خانه / شکلات / تامین مواد اولیه صنایع شیرینی و شکلات سازی

تامین مواد اولیه صنایع شیرینی و شکلات سازی

تامین مواد اولیه صنایع شیرینی و شکلات سازی به صورت مستقیم از واردات با کمترین قیمت عرضه در بازار بدون واسطه، ۱۰ ها محصول مانند پودر کاکائو، کره کاکائو، روغن جانشین کره کاکائو، ارد برنج، شیر خشک صنعتی، انواع پودرهای قهوه فوری را به صورت مستقیم برای کارخانه های صنایع غذایی مخصوصا شیرینی و شکلات و لبنیات تامین خواهیم کرد.

تامین مواد اولیه صنایع شیرینی و شکلات سازی

تامین مواد اولیه صنایع شیرینی و شکلات سازی

تامین مواد اولیه صنایع شیرینی و شکلات سازی زمانی یک تامین واقعی گفته می شود که ۳ مورد اصلی را داشته باشد، تامین کننده باید مستقیم از واردات و به صورت کیفیت خوب و همیشگی و در نهایت قیمت مناسب محصولات مورد نیاز را عرضه کند تا اینکه خریدارای برای انتخابی که در مورد تامین مواد اولیه صنایع شیرینی و شکلات سازی کرده اند دیگر دغدغه ای برای خرید مواد اولیه عمده خود نداشته باشند.

تامین کننده مواد اولیه صنایع غذایی

تامین کننده مواد اولیه صنایع غذایی

تامین در صنایع غذایی از اهمیت بالایی برخوردار است مخصوصا اینکه اقلامی مانند پودر کاکائو و کره کاکائو وارداتی در این تامین وجود داشته باشد با توجه به اینکه یک تولید کننده فقط باید به کیفیت و اداره کارخانه خود مشغول باشد بنابراین امکان تامین را باید به شرکت های بازرگانی بسپارد و حال اینکه یک تامین کننده مورد اعتماد و دست اول را باید برای همکاری دعوت کند.
با توجه به اینکه در خرید کارخانجات تولید صنایع غذایی تراکنش های بسیار زیادی صورت می گیرد بنابراین خرید با بهترین قیمت های موجود در بازار کمک بزرگی به تولید کنندگان و در نهایت مصرف کنندگان نهایی که مردم هستند می کند.

مرکز پخش مواد اولیه شکلات

مرکز پخش مواد اولیه شکلات

در این مرکز پخش انواع مواد اولیه شکلات و شیرینی و یا حتی لبنیات به صورت عمده انجام خواهد شد مواد اولیه کارخانه های های شکلات مخصوصا پودر کاکائو، کره کاکائو به صورت مستقیم از واردات موجود است انواع قهوه هاب عربیکا و روبوستا و یا قهوه های فوری گلد و کلاسیک در کنار شیرخشک صنعتی  و ارد برنج هم مخصوص کارخانجات شکلات و شیرینی پزی موجود است.
بهترین نحوه خرید مواد اولیه از مراکز پخش این است که مرکز پخشی را در نظر بگیرید که امکان تامین همیشگی و مستقیم کالای مورد نظر شما را داشته باشد تا اینکه دغدغه ای در این مورد یک تولید کننده نداشته باشد.

فهرست مواد اولیه شیرینی و شکلات

فهرست اقلام موجود مواد اولیه شیرینی و شکلات

فهرست اقلام موجود برای تامین مواد اولیه صنایع شیرینی و شکلات سازی برای اطلاع تولید کنندگان:

  • پودر های کاکائو ( S9 ترکیه، لوکس فاین المان، پودر مرغوب غنا، اوپرا اسپانیا، جی بی مالزی، بنسروپ هلند و هر پودری که مرود نظر شما است. )
  • انواع قهوه های فوری گلد و کلاسیک
  • انواع دانه های قهوه روبوستا و عربیکا
  • کره کاکائو افریقانا ایرانی و کره کاکائو خارجی
  • روغن جانشین کره کاکائو
  • ارد برنج با کیفیت
  • شیر خشک صنعتی
  • پودر شکر

وارد کننده مواد اولیه شکلات و شیرینی

وارد کننده مواد اولیه مورد نیاز صنایع شکلات و شیرینی

برای یک کارخانه در صنایع شیرینی و شکلات زمانی تامین اهمیت پیدا می کند که محصولاتش به راحتی در بازار مورد استقبال خریداران قرار می گیرد که در این بخش ادامه این نوع تولید به حساسیت بالایی خواهد رسید. تامین یک مواد اولیه که محصول را تحت تاثیر و دگرگون نکند از اهمیت بالایی برخوردار است.
تنها خریدی در این بین خرید خوب و موفقیت امیز تلقی می شود که مستقیم از وارد کننده خریداری شود مخصوصا د مورد برخی مواد که ۱۰۰ درصد وارداتی هستند و امکان خرید مشابه ان وجود ندارد مانند پودر کاکائو و کره کاکائو.
ما به عنوان مرکز پخش مواد اولیه کارخانجات صنایع شکلات و شیرینی با این تضمین که تمام نیاز یک مجموعه تولیدی را به صورت منظم تامین کند در کنار واحدهای تولیدی با بهترین شرایط هستیم.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
صادرات شکلات تولید کنندگان در (berkaman) بازرگانی برکامان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127844120
پست الکترونیکی: berkamanco@gmail.com

مطلب پیشنهادی

صادرات اسمارتیز

صادرات شکلات و اسمارتیز ایرانی

صادرات اسمارتیز فله ۳ و ۵ کیلویی و انواع شکلات های ایرانی در بازرگانی برکامان، …

کانال تلگرام