خانه / پودر کاکائو التین مارکا / فروش پودر کاکائو آلتین مارکا S9

فروش پودر کاکائو آلتین مارکا S9

فروش پودر کاکائو التین مارکا S9 اسنو با درصد چربی ۱۰-۱۲ معروف در بازار به صورت فله ۲۵ کیلویی البته اماده شده در محل کارخانه تولید این محصول واقع در ترکیه در حجم های بالا در شرکت های فروش عمده پودر کاکائو انجام می شود.
با توجه به تقاضای بسیار زیاد در مورد خرید پودر کاکائو S9 در بازار ایران و استفاده فوق العاده زیاد توسط کارخانجات تولید شکلات از این محصول همیشه در بازار نیاز به وجود تامین کننده های تاثیر گذار احساس می شود.

فروش پودر کاکائو

فروش پودر کاکائو التین مارکا

فروش پودر کاکائو التین مارکا الکالایز S9 در واقع یک کد بسیار پرفروش کارخانه التین مارکای کشور ترکیه در کنار کد S8 است که هر ۲ محصول ۱۰-۱۲ هستند.
برای خرید پودر کاکائو S9 روزانه می توانید از مجموعه ما استعلام موجودی داشته باشید و تقریبا برای خرید و ارسال به مقصد مورد نیاز خود در همان روز به نتیجه خواهید رسید.

واردات پودر کاکائو الکالایز

واردات پودر کاکائو الکالایز

پودر کاکائو الکالایز ۱۰-۱۲ در انواع مختلف ان که تماما در کیسه های ۲۵ کیلویی به صورت فله در کارخانه محل تولید پر می شوند واردات ان به ایران توسط شرکت های بازرگانی و یا کارخانجات تولیدی فعال در صنایع غذایی انجام می شود.
و این پودرهای کاکائو الکالایز به ۲ صورت در بازار به فروش می رسند که عبارتند از فروش غیر رسمی که فروش بازاری گفته می شود و دوم فروش رسمی که توسط شرکت های بازرگانی با صدور فاکتور رسمی عرضه می شوند.

پودر کاکائو نچرال

پودر کاکائو نچرال التین مارکا

پودر کاکائو نچرال هم ۱۰-۱۲ است و کارخانه التین مارکا که S9 معروف الکالایز را تولید می کند این محصول طبیعی را هم با کیفیت بالا تولید و صادر می کند.
برای خرید پودر کاکائو نچرال می توانید اگر مقدار سفارش قابل توجهی دارید با ما در ارتباط باشید تا مستقیم از انبارهای وارداتی این محصول را در اختیار شما قرار دهیم.

قیمت پودر کاکائو ترک

قیمت پودر کاکائو ترک

قیمت پودر کاکائو ترک الکالایز S9 و S8 و در کنار ان نچرال التین مارکای ترکیه در بازار اگر مستقیم از وارد کننده خریداری کنید بسیار مناسب است اما اگر از واسطه در بازار خرید داشته باشید متفاوت می شود.
برای خرید حجمی خود در مورد پودرکاکائو ترک بهترین پیشنهاد این است که فقط با شرکت های بازرگانی فروش این محصول در ارتباط باشید.

مرکز پخش پودر کاکائو ترک در تهران

مرکز پخش پودر کاکائو ترک در تهران

در این مرکز فروش پودر کاکائو که پخش نوع ترک را در کنار انواع دیگر این محصول به عهده دارد می توانید بهترین ها را خریدرای کنید البته لازم به ذکر است که ارسال تمامی پودرهای کاکائو به صورت مستقیم از انبارهای محل واردات در تهران انجام می شود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی برکامان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127844120
پست الکترونیکی: berkamanco@gmail.com
کانال تلگرام