خانه / پودر کاکائو ناترا / پودر کاکائو ناترا ( Natra )

پودر کاکائو ناترا ( Natra )

پودر کاکائو ناترا ( Natra ) تولید شده در کارخانه ناترا واقع در کشور اسپانیا دارای کد رنگ های متفاوتی است که از روشن تا تیره را تشکیل می دهد این محصول الکالایز ۱۰-۱۲ است و در بین تولید کنندگان شکلات در حدود ۷۵ کشور دنیا شناخته شده است.

پودر کاکائو ناترا

پودر کاکائو ناترا

پودر کاکائو ناترا ( Natra ) اسپانیا نوعی پودر کاکائو الکالایز ۱۰-۱۲ است که از بهترین دانه های خام کاکائو پس از روغن گیری به دست می اید، این محصول به ۷۵ کشور دنیا از جمله ایران صادر می شود که دارای کدهای مختلفی است که نچرال ( Granada ) هم از جمله محصولات دیگر ناترا است.

  • پودر کاکائو نچرال ناترا  ( Granada )
  • پودر کاکائو ناترا الکالایز کد ( Cordaba )
  • پودر کاکائو ناترا اکالایز کد ( Moraira )
  • پودر کاکائو ناترا الکالایز کد ( Denia )
  • پودر کاکائو ناترا الکالایز کد ( Leon )
  • پودر کاکائو ناترا کد ( Ibiza )

ایبیزا ناترا سیاه ترین پودر کاکائو

ایبیزا ناترا سیاه ترین پودر کاکائو 

در بازار پودرهای کاکائو ۱۰-۱۲ با رنگ های مختلف و تولید کشورهای گوناگون موجود است اما بدون شک پودر کاکائو ناترا ( Natra ) یکی از سیاه ترین پودر کاکائوهایی است که مورد توجه تولید کنندگان قرار گرفته است این محصول ناترا به ایبیزا ( Ibiza ) شناخته می شود و با توج هبه قیمت بالایی که دارد خود نشانگر مرغوبیت فوق العاده از نظر کیفیت است.
تولید کنندگانی که شکلات تخته ای را خریداری و استفاده می کنند خود شاهد این موضوع هستند که مقدار بسیار کمتری نسبت به دیگر انواع الکالاز در محصول استفاده می شود بنابراین علاوه بر کیفیت به نوعی قیمت تمام شده محصول تولیدی خود را کاهش داده اند.

ارسال پودر کاکائو از تهران

ارسال پودر کاکائو از تهران 

با توجه به اینکه تهران مرکز واردات و انبار محل واردات بسیاری از محصولات است بنابراین پودرهای کاکائو وارداتی ما هم در تهران نگهداری می شود و قابل ارسال به تمام نقاط کشور است.
با توجه به تنوع بسیار بالای پودر کاکائو و حتی قهوه ما برای تامین این محصولات به صورت مستقیم در کنار واحدهای تولیدی و بازاریان هستیم البته برای دریافت مشخصات محصول مورد نظر خود و خریدی سالم می توانید با ما مشاورهداشته باشد و این موضوع در نهایت به همکاری خوبی خواهد رسید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
صادرات شکلات تولید کنندگان در (berkaman) بازرگانی برکامان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127844120
پست الکترونیکی: berkamanco@gmail.com
کانال تلگرام