خانه / شکلات باسلوق / فروش عمده شکلات باسلوق مستقیم از کارخانه

فروش عمده شکلات باسلوق مستقیم از کارخانه

فروش عمده شکلات باسلوق مستقیم از کارخانه را با بهترین کیفیت و قابلیت تامین همیشگی در کنار انواع مسقطی و شکلات های کنجدی به صورت فله و بسته بندی در این سایت انجام می دهیم یکی از خرید های خوب خوب و مقرون به صرفه خرید مستقیم انواع شکلات و شیرینی از کارخانه تولید ان است.

فروش عمده شکلات باسلوق

فروش عمده شکلات باسلوق

باسلوق نوعی شیرینی و یا شکلات محصوب می شود که بسیار مورد توجه مصرف کنندگان قرار گرفته است و به دلیل تنوع در نوع و طعم در تولید ان به صورت صنعتی این محصول را در بسیاری از فروشگاه ها در کنار انواع شکلات و شیرینی قرار داده است.
برای فروش عمده شکلات باسلوق ما در این مرکز پخش انواع باسلوق و مسقطی و شکلات های کنجدی را به صورت بسته بندی و فله را برای خریداران عمده خود تامین خواهیم کرد برای خریدی خوب و مقرون به صرفه و همچنین با حاشیه سود بالای این محصولات می توانید به صورت مستقیم خریداری کنید و در کمترین زمان ممکن بار خود را تحویل بگیرید.

مرکز پخش انواع شکلات فله

مرکز پخش انواع شکلات فله

خرید شکلات یکی از بهترین روش های خرید است که هر تاجر شکلات علاقه زیادی دارد که به صورت مستقیم از کارخانه های تولید شکلات انجام دهد اما به دلیل اینکه کارخانجات به صورت نمایندگی فعالیت می کنند این امکان عملا از هر خریداری گرفته شده است.
با توجه به اینکه فروش اینترنتی و سایتی از فروش نمایندگی جدا است و ما در این مرکز پخش بدون زمان و مکان و با توجه به نیاز خریداران عمده خود تمامی محصولات مورد نیاز مشتریان خود را از کارخانه تولید کتتده ان به صورت مستقیم در اختیار خریداران قرار خواهیم داد.

قیمت باسلوق و مسقطی

قیمت باسلوق و مسقطی

باسلوق و مسقطی به صورت تکه هایی شکلاتی مانند و یا به صورت پاستیل تولید می شود به همین علت است کههم به عنوان نوعی شیرینی و شکلات خطاب می شوند، پس ما در فروش این دو نوع خوراکی خوشمزه کاملا ایرانی به صورت عمده می توانیم بهترین قیمت های تولید را در اختیار مشتریان خود قرار دهیم.
البته با توجه به اینکه شکر اصلی ترین مواد اولیه این محصول است با توجه به قیمت شکر در بازار قیمت نهایی این محصولات مشخص می شود شما می توانید برای اطلاع از قیمت روز انواع باسلوق و مسقطی با ما در ارتباط باشید.

مرکز تامین شکلات ایرانی

مرکز تامین انواع شکلات تخته ای ایرانی

با وجه به اینکه فعالیت ما در تامین مواد اولیه تولید کنندگان و در نهایت فروش محولات تولید شده انان است پس بسیاری از کارخانجات تولیدی شکلات و لبنیات و حتی شیرینی پزان نیاز زیادی به خرید انواع شکلات تلخ تخته ای دارند که ما با توجه به تنوع در محصولات خود می توانیم این محصول را با با بهترین کیفیت ها و قیمت های مستقیم از کارخانه برای خریدران خود تامین کنیم.
فروش انواع شکلات کاکائویی، پودر کاکائو و دانه قهوه، قهوه های فوری، انواع پاستیل، کره کاکائو در این سایت با قیمت های استثنایی انجام می شود و برای تمامی این محصولات هیچ محدودیتی وجود ندارد.

صادرات باسلوق و مسقطی

صادرات شکلات باسلوق و مسقطی

با توجه به اینکه اکثر کشورهای اطراف ایران از محصولات شیرینی و شکلات ایران استقبال زیادی دارند ما هم با صادرات انواع شکلات مخصوصا باسلوق و مسقطی را ب صورت مستقیم از کارخانجات تولیدی این محصولات انجام می دهیم.
تنوع در نوع بسته بندی و محصولات ایرانی بسیار زیاد است این خود عاملی برای خرید عمده است که تاجران کشورهای دیگر را به سمت محصولات شیرینی و شکلات ایرانی بکشاند تولید کنندگان شیرینی و شکلات با کیفیت می توانند برای فروش صادراتی محصولات خود با ما همکاری داشته باشند تا محصولات خود را در بازارهای جهانی ببینند.

 

 

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
صادرات شکلات تولید کنندگان در (berkaman) بازرگانی برکامان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127844120
پست الکترونیکی: berkamanco@gmail.com
کانال تلگرام