خانه / اسمارتیز / صادرات شکلات و اسمارتیز ایرانی

صادرات شکلات و اسمارتیز ایرانی

صادرات اسمارتیز فله ۳ و ۵ کیلویی و انواع شکلات های ایرانی در بازرگانی برکامان، برای همکاری در زمینه تولید و خرید و فروش صادراتی این محصولات در کنار شما هستیم.
با توجه به تولیدات با کیفیت کارخانجات تولید شکلات در ایران انواع این محصولات را می توانید در وزن های بسیار بالا و کیفیت های مرغوب ازنمایندگی های فروش خریداری کنید.

صادرات اسمارتیز

صادرات اسمارتیز

صادرات اسمارتیز دبه ۳ کیلویی و نایلون ۵ کیلوگرمی ابتکار EBTEKAR و یا محصولات تولید شده اندیا که هر ۲ برند در تبریزتولید می شوند در تناژ مختلف توسط بازرگانی برکامان انجام می شود.
برای فروش صادراتی اسمارتیزهای ایرانی در نظر گرفتن این نکته ضروری است که این محصول در بازارهای منطقه با توجه به قیمت و کیفیت ان بسیار مورد استقبال قرار گرفته است.

تولید کننده اسمارتیز

تولید کننده اسمارتیز در ایران

تولید کننده اسمارتیز در ایران می تواند محصولات تولید خود را با توجه به وجود مشتریان در داخل و جهت صادرات عرضه کند با این شرط که ۲ موضوع بسیار مهم که قیمت مناسب و کیفیت رقابتی را رعایت کند.
با توجه به اینکه کشورهای اطراف ایران همه مصرف کننده محصولات ایرانی هستند این بهترین فرصت است که تاجران لنولع شکلات و اسمارتیز ایرانی را هم به مشتریان خود پیشنهاد دهند.

صادرات شکلات

صادرات شکلات

صارات ۱۰۰ ها نوع شکلات ایرانی از قبیل پذیرایی، کادویی، کارگاهی، تزئینی و مایع تولید شده در بهترین کارخانه های شکلات سازی ایران با نام و برندهای متفاوت در حجم هجم های بسیار بالا روزانه انجام می شود.
برای خرید مطمئن از نظر تامین و قیمت و کیفیت بهترین اقدامی که می توانید انجام دهید ارتباط با ما است تا بهترین ها را در اختیار شما جهت صادرات قرار دهیم.

نمایندگی کارخانه اسمارتیز

نمایندگی کارخانه اسمارتیز

کارخانه اسمارتیز و یا هر تولید کننده بزرگی برای خود در شهرهای مختلف ایجاد نمایندگی فروش می کند که در مورد اسمارتیز با توجه به گستردگی فعالیت خود با کارخانه های تولید کننده اسمارتیز می توانیم این نمایندگی را در قالب این سایت کشوری کنیم که هر خریداری بتواند مستقیم از درب کارخانه محصول مورد نظر خود را از ما خریداری کند و در نهایت تحویل بگیرد.

ابتکار تولید کننده کانفت

ابتکار تولید کننده کانفت

کانفت یکی از شکلات های با کیفیت و خوشمزه و ارزان و درعین حال قدیمی ایران است که توسط تولید کنندگان مخصوصا در تبریز تولید می شود در این بین کانفت های ۱۰ کیلوگرمی که در کارتن قرار دارند با برندهایی نظیر ابتکار توانسته اند بازار بسیار خوبی برای خود ایجاد کنند.
لازم به ذکر است که ما به عنوان تامین کننده مواد اولیه کارخانجات شکلات انواع پودر کاکائو نچرال و الکالایز را به همراه روغن جایگزین کره کاکائو cbs به صورت عمده تامین می کنیم.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
صادرات شکلات تولید کنندگان در (berkaman) بازرگانی برکامان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127844120
پست الکترونیکی: berkamanco@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش اسمارتیز عمده

فروش اسمارتیز و دراژه شکلاتی عمده

فروش اسمارتیز و دراژه شکلاتی عمده در تنوع و محصول ۱۰ ها کارخانه تولیدی با …

کانال تلگرام