خانه / پایدار کننده / خرید پایدار کننده کف کاپوچینو

خرید پایدار کننده کف کاپوچینو

پایدار کننده کف کاپوچینو پودری قابل استفاده در زمان تولید کاپوچینو است که پایداری کف کاپوچینو از بارزترین شاخصه محصول است و محصول یک تولید کننده را از نظر مصرف کننده بسیار با کیفیت جلوه می دهد.

پایدار کننده کف کاپوچینو

پایدار کننده کف

پایدار کننده کف کاپوچینو فله ۲۰ کیلویی تولید ایران با تضمین کیفیت خریدی متفاوت برای تولید کنندگان شکلات است به نوعی که بعد از استفاده در تولید کاپوچینو میزان فومر مصرفی کاهش پیدا می کند و کف محصول را مورد پسند یک مصرف کننده قرار می دهد.
استفاده ۱ درصدی پایدار کننده کف کاپوچینو فواید بسیار زیادی را در نهایت برای تولید این محصول دارد:

  • کف کاپوچینو را افزایش خواهد داد.
  • برای پایداری در زمان بیشتر کف کاپوچینو بسیار مفید است.
  • احساس دهانی پس از مصرف را بسیار جذاب تر می کند.
  • مصرف فومر در تولید کاپوچینو کم می شود و طبیعتا قیمت تمام شده محصول کاهش پیدا خواهد کرد.

مرکز انتی کیک محصولات پودری قهوه

انتی کیک محصولات پودری قهوه

در کنار پایدار کننده کف کاپوچینو در تولید محصولات پودری از قبیل کافی میکس و هات چاکلت محصولی برای عدم چسبندگی نیاز است که این محصول وارداتی است و ۲ کد ۱۰۰ و ۲۳۰ دارد که کد ۲۳۰ در کیسه های ۱۲ و نیم کیلویی برای تولید کنندگان با توجه به تحربه ای که داریم مفید است که هر ۲ محصول در این مرکز پخش مواد اولیه موجود می باشد.

قیمت پایدار کننده کف کاپوچینو

پایدار کننده کف کاپوچینو

پایدار کننده کف کاپوچینو قیمتی نسبتا بالا بین ۲۵۰ تا ۳۰۰ هزار تومان دارد که با توجه به کاهش فومر مصرفی در تولید و جایگزینی مواد دیگری از قبیل مالتو دکسترین یا شکر و حتی کریمر محصول نهایی تولید شده را برای تولید کننده ارزان تر می کند البته با توجه به اینکه محصول از کف بهتر و پایدار تری هم برخوردار می شود.
برای سفارش انواع مواد اولیه از قبیل قهوه های فوری ( گلد – کلاسیک – اسپرسو ) انواع اسانس های پودری، کریمر، فومر، پودر کاکائو، انتی کیک، گرانول کاکائو و پایدارکننده می توانید از طریق همین سایت اقدام کنید البته قبل خرید از مشاوره برای تهیه بهترین های محصولات می توانید برخوردار شوید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
صادرات شکلات تولید کنندگان در (berkaman) بازرگانی برکامان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127844120
پست الکترونیکی: berkamanco@gmail.com
کانال تلگرام