیفیت بالاتری برخوردار است و معمولا دان های یک سایز و خوبی را شامل می شود البته قبل از خرید هر نوع دان قهوه ای قبل از ان کمی تحقیق از محل خرید و نوع دان موجود لازم است.

مرکز رست دانه قهوه

مرکز رست قهوه

دانه های قهوه خام عربیکا و روبوستا پس از واردات حجم قابل توجهی به واحدهای رستری به فروش می رسد اما حجم زیادی هم به سفارش مشتریان در این مرکز رست می شود و البته با توجه به نوع رست مورد نظر مشتریان ( مدیوم – شکلاتی – دارک ) و به سراسر کشور ارسال می شود.
در مراکز رست دانه قهوه نوع قهوه هایی که برای مشتریان اماده می شود بسیار اهمیت دارد از چند نظر ابتدا قیمت مناسب باشد دوم اینکه با کیفیت مناسب رست انجام شود و از همه مهمتر باری که یکبار در اختیار مشتریان قرار می گیرد باید پشت داشته باشد و همیشه قابل تامین باشد تا خریداران دغدغه ای نداشته باشند.

دانه خام قهوه

دانه خام

دانه خام قهوه که به صورت خام در قالب گونی های ۵۰ تا ۶۰ کیلویی توسط تولید کشاورزان و یا شرکت های صادر کننده پر می شوذ وارد ایران می شود این د انه های خام قهوه ۲ نوع روبوستا و عربیکا هستند که محصول کشورهای مختلف اسایی و افریقایی و امریکایی هستند.
قهوه های روبوستایی که در بازار ایران از اهمیت ویژه ای برخوردار هستند ویتنام، پی بی، جاوا اندونزی، برزیل، چری هستند و در کنار این روبوستا ها انواع مختلف عربیبکا هم در بازار ایران پر مصرف هستند.

قهوه فوری عمده

قهوه فوری

قهوه فوری های عمده کارتن های ۲۵ کیلویی کلاسیک، گلد و اسپرسو را شامل می شود که نوع ایرانی مولتی کافه و انواع وارداتی هندی و یتنام و برزیل و کلمبیا دارد برای خرید این قهو ه های فوری می توانید به صورت مستقیم از محل واردات و محل تولید اقدام کنید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
صادرات شکلات تولید کنندگان در (berkaman) بازرگانی برکامان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127844120
پست الکترونیکی: berkamanco@gmail.com
کانال تلگرام