خانه / شکلات خارجی / فروش ویژه شکلات نوروز ترکمنستان در ایران

فروش ویژه شکلات نوروز ترکمنستان در ایران

فروش ویژه شکلات نوروز ترکمنستان در ایران با عرضه انلاین، در این فروشگاه اینترنتی شاهد عرضه عمده انواع شکلات نورز ترکمنستان در ایران با قیمت های کاملا ویژه خواهید بود.

شکلات نوروز

شکلات نوروز چیست؟

شکلات با برند نوروز در شرکت حسار ترکمنستان تولید می شود. این شکلات با توجه به کیفیت بالایی که دارد در بین ایرانیان از مصرف بالایی برخوردار است یکی از شاخصه های این محصول استفاده از بهترین ترکیب ها است و شاخص ترین ان مصرف پایین شکر در ان است که هر استفاده کننده ای تایید می کند.دلیل استفاده از این نام هم این است که ترکمنستان دارای زبان فارسی است و این نام از عید باستانی نورورز گرفته شده است.

فروش اینترنتی شکلات نوروز

پخش عمده اینترنتی شکلات نوروز

در ایران با توجه به پخش عمده در هر کجای می شود پیدا کرد اما احتمال خریدی با قیمت های بالاتر از طرف شما هست ان هم به خاطر واسطه هایی است که شکلات نوروز را از انها خرید می کنید.
پخش شکلات های خارجی و داخلی مخصوصا نوروز کاملا اینترنتی با تضمین کیفیت و قیمت های ویژه می توانید از این مجموعه داشته باشید.
با توجه به قیمت مناسب این شکلات خارجی در کنار کیفیت ان، بیشتر جهت مصارف بالا از این نوع محصول شکلاتی خریداری می شود.

فروش ویژه شکلات نوروز ترکمنستان

فروش ویژه شکلات نوروز ترکمنستان

فروش ویژه شکلات نوروز ترکمنستان با قیمت های واقعی را می توانید از ما داشته باشید. شکلات نوروز به صورت عمده در بسته بندی های ۳ کیلویی در قالب کارتن ۱۲ کیلویی با قیمت ارزان و ویژه به فروش می رسد. با در نظر گرفتن اینکه مشهد فاصله کمی با ترکمنستان دارد بنابراین این نوع محصول به صورت مسافرتی به صورت عمده وارد بازار می شود بنابراین قیمت هایی که در مشهد عرضه می شود خیلی مناسب است.

نگاهی به محصولات عمده دیگر این مجموعه پخش:

  • انواع شکلات مرسی
  • انواع شکلات روشن
  • انواع پاستیل های ببتو و فینی
  • انواع نسکافه های گلد و کلاسیک
  • انواع پودر و کره کاکائو اصل
  • انواع دانه های قهوه

 

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
صادرات شکلات تولید کنندگان در (berkaman) بازرگانی برکامان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127844120
پست الکترونیکی: berkamanco@gmail.com
کانال تلگرام