خانه / قهوه میکس / خرید قهوه میکس ۱۰۰ درصد روبوستا

خرید قهوه میکس ۱۰۰ درصد روبوستا

خرید قهوه میکس ۱۰۰ درصد روبوستا فول کافئین از میکس های فوق العاده جذابی است که توسط رستری ها اماده می شود حال اینکه این مجموعه های رستری بتوانند ترکیبی عالی را برای مشتریان خود اماده کنند دغده است که همیشه همراه این سفارش است.

خرید قهوه میکس

خرید قهوه میکس

خرید قهوه میکس محصولات مختلف ترکیبی دان های قهوه را شامل می شود که هر کدام ویژگی خاص خود را دارد که می شود به میکس های ۱۰۰ درصد روبوستا و یا هر نوع با پایه عربیکا و روبوستا را نام برد.
قهوه های میکس به دلیل ترکیب دانه های قهوه روبوستا و عربیکا متفاوت است و این تفاوت را تلخی و ترشی و عطر و طعم شامل می شود به نوعی که هر دانی در ترکیب کم و یا زیاد شود کلا ان میکس متفاوت می شود.

قهوه میکس استرانگ ( strong )

قهوه میکس استرانگ ( strong )

قهوه میکس استرانگ ( strong ) از جمله محصولات ترکیبی شاران است که توانسته جایگاه خوبی در بازار را از ان خود کند این قهوه از ترکیب دانه های متنوع روبوستا اماده می شود و بعد از رست مخصوص که نوعی میکس ۱۰۰ درصد روبوستا را تشکیل می دهد برای مشتریان اماده می شود.

مشخصات قهوه میکس استرانگ:

  • تلخی بسیار بالا
  • دارای کافئین فوق العاده بالا
  • فوم بسیار بالا
  • بادی سنگین
  • اسیدیته بسیار ضعیف
  • عطر و طعم ضعیف
  • بهترین روش مصرف اسپرسو
  • و در نهایت میزان برشتگی این محصول مدیم دارک است

در توضیح برای استفاده میکس استرانگ ( ۱۰۰ درصد روبوستا ) این مطلب ضروری است که نوشیدنی گرم بسیار مطلوبی برای شروع یک روز کاری است که انرژی بسیار زیادی را به مصرف کننده می دهد و به همین علت ورزشکاران و جوانان پر تحرک از عمده مصرف کنندگان این محصول می توانند باشند.

تنوع در دانه خام قهوه برای فروش

تنوع در دانه خام قهوه

دانه های خام قهوه تنوع بسیار زیادی برای فروش دارند که خوشبختانه این تنوع شامل قهوه های وارداتی به ایران هم شده است بنابراین برای خرید نوع دانه مورد نیارز خود ابتدا باید شرکت های وارد کننده را پیدا کنید و پس از ان دانه های موجود را مورد بررسی با دیگر وارد کنندگان از نظر کیفیت و قیمت قرار دهید.
به طور کل ۲ نوع دانه قهوه روبوستا و عربیکا مورد استقبال خریداران قرار می گیرد که این محصولات هم در کشورهای مختلف اسیایی افریقایی و امریکایی کشت می شود و پس از برداشت به مقضد مشتریان خود صادر می شوند برای اطلاع از موجودی و مشخصات پروفایلی انواع قهوه با ما در ارتباط باشید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
صادرات شکلات تولید کنندگان در (berkaman) بازرگانی برکامان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127844120
پست الکترونیکی: berkamanco@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید دانه قهوه

سفارش آنلاین خرید عمده میکس دانه قهوه اسپرسو

سفارش آنلاین خرید عمده از جمله چالش هایی است که اغلب افرادی را که صاحب …

کانال تلگرام