خانه / کره کاکائو بی بو / فروش عمده کره کاکائو خالص بی بو

فروش عمده کره کاکائو خالص بی بو

فروش عمده کره کاکائو خالص در ۲ نوع بو داده شده و بی بو که تولید شده با بسته بندی کارتن های ۲۵ کیلویی محصول کشورهای مختلف از جمله افریقانای ایرانی است با قیمت های مستقیم از واردات و یا درب کارخانه روزانه انجام می شود.
یکی از مهمترین مواد اولیه شکلات که در این مرکز پخش شکلات و مواد اولیه شکلات به فروش عمده می رسد کره کاکائو خالص است که تولید کنندگان مخصوصا شکلات های با کیفیت از این محصول فوق العاده با خاصیت استفاده می کنند.

فروش کره کاکائو

فروش کره کاکائو بی بو

کره کاکائو به طور کل ۲ نوع دارد با بو و بی بو که هر دو مورد به عنوان اصلی ترین مواد اولیه در بسیاری از شکلات ها استفاده می شود البته فروش این محصول به دلیل قیمت بالایی که دارد کمتر از گذشته شده است و بسیاری از تولید کنندگان شکلات به همین دلیل از روغن جانشین استفاده می کنند که این مورد باعث کاهش قیمت عرضه انوع شکلات شده است.
فروش عمده کره کاکائو بی بو و با بو ایرانی و خارجی در هر ۲ نوع ان با بهترین قیمت ها و شرایط فوق العاده برای تامین همیشگی در بازرگانی برکامان انجام می شود.

مراکز فروش کره کاکائو

مراکز فروش کره کاکائو مالزی

مراکز فروش عمده کره کاکائو بی بو وبو داده شده مالزی در واقع شرکت های بازرگانی هستند این بازرگانی های فروش با توجه به رابطه زیادی که با وارد کنندگان دارند می توانند بهترین های این محصول را برای شرکت های تولید کننده تامین کنند.
با توجه به اینکه تهران اصلی ترین محل برای واردات اکثر محصولات است کره کاکائو هم در تهران بیشتر از هر شهر دیگری عرضه می شود اما ما در این مجموعه بازرگانی محدودیت در عرضه این محصول در سراسر کشور را نداریم.

فروش کره کاکائو

فروش کره کاکائو

فروش عمده کره کاکائو بی بو به صورت کارتنی و با وزن ۲۵ کیلویی انجام می شود این محصول از ابتدای تولید حدود ۲ سال تاریخ مصرف دارد در مورد نوع ایرانی که افریقانا نام دارد و محصول شرکت شیرین عسل است باید گفت که در ۲ نوع این کره معمولا همیشه موجود است.
اما در مورد کره های کاکائوی خارجی باید گفت که به صورت مقطعی مارک های متفاوتی در بازار ورود پیدا می کند و شاید تا مدتها ان نوع دیگر نباشد مگر اینکه شرکتی و یا مجموعه تولید کننده ای درخواست خرید از محصول خاصی را داشته باشد که مخصوص ان مجموعه وارد شود.

کره کاکائو را اینترنتی خرید کنید

کره کاکائو را اینترنتی خرید کنید

فروش عمده کره کاکائو بی بو و بابو با توجه به اینکه خریداران هر ۲ نوع کره کاکائو تولید کنندگان هستند و اکثر محصولات در بازار را می شناسند بنابراین کارشان با ارسال برگه انالیز محصول و یا یک تصویر راه می افتد، این مشتریان بهترین خریدی که می توانند داشته باشند اینترنتی است، شما هم که خواننده این مطلب هستید اینترنتی خرید کنید تا دغدغه ای برای تامین نداشته باشید.
به این دلیل اینترنتی که اگر مراکز پخش مورد اعتماد خود را پیدا کنید به راحتی در هر کجا که باشید می توانید از موجودی و بهترین قیمت های فروش روزانه اطلاع پیدا کنید.

کره کاکائو بی بو ارزان

کره کاکائو بی بو ارزان

ارزان ترین کره کاکائو و یا فروش عمده کره کاکائو بی بو و با بو در حال حاضر مخصوص کره کاکائو افریقانا است و برای تولید کنندگان مقرون به صرفه است این کره را استفاده کنند قیمت کره کاکائو شیرین عسل ایرانی حدود ۳۰ هزار تومان کمتر از موارد مشابه خارجی است و این موضوع یک تولید کننده و یا خریدار عمده را به سمت خرید این محصول ایرانی می کشاند.
البته کیفیت این کره مرغوب ایرانی بسیار خوب است و از بهترین دانه های کاکائو خام تولید می شود در واقع تولید وفروش شکلات اصل زمانی اتفاق می افتد که در ان از کره کاکائواستفاده شود.

