خانه / شکلات کانفت / فروش صادراتی شکلات کانفت ایرانی

فروش صادراتی شکلات کانفت ایرانی

فروش صادراتی شکلات به صورت قله ای در کارتن های ۶ و ۷ کیلویی با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت، با توجه به اینکه شکلات کانفت از قدیم مورد توجه مصرف کنندگان در داخل کشور قرار گرفته تاجران زیادی را به سمت صادرات این محصول خوشمزه ایرانی اورده است.

فروش صادراتی شکلات کانفت

فروش صادراتی شکلات در این مرکز پخش بدون محدودیت در تامین درخواست مشتریان انجام می شود شکلات کانفت در کارتن های ۶ و ۷ کیلویی و یا کارتن های ۱۰ کیلویی به صورت بسته های فله ای بسته بندی می شود و مخصوص فروش عمده برای صادرات و یا پخش در داخل کشور به مشتریان تحویل داده خواهد شد فروش صادراتی شکلات کانفت سود بالایی را نسیب صادرکنندگان می کند.
خریداران این محصول برای خرید و تامین مشتریان صادراتی و داخلی خود می توانند در صورت نیاز مقدار زیاد شکلات کانفت با ما برای اماده سازی این محصول در ارتباط باشند تا در کمترین زمان ممکن به هر مکانی انتقال صورت پذیرد.

قیمت شکلات کانفت کیلویی

قیمت شکلات کانفت کاکائویی

قیمت شکلات کانفت با توجه به اینکه اصلی ترین مواد اولیه ان پودر کاکائو است بسیار وابسته به قیمت پودر کاکائو در بازار است اما باز هم تولید کنندگانی هستند که محصولات خود را در بازار به دلیل رقابت زیادی که وجود دارد با قیمت بسیار ارزان و با کیفیت بالا عرضه می کنند که کانفت از ان دسته محصولاتی است که رقابت زیادی به دلیل مصرف بالایی که دارد در ان وجود دارد.
قیمت شکلات کانفت کاکائویی از حداقل ۹ هزار تومان شروع می شود و با توجه به کیفیت و مقدار مصرف کاکائو تغییر می کند برای اطلاع از جدیدترین لیست قیمت انواع کانفت محصول کارخانه های تولیدی مختلف با ما در ارتباط باشید.

مرکز پخش شکلات کانفت

مرکز پخش شکلات کانفت

مراکز زیادی برای هر محصولی وجود دارد در خصوص فروش شکلات کانفت هم این موضوع وجود دارد اما اگر مراکز پخش خود واسطه فروش باشند و بعد از چند دست این فروش را انجام دهند مورد رضایت مشتریان قرار نخواهد گرفت مراکز پخشی می توانند فروش بالا و با رضایت مشتری داشته باشند که به صورت مستقیم از کارخانه محل تولید بار را ارسال کنند تا علاوه بر این قیمت های مناسبی برای فروش قطعی کانفت را داشته باشند.

فروش عمده پودر کاکائو

فروش عمده پودر کاکائو برای تولید شکلات کانفت

شکلات کانفت رابطه مستقیم با پودر کاکائو دارد به این دلیل که شکل دهنده این محصول کاکائو است پس صحبت ما با تولید کنندگان کانفت است که می توانند محصول خود را جهت فروش عمده به ما معرفی کنند و در کنار ان پودر کاکائو مورد نیاز خود را هم به صورت مستقیم از ما خریداری کنند البته این پیشنهاد تهاتر نیست بلکه خرید و فروش قطعی است پس با ما و در کنار ما بهترین خرید و فروش را برای مجموعه خود داشته باشید.
فروش عمده پودر کاکائو به صورت مستقیم و بهترین قیمت و کیفیت را به صورت عمده در کیسه های ۲۵ کیلویی انجام می دهیم البته با توجه به مقدار خرید قیمت ها متفاوت است. کاکائو مورد نیاز برای تولید شکلات تلخ هم تامین خواهیم کرد.

تولید شکلات کانفت

تولید و فروش مستقیم شکلات کانفت

تولید کننده ای می تواند به راحتی محصول تولید شده خود را در بازار به صورت مستقیم و با بهترین روش ها به فروش برساند که مرکز پخش خوبی را داشته باشد و با توجه به وجود مراکز پخش های زیادی که برای هر محصولی وجود دارد انتخاب این مرکز پخش از دغدغه های اصلی تولید شکلات کانفت و یا هر محصول مرتبط با شکلات است.
با توجه به اینکه خریداران همیشه به دنبال خریدی مستقیم از مجموعه های تولیدی هستند بنابراین دغدغه خریداران هم کمتر از تولید کنندگان نیست پس ما با عرضه محصولات تولید کنندگان شکلات به خصوص کانفت به صورت مستقیم این راه ارتباطی را با بهترین شرایط ممکن فراهم کرده ایم.

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
صادرات شکلات تولید کنندگان در (berkaman) بازرگانی برکامان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127844120
پست الکترونیکی: berkamanco@gmail.com
کانال تلگرام