خانه / پودر کاکائو طبیعی / مرکز پخش پودر کاکائو طبیعی اسپانیایی moner

مرکز پخش پودر کاکائو طبیعی اسپانیایی moner

مرکز پخش پودر کاکائو طبیعی اسپانیایی فله ۲۵ کیلویی با درصد چربی ۱۰-۱۲ در تناژ بالا و ارسال مستقیم از محل انبارهای محل واردات، این محصول را می توانید روزانه پس از استعلام قیمت و موجودی اقدام به خرید کنید.
پودر کاکائو طبیعی به پودری گفته می شود که در زمان فراوری بهترین دانه های خام کاکائو در محل کارخانه بدون هیچ افزودنی تولید می شود و به همین علت دارای رنگ طبیعی روشن و عطر و طعم بسیار خوبی می دهد.

مرکز پخش پودر کاکائو طبیعی

مرکز پخش پودر کاکائو طبیعی اسپانیا

مرکز پخش پودر کاکائو طبیعی اسپانیا moner که یکی از بهترین پودرهای کاکائو نچرال در بازار است، این محصول را با بهترین قیمت به بازار عرضه می کند، تولید کنندگانی که همواره پودر کاکائو نچرال مصرف دارند از همین حالا برای تامین واحد تولیدی خود با ما در ارتباط باشند.
پودر کاکائو طبیعی از این لحاظ طبیعی گفته می شود که در زمان فراوری هیچگونه افزودنی در ان استفاده نشده باشد و تماما از دانه خام کاکائو پس از کره گیری به دست می اید.

فروش پودر کاکائو نچرال

فروش پودر کاکائو نچرال ترکیه

پودر کاکائو نچرال کارخانه التین مارکای ترکیه یکی دیگر از پودرهای کاکائوی طبیعی ۲۵ کیلویی در ایران است که توانسته با توجه به اینکه واردات زیادی از این محصول در ایران انجام می شود بازار خوبی را برای فروش به خود اختصاص دهد.
در یک مرکز پخش پودر کاکائو طبیعی اسپانیا و ترکیه و سایر این محصولات که در بازار ایران موجود است فعایت برای فروش عمده محصول انجام می شود.

مرغوب ترین کاکائو برای تولید

مرغوب ترین کاکائو برای تولید

همواره یک تولید کننده شکلات، کیک و کلوچه، بستنی، بیسکویت و لبنیات به دنبال خرید مرغوب ترین کاکائوها برای تولید هستند بنابراین تیاز به مرکز فروشی است که بتواند در هر حجمی انواع پودرکاکائوهای مرغوب را برای این واحدهای تولیدی تامین کند.

محل خرید پودرکاکائو دارک

محل خرید پودرکاکائو دارک

پودر کاکائو دارک معمولا با نام الکالایز در بازار خرید و فروش می شود و بیشتر دارای رنگ تیره است البته عمده خرید پودر کاکائو در بازار مربوط به الکالایز است و کارخانه های بسیار زیادی خریداران این محصول را تشکیل می دهند.
معمولا در خرید دانه قهوه خریداران با نام دارک اشنایی دارند اما در کاکائوهم این اسم بسیار کاربد دارد اما بیشتر به رنگ محصول اشاره می شود.

خرید کاکائو ارزان قیمت

خرید کاکائو ارزان قیمت اندونزی

با توجه به افزایش قیمت انواع پودرهای کاکائو وارداتی، بیشتر تولید کنندگان مخصوص کیک و کلوچه به سمت خرید پودرهای ارزان قیمت روی اورده اند که از این پودرها می شود به انواع کاکائوهای اندونزی اشاره کرد که جامبی و روچر ۲ نوع شناخته شده در بازار ایران هستند.
این پودرهای اندونزی الکالایز هستند که با توجه به کیفیت معمولی دارای قیمت مناسبی در بازار هستند ما تامین کننده این محصول در حجم زیاد هستیم.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
صادرات شکلات تولید کنندگان در (berkaman) بازرگانی برکامان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127844120
پست الکترونیکی: berkamanco@gmail.com
کانال تلگرام