مرکز خرید کره کاکائو

مرکز خرید کره کاکائو خوراکی

کره کاکائو کلا خوراکی است و یک کره کاملا گیاهی البته دارای کیفیت های متفاوت که ۲ عامل باعث این اختلاف در کیفیت می شود:

 1. نوع دانه کاکائو که مربوط به کدام کشور و مزرعه باشد
 2. چگونگی فراوری دانه کاکائو که کدام کارخانه و یا کشور انجام دهد

برای خرید کره کاکائو معمولا تولید کنندگان اقدام می کنند و ان دسته از افرادی هم که برای استفاده غیر مصارف خوراکی خرید دارند معمولا برای استفاه در موارد تولید محصولات موضعی مانند انواع کرم ها و یا صابون های خاص است.

فروش عمده پودر کاکائو

فروش عمده پودر کاکائو خالص

فروش پودر کاکائو خالص ۲۵ کیلویی با توجه به خرید عمده مشتریان انجام می شود و قیمت گذاری بر اساس مقدار سفارش از طرف خریدارن انجام می شود.
فروش پودرخالص ۱۰ -۱۲ در کشور بر می گردد به شرکت های بازرگانی پخش که یا وارد کننده هستند و یا تحویل ایران محصول مورد نظر خود را تحویل می گیرند، اکثر خریداران عمده را کارخانجات تولید کننده شکلات، بستنی، لبنیات، کیک و کلوچه، بیسکویت تشکیل می دهند و البته خریدار با حجم های کمتر را عطاری ها، شیرینی فروش ها، کافی شاپ ها و یا کارگاه های کوچک تولیدی شکلات و یا دیگر محصولات خوراکی که مواد اولیه انان پودر کاکائو است را تشکیل می دهند.

بهترین پودر کاکائو خالص را خرید کنید

بهترین پودر کاکائو خالص را خرید کنید

بهترین پودر کاکائو خالص و با کیفیت تلخ و شیرین و یا تیره و روشن را خرید کنید، با توجه به اینکه تقریبا پودرهای کاکائو در بازار خارجی هستند و فقط افریقانا ایرانی است و به فروش فروشگاهی نمی رسد شما می توانید بهترین پودر کاکائو خالص ۱۰ -۱۲ را از این بازرگانی خرید کنید در صورت اینکه خرید ۱۰۰ کیلو به بالا داشته باشید.
بهترین پودر کاکائو ان است که از بهترین دانه های خام کاکائو گرفته شده باشد و دارای چربی ۱۰ -۱۲ باشد در نوع رنگ هم با توجه به شرایط استفاده مصرف کنندگان باید انتخاب شود که همه این موارد با بهترین قیمت ها موجود است.

قیمت پودر کاکائو کیلویی

قیمت پودر کاکائو کیلویی

قیمت پودر کاکائو کیلویی مشخص می شود و ارزان ترین پودرهای کاکائو مخصوص پودرهای اسیایی از قبیل اندونزی و مالزی است و پودرهای اروپایی و افریقایی و امریکایی دارای قیمت های نسبتا بیشتری هستند از این پودرا می شود به محصولات هلند، اسپانیا، المان، برزیل، غنا، ساحل عاج نام برد.
با توجه به نوسانات قیمت پودر کاکائو و عدم موجودی برخی از مارک های این محصول امکان قیمت گذاری روزانه وجود ندارد برای اطلاعات بیشتربا ما در ارتباط باشید.

مراکز خرید پودر کاکائو

مراکز خرید پودر کاکائو خالص

بهترین مراکز خرید پودر کاکائو خالص در بازار ان مراکزی هستند که از سابقه خوبی برخوردار باشند و همیشه این محصول را تامین کنند البته در خالص بودن پودر کاکائو تجربه عامل اول است به این دلیل که چند نوع پودر کاکائو وارد کشور می شود و اکثر تولید کنندگان و مصرف کنندگان استفاده کرده اند و به صورت عملی خالص ترین این محصول را به دست اورده اند.
پس برای خرید پودر کاکائو خالص کار سختی پیش روی یک خریدار عمده نیست فقط با چند تحقیق کوچ می تواند بهترین انواع این پودر را خریداری کند.

قیمت عمده پودر کاکائو

قیمت عمده پودر کاکائو فله ای

پودر کاکائو فله ی همان کیسه های ۲۵ کیلویی است که تمام پودرهای جهان را شامل می شود و بهترین حالت درصد چربی هم ۱۰ -۱۲ است، قیمت عمده پودر کاکائو فله ای با توجه به مقدار میزان سفارش یک خریدار مشخص می شود و البته هر چه از واسطه ها فاصله گرفته شود مشتریان با قیمت های پایین تری روبرو خواهند شد.
برای مشخص شدن قیمت های روز این محصول بهترین حالت مقایسه قیمتی بین فروشندگان این محصول است که شاید کمتر از ۱ ساعت این کار انجام شود.

