خانه / شکلات تلخ / خرید شکلات تلخ ۷۰ درصد

خرید شکلات تلخ ۷۰ درصد

خرید شکلات تلخ ۷۰ درصد به بالا در ایران از استقبال خوبی برخوردار است در این مطلب قصد معرفی شکلات تلخ ۷۰ درصد را داریم که تازه وارد بازار شده است و دارای طعم بسیار دل نشین و قیمتی مناسب است خریداران می توانند با ما در ارتباط باشند.

خرید شکلات تلخ 100 درصد

خرید شکلات تلخ ۱۰۰، ۹۹ درصد

با توجه به استقبال بالای مصرف کنندگان از شکلات های تلخ در مصارف خانگی و صنعتی این محصول را که دارای درصدهای مختلفی است را به صورت عمده از ۹۹ و یا ۱۰۰ در صد به خریداران به صورت عمده خواهیم داد.
ان دسته از خریدارانی که مصرف بالایی دارند می توانند انواع شکلات تلخ ها را به صورت کیلویی فله ای از این مرکز پخش در مقدار زیاد و مارک های مختلف دریافت کنند.

قفیمت شکلات فله ایرانی

قیمت شکلات تلخ فله ایرانی

قیمت شکلات تلخ را مواد تشکیل دهنده ان تعیین می کند به این معنی که در زمان تولید یک تولید کننده خود می داند که در محصول خود چه نوع پودر کاکائو و یا مواد ترکیبی دیگری زده است و همیشه این موضوع را سرلوحه برای قیمت محصول خود قرار دهید.
پس هیچ ارزانی بی دلیل نیست اگر مارکی نام اشنا و یا غیر برند شکلات تلخ خود را با قیمت های نا مناسبی پخش کرد حتما ارزان تولید شده است و یا مسائلی دیگر مالی که زیاد متعارف نیست.
پس این موضوع که کیفیت خوب با قیمت پایین تر از بازار خریداری شود صحبتی تقریبا نا شدنی است اما خرید همیشگی و عمده با تخفیف هایی همراه هست که خود برای یک عمده فروش کفایت می کند.

پخش شکلات تلخ 70 درصد

مرکز پخش شکلات ۷۰ درصد Rivolute ایرانی

محصولی جدید ایرانی از شکلات تلخ وارد بازار شده و بسیار خوشمزه و دارای بسته بندی زیبا است که علاوه بر شکلات تلخ با در صد های مختلف از جمله ۷۰ درصد شکلات هایی با طعم های طبیعی برگرفته از گل های طبیعت است را تولید کرده است.
نام این نوع شکلات Rivolute است که می تواند جای خود را در کنار انواع شکلات تلخ های باراکا که بسیار پرفروش است را باز کنددر این مرکز پخش انواع این نوع شکلات به فروش عمده میرشد.

خرید شکلات تلخ 70 درصد

خرید شکلات تلخ ۷۰ درصد

خرید شکلات تلخ ۷۰ درصد باراکا و یا مارک های دیگر را می توانید از این مرکز پخش به صورت عمده داشته باشید. شکلات تلخی جدید که در متن سایت از ان یاد شد را با در صدهای متفاوت و مدل های گوناگون ان در اختیار شما خریداران قرار می گیرد.
شکلات های تلخ ایرانی بسیار متنوع و با کیفیت هستند و بیشتر کارخانجات غذایی از شکلات تلخ های تخته ای ایرانی برای محصولات تولیدی خود استفاده می کنند انواع شکلات تلخ تخته ای به صورت عمده و تناژ هم برای خریدران تامین خواهد شد البته با قیمت های کارخانه.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی برکامان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127844120
پست الکترونیکی: berkamanco@gmail.com

مطلب پیشنهادی

مرکز خرید شکلات باراکا

مرکز خرید شکلات باراکا ۲ سر پیچ

مرکز خرید شکلات باراکا ۲ سر پیچ با بسته های ۲ کیلو گرمی مخصوص استفاده …

کانال تلگرام