خانه / قهوه روبوستا / فروش میکس قهوه ۱۰۰ درصد روبوستا

فروش میکس قهوه ۱۰۰ درصد روبوستا

میکس قهوه روبوستا ۱۰۰ برکامان که تشکیل شده از ۵ دانه مرغوب روبوستا است با مشخصات فول کافئین، بادی بالا، اسیدیته پایین و کرما عالی با قابلیت رست مدیوم و مدیوم دارک مستقیم از محل رست به فروش می رسد.
برای بسیاری از مصرف کنندگان که در همه شهرهای ایران ساکن می باشند این میکس ۱۰۰ درصد روبوستای برکامان را توصیه می کنیم دلیل این ادعا هم بازخورد نظرهای خریداران است.

میکس قهوه روبوستا

میکس قهوه روبوستا

میکس قهوه روبوستا ۱۰۰ درصد نضمینی به دلیل ویژگی های مختلف انواع دان روبوستایی که در ایران است بایدکاملا حرفه ای باشد و طعم و کاقئین مورد نظر مصرف کنندگان را تامین کند. معمولا میکس ها به دلایلی خاص و با درخواست مشتریان در هر منطقه از کشور متفاوت است شاید همین مسئله هم دغدغه عمده فروشان و یا کافی شاپ های شهرهابی مختلف باشد.

قهوه روبوستا تک دانه

قهوه روبوستا

قهوه های روبوستا که در کشور مصرف می شود دارای تنوعی نسبتا خوب است که به صورت تک دانه و میکس اماده می شوند و می توان از مهمترین این قهوه ها به جند نمونه اشاره کرد:

  • دانه قهوه روبوستا ویتنام که وت پولیش اسکرین ۱۸ ان بسیار معروف است.
  • دانه قهوه روبوستا پی بی
  • دانه قهوه روبوستا ای کی
  • دانه قهوه روبوستا اوگاندا
  • دانه قهوه روبوستا جاوا
  • دانه قهوه روبوستا برزیل
  • دانه قهوه روبوستا چری

معمولا مشتریان از دانه های قهوه ای استقبال می کنند که شماره دون بندی ( ریز و درشتی ) ان بالا باشد و به اصطلاح درشت باشد و دیگر مساله ای که بسیار مهم است عدم دیفکت یا خرابی دانه های قهوه است که باید در محصول حداقلی باشد یا اصلا نباشد این ۲ موضوع کیفیت دانه قهوه را بسیار تحت تاثیر قرار می دهد.

قهوه روبوستا خام

قهوه روبوستا

قهوه های فله ای که وارد ایران می شود به صورت خام در گونی های تقریبا ۶۰ کیلویی است و ۲ نوع عربیکا و روبوستا دارد که محصول کشورهای مختلف امریکایی، افریقایی و اسیایی می باشد.

قهوه روبوستا خام دارای تنوع بسیار مطلوبی است و به طور کل به دلیل کافئین بالا و تلخی زیادی که دارد مورد توجه گروه بسیار زیادی از مصرف کنندگان قرار گرفته است و تماما در برکامان موجود می باشد.

 

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
صادرات شکلات تولید کنندگان در (berkaman) بازرگانی برکامان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127844120
پست الکترونیکی: berkamanco@gmail.com
کانال تلگرام