عرضه پودر کاکائو

عرضه پودر کاکائو دارک

پودر کاکائو دارک یا تلخ که تقریبا دارای رنگ تیره است در مارک های مختلف و محصول کشورهای گوناگون به بازار عرضه می شود، از مهمترین این پودرها که بسیار مورد توجه تولید کنندگان قرار گرفته s9 ترکیه است و درکنار اسنو کاکائو شیرین عسل هم با نام تجاری افریقانا با کf11 از محبوبیت خوبی برخوردار است.
البته با توجه به نیاز شما در مورد نوعی خاص ازکاکائو دارک این محصول را در هر مقدار و با بهترین قیمت فروش برای شما تامین خواهیم کرد.

فروش عمده کره کاکائو

فروش عمده کره کاکائو بی بو

فروش عمده کره کاکائو بی بو در واقع بوی شکلات ندارد زمان تولید در کارتن های ۲۵ کیلویی بسته بندی می شود و توسط وارد کنندگان وارد می شود که عمدتا هر ۲ نوع کره بی بو و بو داده شده را شامل می شود.
کره هایی با برند مالزی و یا هلند بیشتر در بازار وجود دارد البته خوشبختانه کره کاکائو شیرین عسل ایرانی با نام افریقانا در هر ۲ نوع با بو و بی بو توانسته در بین تولید کنندگان برای خود جایگاه خوبی را پیدا کند.

مزایای خرید و مصرف کره کاکائو

مزایای خرید و مصرف کره کاکائو

استفاده از کره کاکائو رابطه ای تنگا تنگ با سلامتی از دیدگاه علم پزشکی دارد که بنابر قول محققین علم پزشکی به چند ویژگی و مزایای خرید و مصرف کره کاکائو که بالغ بر ۲۰ مورد است اشاره می کنیم:

 • تقویت سیستم ایمنی برای بدن
 • رفع علائم شل شدن پوست
 • برطرف کننده جوش صورت
 • برطرف کننده جای زخم در بدن
 • بهبود دهنده و تنظیم قند خون
 • مبارزه با علایم پیری در بدن
 • افزایش دهنده روشنی پوست
 • مرطوب کننده پوست
 • کاهش دهنده سرفه
 • بهبود در عملکرد شناختی افراد
 • تقویت کننده روحیه
خرید کره کاکائو به قیمت مستقیم

خرید کره کاکائو به قیمت مستقیم از واردات

با توجه به اینکه خرید کره کاکائو را تولید کنندگان انجام می دهند بهترین حالت ان خرید مستقیم از واردات و وارد کننده است این نوع خرید قیمت را برای خریدار بسیار کاهش می دهد و می تواند برای مجموعه خود با ارزش ترین خرید را انجام دهد.
صحبتی با برخی کارخانه داران تولید کننده صنایع غذایی از همین امروز نحوه خرید خود را اصلاح کنید هرچند سخت است اما یا خود مسئولیت خرید مواد اولیه به خصوص کره و پودر کاکائو را به عهده گیرید و یا اینکه این کار را به شخص امینی بسپارید، دلیل این مطلب تجربه بسیار بالای ما نسبت به خریدارانی است که برای کارخانجات خرید انجام می دهند و در این بین از سودهای کلانی برخوردار می شوند و قیمت اصلی را هرگز یک تولید کننده عمده متوجه نمی شود.

خرید کره کاکائو

خرید کره کاکائو خوراکی

در خرید کره کاکائو خوراکی همین مطلب کفایت می کند که با این کار سلامتی را برای جسم خود به ارمغان اورده اید البته با خرید شکلات تلخ اصل هم این امکان فراهم می شود.
برای اینکه یک شکلات تلخ تولید شود و در ان از بهترین مواد اولیه استفاده شود راهی جزء خرید کره کاکائو نیست و این راه را هم ما هموار کرده ایم و بهترین های این محصول را در مورد ایرانی و خارجی ان موجود داریم.

قیمت هر کیلو کره کاکائو

قیمت هر کیلو کره کاکائو در کارتن

کره کاکائو در کارتن های ۲۵ کیلویی وارد بازار می شود و قیمت گذاری بر مبنای فروش کارتنی انجام می شود قیمت هرکیلو کره کاکائو خارجی بالای ۱۰۰ هزار تومان است و در مورد ایرانی ان زیر ۱۰۰ هزار تومان که این قیمت ها با توجه به خرید عمده خریداران مشخص می شود که دقیقا به چه صورت است.
فروش عمده کره کاکائو بی بو و بوداده شده را با امکان قابلیت ارسال روزانه به تمام نقاط کشور داریم تا خریداران برای تامین مجموعه خود مشکلی نداشسته باشند.

