خانه / پودر کاکائو / فروش پودر کاکائو و نارگیل مخصوص تولید

فروش پودر کاکائو و نارگیل مخصوص تولید

فروش پودر کاکائو فله ۲۵ کیلویی در کنار ۲ نوع پودر نارگیل چرب ۵۰ کیلویی و خشک ۲۵ کیلویی مخصوص تولید شکلات و شیرینی و کیک و یا روغن گیری به صورت عمده انجام می شود.
پودر کاکائو انواع مختلف ان از قبیل تیره و روشن، تلخ و شیرین است در کنار ۲ نوع خشک و چرب پودر نارگیل بازار قابل توجهی را تشکیل داده اند.

واردات انواع پودر کاکائو

واردات انواع پودر کاکائو

واردات پودر کاکائو در انواع ان که محصول کشورهای اسیایی، افریقایی، اروپایی و امریکایی است به ایران به صورت گسترده انجام می شود این پودرها به صورت فله ای در کیسه های ۲۵ کیلویی است و هر کدام مشخصه خاصی دارد از قبیل دارک و شیرین و یا تیره و روشن که با توجه به نیاز تولید کنندگان و یا مصرف کنندگان انالیز مربوطه را ارسال خواهیم کرد.
پودر کاکائو یکی از مهمترین مواد اولیه در تولید بسیاری از محصولات در ایران و دنیا است بنابراین خرید نوع با کیفیت که دارای قیمتی ارزان باشد برای مشتریان اهمیت زیادی دارد بنارباین برای خرید عمده این محصول خریداران به راهنمایی هایی برای نوع محصول نیاز دارند.

فروش پودر کاکائو

فروش پودر کاکائو

فروش دان قهوه عربیکا و پودر کاکائو ۱۰-۱۲ عمده و مستقیم از واردات می تواند بهترین نوع فروش باشد و همواره تولید کنندگان شکلات ایرانی و یا کارخانجات لبنیات و همچنین فعالان در تولید کیک و کلوچه به دنبال این نوع خرید هستند.
فروش پودر کاکائو ۲۵ کیلویی مهمترین نوع فروش است که فله محسوب می شود و با توجه به مقدار سفارش مشتریان قیمت گذاری می شود البته گفتن این نکته ضروری است که قیمت پودر کاکائو روزانه مشخص می شود و به دلیل نوسانات بسیار زیاد باید خریداران کمی با احتیاط اقدام به خرید حجمی کنند.

خرید بهترین کاکائو برای کیک

خرید بهترین کاکائو برای کیک

یکی از دغدغه های تولید کنندگان مخصوصا کیک و شیرینی که خود شامل ۱۰۰ ها نوع می شود این است که چه پودر کاکائویی برای استفاده در تولیدات خود خریداری کنند و بهترین خرید کدام است.
با توجه به تجربیات ما از نوع خرید بسیاری از کارخانجات کیک و کلوچه به این مطلب اشاره می کنیم که چون در تولید این محصولات حساسیت بسیار زیادی وجود ندارد بنابراین بهترین پودری که می شود پیشنهاد داد پودرهای کاکائو اسیایی از جمله مالزی و یا اندونزی است که در نوع مالزی فیوریچ با کد ۳۷۰ از جمله پودرهایی است که در حجم های بسیار زیاد توسط تولید کنندگان خریداری می شود.

فروش پودر نارگیل عمده

فروش پودر نارگیل عمده

در کنار فروش پودر کاکائو محصولی دیگر که از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است پودر نارگیل است که تقاضای بسیار عمده ای برای هر ۲ نوع چرب و خشک این محصول توسط تولید کنندگان مخصوصا شکلات و شیرینی در بازار وجود دارد.
پودر نارگیل هم به صورت فله ای در نوع چرب در کیسه های ۵۰ کیلویی و نوع خشک ان در کیسه های ۲۵ کیلویی توسط کارخانه محل تولید اماده سازی می شود.
واردات این محصول در کنار پودر کاکائو یکی از بیشترین وادرات مواد اولیه کارخانجات تولید مواد غذایی را تشکیل می دهد که ما هم فروش مستقیم از واردات را به صورت عمده و بدون واسطه انجام می دهیم.

پودر شکلات

پودر شکلات فله ای

پودر شکلات فله دارای انواع مختلفی است که هر کدام برای تولید محصل خاصی استفاده می شود برخی برای تولید شکلات تلخ و یاشیرین برخی دیگر برای تولید پودر هات چاکلت و یا دیگر پودرهای نوشیدنی و یا اینکه در میکس مکمل های ورزشی از ان استفاده می شود.
بنابراین برای هر تولیدی که در نظرتان است و یا دران فعالیت دارید می توانید به راحتی پودر شکلات که همان پودر کاکائو است را از ما به راحتی البته عمده خریداری کنید.
توضیح اینکه در کنار انواع پودر شکلات پودرهای قهوه فوری و یا دانه قهوه، انواع کافی میت و یا کافی کریمر، کره کاکائو و روغن جانشین کره کاکائو cbs هم در این بازرگانی فروش مواد اولیه به صورت عمده به فروش می رسد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
صادرات شکلات تولید کنندگان در (berkaman) بازرگانی برکامان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127844120
پست الکترونیکی: berkamanco@gmail.com
کانال تلگرام