خانه / شکلات تلخ پارمیدا / خرید عمده شکلات تلخ ۹۶ درصد پارمیدا کیلویی

خرید عمده شکلات تلخ ۹۶ درصد پارمیدا کیلویی

خرید عمده شکلات تلخ ۹۶ درصد پارمیدا کیلویی، یکی از خرید های خوبی که در زمینه شکلات تلخ می شود در بازار به صورت عمده انجام داد انواع شکلات های تلخ از ۶۰ درصد تا ۹۶% کیلویی پارمیدا است.

قیمت شکلات 96 درصد پارمیدا

قیمت شکلات تلخ ۹۶ درصد پارمیدا

شکلات تلخ پارمیدا با درصد های گوناگونی وارد بازار می شود و مورد استقبال در بازار داخلی و حتی صادراتی قرار گرفته است. با توجه به اینکه این شرکت پخش اینترنتی انواع شکلات های داخلی و خارجی را پخش می کند بهترین قیمت ها را مخصوصا محصولات ایرانی از قبیل پارمیدا را به قیمت کارخانه عرضه می کند.
شکلات های تلخ پارمیدا دارای درصد های مختلف است:

  • %۶۰
  • %۷۲
  • %۸۴
  • %۹۶

شکلات تلخ زمانی به این نام معروف می شود که در زمان تولید درصد پودر کاکائو ان بیشتر باشد و به مراتب شکر با توجه به بالارفتن مصرف کاکائو کمتر به کار می رود و شکلات تلخ و تلخ تر می شود که در شکلات های موجود بهترین ها را تشکیل می دهد.

مرکز پخش شکلات ایدین

مرکز پخش شکلات تلخ تخته ای پارمیدا و ایدین

ما با توجه به اینکه انواع شکلات ها را پخش می کنیم در نتیجه سعی بر این است که بهترین ها را برای مشتریان عمده خود تهیه کنیم و شکلات تلخ های تخته ای شرکت های پارمیدا و ایدین از این قبیل موجودی ها است.
این نوع محصول بیشتر توسط شیرینی پزی ها و حتی کارخانه های شکلات خریداری می شود البته خانم ها هم برای استفاده در محصولات خانگی از پرمصرف ترین این نوع محصولات هستند.

خرید عمده شکلات تلخ 96 درصد

خرید عمده شکلات تلخ ۹۶ درصد

خرید عمده شکلات تلخ ۹۶ درصد شرکت پارمیدا بسیار با کیفیت و با بسته بندی های زیبا وارد بازار می شود، شکلات های تلخ پارمیدا را به صورت کیلویی و عمده با قیمت های کارخانه در اختیار خریداران قرار خواهیم داد.
شهر هایی نظیر تهران اصفهان شیراز و مشهد از مکان هایی هستند که در ان ها به صورت نمایندگی انواع محصولات پارمیدا پخش می شود. این مرکز پخش تمامی مارک های موجود در کشور را برای عرضه عمده فعالیت دارد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
صادرات شکلات تولید کنندگان در (berkaman) بازرگانی برکامان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127844120
پست الکترونیکی: berkamanco@gmail.com
کانال تلگرام