خانه / پودر کاکائو لوکس فاین / پخش پودر کاکائو لوکس فاین در بازار

پخش پودر کاکائو لوکس فاین در بازار

پخش پودر کاکائو لوکس فاین با چربی ۱۰ -۱۲ درصد در بازار به صورت تناژ مخصوص خریداران عمده و تولید کنندگان شکلات، شیرینی، کیک و کبلوچه، بستنی، لبنیات به صورت کیسه های ۲۵ کیلویی، برای اطلاع از چگونگی موجودی و استعلام قیمت های عمده می توانید در هر زمان با ما در ارتباط باشید.

پخش پودر کاکائو لوکس فاین

پخش پودر کاکائو لوکس فاین

پخش پودر کاکائو لوکس فاین به صورت مستقیم و بدون واسطه از واردات بدون محدودیت در مقدار بالا و بهترین قیمت بازار را ما به صورت ویژه انجام می دهیم پودر کاکائویی که این روزها در بازار از شرایط نابسامانی برخوردار است.
لوکس فاین پودر کاکائو ای است که با توجه به اینکه از حلالیت خوبی در اب برخوردار است بسیار مورد توجه کارخانجات لبنیات قرار گرفته و با توجه به عدم محدودیت در تامین تناژ بالا کارخانه داران می توانند با ما برای خرید این نوع و محصولات پودر کاکائو مربوط به کشور های دیگر هم با ما در ارتباط باشند.

فروش عمده پودر کاکائو

فروش عمده پودر کاکائو

فروش عمده پودر کاکائو را با بهترین قیمت ها و تنوع در محصولات از قبیل ترکیه و مالزی و هلند و المان انجام می دهیم . در کنار پودر کاکائو دانه کاکائو و انواع دانه های رست شده و خام قهوه را هم به صورت عمده تامین خواهیم کرد.
تمامی محصولات کاکائو از قبیل دانه و کره و پودر کاکائو حتی روغن جانشین پودر کاکائو در این سایت به صورت تخصصی برای خریداران عمده پیشنهاد می شود شما می توانید برای دریافت لیست جدیدترین قیمت ها با ما در ارتباط باشید.

قیمت حرید انواع پودر کاکائو

قیمت خرید انواع پودر کاکائو فله ای

قیمت پودر های کاکائو در بازار متفاوت است از کیلویی شروع می شود و کیسه ۲۵ کیلویی و تناژ هم شامل می شود که در این بین نوع محصولات با مارک های کشور های مختلف هم قیمت ها مختلف است بستگی به نیاز مجموعه های تولیدی ازنوع پودر قابل مصرف و کیفیت دارد در این مرکز پخش بهترین قیمت های پودر کاکائو را خواهید دید.

خرید شکلات تلخ تخته ای کارخانجات

خرید شکلات تلخ تخته ای کارخانجات

برخی کارخانجات تولیدی شکلات برای تولید نیاز به شکلات تخته ای تلخ دارند و برخی دیگر از تولید کنندگان این محصول را تولید می کنند و به صورت عمده به فروش می رسانند ما در این سایت انواع شکلات های تلخ تخته ای را به صورت عمده از کارخانجات تولیدی این محصول برای عرضه به واحد های تولیدی خریداری می کنیم.

 

 

 

 

 

 

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی برکامان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127844120
پست الکترونیکی: berkamanco@gmail.com
کانال تلگرام