خانه / شکلات قیفی سوربن / صادرات شکلات قیفی سوربن

صادرات شکلات قیفی سوربن

صادرات شکلات در سال های اخیر تبدیل به یکی از بهترین صادرات در این حوزه شده و شکلات های میکس که به رنگین کمان معروف است در ۲ نوع فله ۱۵۰۰ گرمی و جعبه های کادویی ۳۵۰ گرمی معروف به گارنت و ۲۰ عددی کادویی های تک رنگ محصولات این فروش های صادراتی را رقم زده اند.
کارخانه کاله با ایجاد کارخانه های متفاوت در زمینه تولید لبنیات و شکلات این شرایط را ایجاد کرده که تولیدات مختلفی را البته با کیفیت بالا داشته باشد که مینی کن سوربن یکی از این تولیدات بی نظیر است.

صادرات شکلات قیفی

صادرات شکلات قیفی

صادرات شکلات قیفی که ۸ طعم و رنگ را شامل می شود به صورت فله ۱۵۰۰ گرمی و یا گارنت های ۳۵۰ گرمی در کنار ۸ رنگ تک که در جعبه های ۲۰ عددی قرار گرفته اند روزانه به کشورهای مختلفی در حال انجام است.
به طور کل کشورهای اطراف ایران ۱۰۰ درصد این محصول را می شناسند ویا اینکه مشتری صادراتی محصول هستند البته محصولات دیگه ای هم با برند سوربن در فروش صادراتی قرار دارند که می شود از مهمترین انها با نام های شکلات های تخته ای ، شکلات های سکه ای و همینطور ویفر شکلاتی سوربن یاد کرد.

صادرات شکلات قیفی به روسیه

صادرات شکلات قیفی به روسیه

در بین کشورهای خریدار شکلات نام روسیه هم به چشم می خورد و این نشان دهنده اهمیت فروش صادراتی محصولات سوربن کاله مخصوصا شکلات های قیفی با نام مینی کن را می رساند که کارتن های ۱۵۰۰ گرمی میکس رنگین کمان در این بین اهمیت بسیار زیادی دارد.
البته نوع بسته بندی رنگین کمان فقط فله نیست و بسته های کادویی به خصوص گارنت که جعبه های ۳۵۰ دارد را هم شامل می شود.

صادرات شکلات قیفی به کشورهای عربی

صادرات شکلات قیفی به کشورهای عربی

در بین کشورهای همسایه می شود به کشورهای حوزه خلیج فارس که کشورهای عربی را تشکیل می دهند اشاره کرد که از مشتریان بسیار خوب صادراتی شکلات های ایرانی سوربن مخصوصا قیفی که به مینی کن Mini Cone معروف هست به این صورت که برای خرید این محصولات همیشه در نوبت انتظار تحویل محصول هستند.
با توجه به اینکه شکلات های مینی کن ایرانی همواره مشتریان صادراتی دارد شاید تهیه این محصول برای تاجران کمی سخت باشد که ما از همه درخواست کننده های شکلات قیفی برای تامین جنس مورد نظرشان دعوت به همکاری می کنیم.
البته شکلات های بسیار با کیفیت دیگری در ایران تولید می شود که برای معرفی انان به تاجران و مشتریان صادراتی فقط تنها راه ممکن ارتباط با مجموعه بازرگانی برکامان است.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
صادرات شکلات تولید کنندگان در (berkaman) بازرگانی برکامان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127844120
پست الکترونیکی: berkamanco@gmail.com
کانال تلگرام