خانه / گرانول شکلات / خرید پودر گرانول شکلات

خرید پودر گرانول شکلات

خرید پودر گرانول شکلات البته با کیفیتی بسیار بالا از تولید کننده این محصول می تواند دغدغه تولید کنندگان کاپوچینو را برای بسته های کوچک گرمی گرانول شکلات همراه کاپوچینو را برطرف کند.

پودر گرانول شکلات

پودر گرانول

پودر گرانول شکلات که معمولا شما به عنوان بسته های نیم گرمی چسبیده به ساشه های ۲۵ گرمی کاپوچینو می شناسید را به صورت فله تولید کننده هستیم تا نیاز شما برای تهیه این محصول کاملا برطف شود.
از ویژگی های پودر گرانول شکلات می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

  • کیفیت بسیار عالی به جهت استفاده از بهترین پودرهای کاکائو
  • دستگاه ساشه زنی به راحتی و بدون هیچ مانعی و چسبدگی ساشه گرانول نیم گرمی را پر می کند
  • عطر و طعم و زیبایی روی فنجان کاپوچینو در زمان استفاده
  • قیمت بسیار مناسب این محصول تولید شده

تولید سفارشی گرانول طعم دار شکلات

تولید سفارشی گرانول طعم دار

در تولید گرانول شکلات کمی فراتر از یک تولید محصول معمولی رفته ایم و این محصول را کاملا سفارشی برای مشتریان البته در حجم های قابل قبول در طعم های مختلف تولید می کنیم.
طعم هایی از قبیل شکلات و قهوه و میوه بنابراین شما می توانید برای محصولات پودری خود چه در زمینه قهوه و چه پودرهای نوشیدنی سرد و گرم دیگر خود اقدام به تهیه این گرانول ها کنید.

تولید سفارشی بسته کوچک گرانول شکلات

گرانول شکلات

شاید گرانول های شکلات را نیاز داشته باشید اما امکان پر کردن در ساشه های گرمی را نداشته باشید ما در مجموعه برکامان تولید سفارشی بسته های کوچک گرانول های شکلات را هم انجام می دهیم و این دغدغه را هم برای بسیاری از مشتریا برطرف کرده ایم.
البته برای چگونگی همکاری در مورد انواع گرانول های شکلات لازم است که بیشتر اطلاعات داشته باشید بنابراین یرای استفاده از مشاوره های لازم در خصوص این محصول با ما در ارتباط باشید تا محصولی فوق العاده با کیفیت و مشتری پسند تولید کنید.

 

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
صادرات شکلات تولید کنندگان در (berkaman) بازرگانی برکامان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127844120
پست الکترونیکی: berkamanco@gmail.com
کانال تلگرام