خانه / شکلات نوتلا / مرکز پخش عمده شکلات نوتلا ۷۵۰ گرمی

مرکز پخش عمده شکلات نوتلا ۷۵۰ گرمی

پخش عمده شکلات نوتلا تولید شده در کشورهای گوناگون به صورت شیشه ای در وزن های ۷۵۰ گرمی ۱۲ عدد در کارتن و ۳۵۰ گرمی ۱۵ عدد در کارتن در این مرکز فروش شکلات اصل انجام می شود.
بدون شک یکی از خوشمزه ترین شکلات های صبحانه نوتلا است که هر علاقه مند به خوردن صبحانه از این شکلات فندقی های بی نظیر هم استفاده کرده است.
برای خرید فروشگاه هایی که فروش بسیار خوبی دارند می توانند از این نماینگی فروش مستقیم استعلام قیمت و لیست موجودی را داشته باشند.

پخش عمده شکلات نوتلا

پخش عمده شکلات نوتلا

پخش عمده شکلات نوتلا فندقی اصل تولید کشورهای المان، ترکیه، لهستان و ایتالیا در کارتن های ۱۲ تایی در مورد ۷۵۰ گرمی و ۱۵ تایی مخصوص شیشه های ۳۵۰ گرمی در بازرگانی برکامان انجام می شود.
شکلات فندقی نوتلا سابقه ای تقریبا ۶۵ ساله دارد، ترکیب شکلات و فندق در کارخانه تولید شکلات این نوع شکلات تولید و وارد بازار شد و با گذر زمان و استقبال بی نظیر مردم دنیا کارخانه های تولید در کشورهای دیگر از جمله ایتالیا و ترکیه و لهستان هم زیر نظر کارخانه مرکزی در المان تولید خود را برای تامین نیاز بازار اغاز کردند.

فروش عمده نوتلا فله سطلی 3 کیلویی

فروش عمده نوتلا فله سطلی ۳ کیلویی

فروش عمده شکلات خارجی نوتلا فله در بازار در نوع سطل ۳ کیلویی بیشتر مخصوص افرادی است که یا در فروشگاه خود که معمولا کافی شاپ هست مصرف زیادی دارند و یا خریدارانی را تشکیل می دهد که اقدام به پر کردن شیشه های کوچکتر و با برند خود به ابزار عرضه می کنند.
با توجه به اینکه شکلات سطلی در وزن ۳ کیلوگرمی فله گفته می شود بنابراین دارای قیمت فروش مناسب تری نسبت به نوع شیشه ای می باشد.

قیمت فروش عمده شکلات نوتلا

قیمت فروش عمده شکلات نوتلا

قیمت فروش عمده شکلات نوتلا در مورد سطل ۳ کیلویی و شیشه های ۷۵۰ گرم و ۳۵۰ گرمی با توجه به میزان سفارش مشتریان متفاوت است به همین دلیل خریداران باید مقدار خرید خود را به ما اعلام کنند تا بهترین قیمت های روز را در اختیار انان قرار دهیم.
لازم به ذکر است که فروش عمده در مورد شکلات سطل کارتن ۲ عددی و در مورد ۷۵۰ گرمی و ۳۵۰ گرمی به صورت کارتن های ۱۲ و ۱۵ عددی تعداد سفارش در تعداد این کارتن ها گفته می شود در این صورت خریداران از بهترین قیمت ها با توجه به میزان سفارش در کارتن بهره مند می شوند.

مرکز فروش عمده  نوتلا در مشهد

مرکز فروش عمده نوتلا در مشهد

مشهد با توجه به وجود بسیار زیاد هتل ها و مراکز اقامت مسافران از جمله شهرهایی است که خریداران بسیار زیادی در خصوص شکلات صبحانه به خصوص نوتلا دارد مرکز فروش عمده شکلات مشهد می تواند بهترین شکلات های صبحانه و پذیرایی را در اختیار مشتریان در بهترین انواع این شکلات ها قرار دهد.
برای خرید هر نوع شکلات صبحانه فندقی نوتلا کافی است که مقدار سفارش عمده خود را به صورت کارتنی با ما در میان بگذارید.

خرید نوتلا شیشه ای اصل

خرید نوتلا شیشه ای اصل ارزان

زمانی خرید نوتلا شیشه ای اصل ارزان در اختیار خریداران قرار می گیرد که میزان سفارش کارتنی مناسب باشد از این به بعد خرید ها عمده محسوب می شود و با قیمت ۱ عددی در هر نوع متفاوت می شود و به صورت کارتنی قیمت گذاری می شود.
نوتلا اصل المانی گفته می شود اما در کنار ان کشورهایی دیگر هم هستند که زیر نظر کارخانه مرکزی در المان فعالیت تولید برای این نوع شکلات را دارند.

واردات شکلات فندقی نوتلا

واردات شکلات فندقی نوتلا از ترکیه

واردات شکلات از ترکیه، با توجه به اینکه صنعت در ترکیه بسیار مخصوصا در سال های اخیر رشد داشته و این کشور را تبدیل به تولید کننده بسیاری از محصولات با کیفیت کرده است در مورد شکلات به خصوص شکلات فندقی نوتلا هم این موضوع وجود دارد.
بنابراین با توجه به هم مرز بودن ایران با کشور ترکیه اکثر برندهای خارجی که از این کشور وارد ایران می شود از قیمت مناسب تری در بازار ایران نسبت به نمونه های مشابه برخوردرا است. مانند شکلات نوتلا که نوع ترکی ان نسبت به لهستان و ایتالیا و المان ارزان تر است.
پخش عمده شکلات نوتلا در ایران با توجه به پراکندگی مشتریان در سراسر کشور در این مرکز فروش انواع شکلات انجام می شود و در کمترین زمان ممکن به خریداران خواهد رسید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
صادرات شکلات تولید کنندگان در (berkaman) بازرگانی برکامان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127844120
پست الکترونیکی: berkamanco@gmail.com
کانال تلگرام