خانه / فومر موکاته / خرید فومر موکاته اصل لهستان

خرید فومر موکاته اصل لهستان

خرید فومر موکاته اصل لهستان MOKATE فله ۱۰ کیلوگرمی پر شده در کارخانه محل تولید در ۲ نوع CB6 و CB12 که میزان فوم دهندگی متفاوتی نسبت به هم دارند را در این مرکز به صورت مستقیم از محل انبارهای واردات در شوراباد تهران می توانید انجام دهید.

خرید فومر

خرید فومر

خرید فومر در انواع مختلف موجود ان در بازار ایران را می توانید بدون دغدغه داشته باشید این فومر های فله به دلیل اینکه حجم پودر ان زیاد می باشد در قالب کیسه های فله ۱۰ کیلوگرمی در کارخانه های محل تولید اماده می شود و در صنعت قهوه مورد توجه تولید کنندگان کاپوچینو قرار می گیرد.
در حال حاظر در بازار ایران تقریبا ۳ الی ۴ نوع فومر با برندهای مختلف محصول کشورهایی همچون لهستان، اندونزی و چین و البته مالزی موجود می باشد و دارای قیمت های مختلفی است.

فومر موکاته اصل

فومر موکاته

فومر موکاته اصل ۱۰ کیلوگرمی فله را اگر در بازار با قیمت خوب بتوانید خریداری کنید بدون شک بهترین محصول ممکن را تهیه کرده اید البته از نگاه خریداران با توجه به نظر بعد از خرید و استفاده در ترکیب محصول خود، با توجه به اینکه فومر های موجود موکاته دارای ۲ کد ( CB6 و CB12 ) می باشد مشتریان می توانند بدون دغدغه تامین، نسبت به خرید نوع محصول مورد نظر خود تصمیم بگیرند.

خرید کریمر موکاته اصل

خرید کریمر موکاته

در کنار پودر فومر خرید پودر شیر غیر لبنی همراه قهوه یا کریمر لهستان اصل را هم در ۲ نوع ۳۰ درصد و ۴۰ درصد می توانید از این مرکز داشته باشید، این پودر کریمر ها برای تولید محصولاتی همچون کافی میکس، کاپوچینو، هات چاکلت و چای ماسالا استفاده می شود.
کریمر موکاته تقریبا گران ترین نسبت به برندهای دیگر در بازار ایران است و علت این قیمت گذاری متفاوت کیفیت محصول است البته قیمت محصول کمی بالاتر از سایر برنده می باشد.

مرکز قهوه فوری

مرکز قهوه فوری

با توجه به اینکه خریداران فومر و کریمر نیاز به تهیه قهوه فوری دارند ما در این مرکز در کنار این محصولات انواع قهوه فوری گلد، قهوه فوری کلاسیک و پودر اسپرسو فوری را در مارک های مختلف فعالیت داریم، البته از دانه خام قهوه و همچنین رست داده شده باید یاد کنیم که این دانه ها را در انواع مختلف روبوستا و عربیکا را تامین داریم.
به طور کل فعالان در صنعت قهوه ( کافی شاپ ها، عمده فروشان، تولید کنندگان ) تمایل به این دارند که از یک مرکز بتوانند انواع محصولات مورد نیاز خود را خریداری کنند که ما این امکان را فراهم کرده ایم.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
صادرات شکلات تولید کنندگان در (berkaman) بازرگانی برکامان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127844120
پست الکترونیکی: berkamanco@gmail.com
کانال تلگرام