مرکز خرید کره کاکائو

مرکز خرید کره کاکائو برای مصارف پزشکی

در سال های اخیر پزشکان و محقیق بسیار زیادی در علم پزشکی با توجه به خاصیت فوق العاده دانه خام کاکائو، پودر اصل کاکائو و کره کاکائو به سمت خرید عمده این محصول با خاصیت امده اند، در این مرکز فروش عمده کره کاکائو بی بو و بوداده شده در مقدار مورد نیاز برای مصارف پزشکی موجود می باشد البته خریدها حداقل ۱ کارتن ۲۵ کیلویی در مورد کره کاکائو و کیسه ۲۵ کیلویی در مورد پودر کاکائو باید باشد.

فروش کره کاکائو

فروش کره کاکائو با بو

فروش عمده کره کاکائو بی بو و با بو در هر ۲ مدل راداریم، شما خریدار کدام نوع هستید البته در هر ۲ نوع ایرانی و خارجی هم موجود است، بنابراین بهترین تامین را برای شما انجام می دهیم تا دیگر دغدغه خرید نداشته باشید و با بهترین مواد اولیه به تولید خود ادامه دهید.
شکلات ایرانی که به کشورهای دیگر صادر می شود باید بهترین مواد اولیه را در ترکیب خود داشته باشد تا صادرات شکلات ایران بتواند بهترین مشتریان خارجی را از ان خود کند.

تولید شکلات با کره کاکائو

تولید شکلات با کره کاکائو

فروش شکلات اصل فقط با استفاده از بهترین مواد اولیه در زمان تولید امکان پذیر است، تولید شکلات با بهترین پودر کاکائو و کره کاکائو بهترین این نوع است، ما با فروش عمده کره کاکائو بی بو و بو دار در کنار مرغوب ترین پودرهای کاکائو در کنار تولید کنندگان شکلات هستیم تا بتوانند با تولید محصولات با کیفیت رقابتی چشم گیر با شکلات خارجی داشته باشند و حتی بهتر از انان را وارد بازارهای جهانی کنند.

فروش دانه کاکائو

فروش دانه کاکائو

دانه کاکائو در کشورهای محل کشت درخت کاکائو به عمل می اید و کمتر کشوری مستقیم این دانه را خریداری می کند علت ان هم عدم توانایی در فراوری این محصول بسیار با خاصیت است، فروش دانه خام کاکائو در بهترین حالت ان رافراهم کرده ایم تا مجموعه هایی که به فکر فراوری و تولید مشتقات این محصول هستند را تامین کنیم.
با توجه به اینکه این محصول دارای مشخصات بسیار زیادی است شتاب زده هر باری که در بازار وجود داشت را خریداری نکنید.

قیمت دانه کاکائو در ایران

قیمت دانه کاکائو در ایران

قیمت دانه کاکائو با توجه به کمبود این محصول در بازار مشخص نیست و بارهای پراکنده ای وارد کشور می شود و از جذابیت زیادی برخوردار نیستند و معمولا دارای قیمت های غیر واقعی بنابراین برای خرید دانه کاکائو در ایران نیاز به تحقیق بیشتری دارد و مشورت با وارد کنندگان احتمالی این محصول است.

صادرات شکلات ایرانی

صادرات شکلات ایرانی

پخش شکلات ایران در کنار فروش شکلات خارجی دوموضوعی است که خواه نا خواه در کشور انجام می شود اما صحبت ما در مورد صادرات شکلات است تا بتواند محصولات ایرانی را درکنار انواع خارجی ان در دنیا معرفی کند.
تولید کنندگان شکلات با کیفیت برای صادر کردن محصولات خود به صورت عمده با ما در ارتباط باشند تا بتوانیم همکاری خوبی را اغاز کنیم.

فروش عمده روغن جانشین کره کاکائو cbs

فروش عمده روغن جانشین کره کاکائو cbs

فروش عمده روغن جانشین کره کاکائو cbs در کارتن های ۲۰ کیلویی با مارک های مختلف انجام می شود محصولاتی مانند مای مالزی و یا کارگیل هلند که هر کدام در بازار برای خود با توجه به قیمتی که دارد مشتریان ویژه ای دارد.
قیمت کارگیل هلندی بالای ۲۰ هزار تومان است و بسیار با کیفیت حال اینکه روغن مالزی در بعضی انواع ان مانند مای از قیمتی زیر ۲۰ هزار تومانی برخوردار است و هر دو مصرف کنندگان خاص خود را دارد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
صادرات شکلات تولید کنندگان در (berkaman) بازرگانی برکامان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127844120
پست الکترونیکی: berkamanco@gmail.com
کانال تلگرام