خانه / کافی میکس / فروش عمده کافی میکس فله ۱۰ کیلویی ارزان

فروش عمده کافی میکس فله ۱۰ کیلویی ارزان

فروش عمده کافی میکس فله ۱۰ کیلویی ارزان با ارسال ۱ روزه به تمام نقاط کشور، یکی از بهترین نوشیدنی های موجود در بازار قهوه های فوری هستند که یا به صورت بسته های یک نفره بسته بندی شده اند و یا اینکه فله به فروش می رسند که نوع کافی میکس فله ان به صورت کیسه های ۱۰ کیلویی عرضه می شود.

فروش کافی میکس فله

فروش عمده کافی میکس فله

فروش عمده کافی میکس فله به صورت مستقیم از تولید کننده، در سال های اخیر نوشیدنی های داغ از رونق زیادی برخوردار شده که تقریبا در بعضی از افراد حتی جای چای را هم گرفته که یکی از این نوشیدنی های داغ قهوه فوری با نام کافی میکس است که در بازار توسط این سایت به صورت کیسه های ۱۰ کیلویی و با کیفیت بالا عرضه می شود.
کافی میکس چیست؟ یک نوع قهوه فوری است که بیشتر در مراکر عمومی مانند هتل ها و یا کافی شاپ ها و یا اینکه مهمانی های بزرگ از ان استفاده می شود البته مصارف بالای شخصی هم دارد به مهمترین مواد تشکیل دهنده ان می شود به پودر قهوه فوری یا میکس دانه های قهوه، شکر و شیر خشک اشاره کرد.

سایت فروش کافی میکس کیلویی

سایت فروش کافی میکس کیلویی

ما در این سایت بهترین انواع کافی میکس را به صورت فله کیلویی در کیسه های ۱۰ کیلویی و با قیمت های مستقیم از تولید که برای خریداران عمده بسیار ارزان است را به صورت اختصاصی عرضه می کنیم.
اگر تولید کننده این محصول در ایران هستید و یا خریدار عمده کافی میکس فله می توانید برای فروش عمده پودر کافی میکس خود و یا اینکه خرید عمده برای کافی میکس از همین حالا با ما در ارتباط باشید تا در این سایت فروش کافی میکس به صورت کیلویی وارد همکاری شویم.

مرکز هات چاکلت 10 کیلویی

مرکز پخش هات چاکت ۱۰ کیلوی

یکی از نوشیدنی های دیگر هات چاکت است که برای خرید ان در کنار کافی میکس باید بیشترین دقت را در انتخاب مرکز پخش ان انجام دهید تا بهترین و ارزان ترین هات چاکلت را خرید کنید ما در این مرکز پخش هات چاکلت  کافی میکس را در کیسه های ۱۰ کیلویی برای عرضه به بازار مستقیم از تولید کننده در اختیار داریم.
هات چاکت که به شکلات داغ معروف است از ترکیباتی مانند پودر کاکائو مقدار کمی شکر و موادی ترکیبی دیگر مخصوص انهایی تولید می شود کهعلاقه زیادی به این قبیل نوشیدنی های مغذی دارند و ترجیح می دهند روزانه حداقل یکبار هم که شده نوش جان کنند.

تامین شیر خشک کافی میکس

تامین پودر نسکافه و شیر خشک کافی میکس

کارگاه ها و یا کارخانه های تولیدی قهوه فوری در ایران که به تولید عمده کافی میکس مشغول هستند می توانند با تماس با ما برای تامین پودر نسکافه کلاسیک و شیر خشک صنعتی عمده مورد نیاز خود اقدام کنند.
یکی از دغدغه های تولید کافی میکس فله تامین اصلی ترین مواد اولیه ان از قبیل نسکافه کلاسیک و شیر خشک صنعتی است که اول کیفیت خوبی داشته باشد و دوم اینکه دارای قیمت مناسبی باشد که تولید کافی میکس مقرون به صرفه باشد و قابلیت رقابت در بازار را داشته باشد.

فروش پودر کاکائو و شیر خشک صنعتی

فروش پودر کاکائو و شیر خشک صنعتی تولید کننده ها

تولید کننده های شکلات و بستنی و یا لبنیات می توانند برای خرید پودر کاکائو و شیر خشک صنعتی مورد نیاز خود به صورت فله و قیمت مناسب از طریق همین سایت اقدام کنند و کیسه های ۲۵ کیلویی پودر کاکائو و ۱۰ کیلویی شیر خشک صنعتی را به صورت عمده خریداری کنند.
حداقل سفارش برای نسکافه کلاسیک و شیر خشک صنعتی و پودر کاکائو ۲۰۰ کیلو است البته در صورت خرید تناژ قیمت ها متفاوت می شود و برای خریدار مقرون به صرفه تر است برای مجموعه تولیدی خود بهترین قیمت و کیفیت را در ارتباط با ما پیشنهاد خواهیم کرد.

 

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی برکامان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127844120
پست الکترونیکی: berkamanco@gmail.com
کانال تلگرام