خانه / شکلات ایسودا / فروش صادراتی شکلات و قرص نعنا ایسودا aysuda

فروش صادراتی شکلات و قرص نعنا ایسودا aysuda

فروش شکلات ایسودا aysuda مخصوصا در بخش صادرات را اختصاصا در مورد شکلات صبحانه های این برند بسته بندی شده در ظرف های گرمی با وزن های ۱۰۰ گرم ۱۶۰ گرم ۲۵۰ گرم ۳۰۰ گرم و ۳۵۰ گرمی را انجام می دهیم.
در کشورهای منطقه به خصوص کشورهایی که تولید در انها معنایی ندارد از قبیل پاکستان و افغانستان و یا عراق و کشورهای عربی محصولات ایسودا را در کنار دیگر شکلات های موجود در ایران فعالیت داریم.

فروش شکلات ایسودا aysuda

فروش شکلات ایسودا aysuda

فروش شکلات ایسودا aysuda که تولید شده شرکت شکوه شاد شانجان است در انواع مختلف از شکلات صبحانه تا پذیرایی در این مرکز پخش شکلات روزانه انجام می شود.
شکلات های ایسودا رادرکنار دیگر برندهای مطرح کشور درزمینه شکلات فعالیت داریم تا همواره تامین کننده بزرگی برای تنوع در شکلات باشیم.

صادرات شکلات صبحانه ایسودا

صادرات شکلات صبحانه ایسودا

صادرات شکلات صبحانه توسط کارخانه محل تولید مستقیم انجام می شود اما از انجایی که یک تولید کننده بیشتر در زمینه تولید باید فعالیت داشته باشد بنا براین نمی تواند بیشتر از ظرفیت خود فعالیت داشته باشد و در زمینه فروش معمولا نیاز به ارتباط با شرکت های صادر کننده دارد.
بازرگانی برکامان با توجه به اینکه تامین کننده مواد اولیه کارخانجات شکلات است بنابراین ارتباط خوبی با تولید کنندگان جهت صادراتی کردن محصولات انان دارد.

فروش صادراتی قرص نعنا ایسودا

فروش صادراتی قرص نعنا ایسودا

قرص نعنا که از کودکی با همین نام می شناسیم در واقع نوعی شکلات محسوب می شود که در کارخانه تولید شکلات ایسودا با کیفیت بسیار بالایی تولید می شود، این محصول را می توانیم به صورت فله ۵ کیلویی و یا بسته های گرمی جهت فروش صادراتی در اختیار خریداران قراردهیم.

مرکز فروش شکلات

مرکز فروش شکلات

در این مرکز فروش شکلات ۱۰۰ ها نوع شکلات از قبیل شکلات های تافی میوه ای مغز دار و بدون مغز، شکلات های کاکائویی از ویژه شیری تا شکلات تلخ و شکلات های مایع و شکلات تخته ای و همچنین شکلات های کادویی و صبحانه را فعالیت داریم.

فروش پودر شکلات

فروش پودر شکلات

فروش پودر کاکائو که در واقع همان پودر شکلات است در ۲ نوع الکالایز و نچرال ۱۰-۱۲ تولید شده در کشورهای مختلف که هر کدام دارای برند خاصی است در کد های تیره تا روشن در بازرگانی برکامان به صورت حجم های قابل توجه انجام می شود.
در این سایت شاهد تنوع در انواع شکلات و پودر کاکائو در کنار روغن های cbs و نارگیل جهت فروش عمده خواهید بود بنابراین با توجه به اینکه رقابت این محصولات بسیار زیاد است شما می توانید از مشاوره های فروش عمده ما برای خرید بهترین ها بهره مند شوید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
صادرات شکلات تولید کنندگان در (berkaman) بازرگانی برکامان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127844120
پست الکترونیکی: berkamanco@gmail.com
کانال تلگرام