خانه / شکلات پوششی / فروش عمده شکلات پوششی کاکائویی

فروش عمده شکلات پوششی کاکائویی

فروش عمده شکلات پوششی کاکائویی ویژه با مارک های مختلف مخصوصا شکلات تخته ای پوششی ما که قدمت بالای ۶۰ سال تولید در کشور را دارد، کارخانه شکوما تولید کننده این محصول مرغوب و بی نظیر است این نوع شکلات همان گونه که از نامش پیداست برای روکش انواع کیک و بسیاری موارد دیگر مانند شیرینی و شکلات از ان استفاده می شود.

فروش عمده شکلات پوششی

فروش عمده شکلات پوششی

فروش عمده شکلات پوششی با تنوع ۱۳ مدل از نوع تخته ای ان در این سایت فراهم است، شکلات های پوششی موجود برای فروش استفاده کارگاهی و کارخانه ای دارد و با بهترین کیفیت تولید می شود و توسط این مرکز پخش در بازار با قیمت های فروش مستقیم از کارخانه عرضه می شود.

 1. شکلات پوششی کاکائو ویژه
 2. شکلات پوششی سفید ویژه
 3. شکلات پوششی تلخ ویژه
 4. شکلات پوششی نسکافه ویژه
 5. شگلات پوششی توت فرنگی ویژه
 6. شکلات پوششی رنگی ( موزی، پرتقالی )
 7. شکلات پوششی کاکائو ویژه CBS
 8. شکلات پوششی سفید CBS
 9. شکلات تلخ CBS
 10. شکلات پوششی نیم کیلویی تلخ
 11. شکلات پوششی نیم کیلویی کاکائو
 12. شکلات پوششی نیم کیلویی سفید
 13. شکلات پوششی نیم کیلویی ( رنگی )

خرید شکلات ایرانی

خرید شکلات ایرانی

برای خرید شکلات ایرانی تاجران و عمده فروشان برای فروش در داخل و یا صادرات به خارج از کشور امادگی لازم را داریم تا شکلات هایی که از کارخانجات زیادی در اختیار ما قرار گرفته است را بدون محدودیت های فروش عمده در اختیار خریداران قرار دهیم.
خرید شکلات ایرانی یک خرید پرسود است به این دلیل که امکان تامین ان در همه وقت و مکان فراهم است و با توجه به رقابتی هم که در بازار برای فروش ایجاد شده کارخانجات درصد های خوبی را برای فروش عمده قرار می دهند که کاملا مورد پسند یک خریدار عمده است.

فروش عمده شکلات در بازار تهران

فروش عمده شکلات در بازار تهران

بازار تهران یکی از بهترین بازارهایی است که همه نوع محصول در ان با قیمت ها و کیفیت های متفاوتی دیده می شود از فروش عمده شکلات پوششی گرفته تا فروش عمده انواع شکلات در این بازار هم دیده می شود.
برای همه خریداران امکان مراجعه به بازار تهران در سراسر کشور وجود ندارد که ما این امکان را با فروش انواع شکلات ها با قیمت بازار تهران بلکه پایین تر حتی با قیمت فروش مستقیم از کارخانه فراهم کرده ایم.

قیمت شکلات تخته ای کیلویی

قیمت شکلات تخته ای کیلویی

قیمت شکلات تلخ تخته ای ۳ کیلویی و یا نوع های دیگر کیلویی در این سایت با قیمت فروش کارخانه برابر است به این دلیل که انواع محصولات تولیدی کارخانه را به صورت عرضه روزانه انجام می دهیم پس دغدغه ای برای خرید عمده نداشته باشید و می توانید بدون واسطه  پرداخت های زیاد از ما محصول مورد نظر خود را خریداری کنید.

قیمت شکلات کیلویی ایرانی

قیمت شکلات کیلویی ایرانی

شکلات هم مانند دیگر محصولاتی که وزنی به فروش می رسند دارای قیمت کیلویی است و قیمت شکلات کیلویی ایرانی با توجه به قیمتگذاری تولید کننده مشخص می شود که ما برای خریدارن عمده با قیمت های واقعی کارخانه محصول مورد نظر انان را پیشنهاد می دهیم.
شکلات در بازار ایران از ارزانترین ان که شکلات اطلسی و کانفت است  تا انوع شکلات تلخ های کاکائویی و مغز دار موجود است و بر همین اساس هم قیمت گذاری می شود.

شرکت پخش شکلات و پاستیل خارجی

شرکت پخش شکلات و پاستیل خارجی

ما در این مجموعه پخش انواع شکلات و پاستیل خارجی را هم با قیمت های ویژه به فروش می رسانیم تا خریدارن عمده ای که دوست دارند از شرکت پخشی خرید داشته باشند خاطری اسوده داشته باشند.
از شکلات هایی که در بازار قیمت های متفاوتی دارند و واسطه ها قیمت نهایی فروش ان را تعییی می کنند تا پاستیل های خارجی مانند ببتو، گلوسیناس، هاریبو، ویدال، پلی و ۱۰ ها نوع دیگر پاستیل و شکلات و ابنبات چوبی خارجی موجود است.

 

 

 

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
صادرات شکلات تولید کنندگان در (berkaman) بازرگانی برکامان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127844120
پست الکترونیکی: berkamanco@gmail.com
کانال تلگرام