خانه / پودر قهوه اسپرسو / مرکز فروش پودر قهوه اسپرسو

مرکز فروش پودر قهوه اسپرسو

فروش پودر قهوه اسپرسو فوری فله کارتن های ۱۸ تا ۲۵ کیلویی محصول کشورهایی همچون ایران، برزیل، هند و ویتنام در این مرکز فروش شکلات در کنار انواع دانه قهوه سبزو رست شده و همچنین پودر کاکائو روزانه انجام می شود.
با توجه به اینکه تقاضا برای خرید انواع قهوه و مشتقات ان در بازار بسیار زیاد است بنابراین در این مجموعه بازرگانی می توانید به راحتی خرید خود را با بهترین قیمت داشته باشید.

فروش پودر قهوه اسپرسو

فروش پودر قهوه اسپرسو

فروش پودر قهوه اسپرسو در نوع هندی کارتن های ۲۵ کیلویی را شامل می شود و نوع قهوه های ایرانی که محصول مولتی کافه مشهد است ۱۸ کیلویی است، برای خرید این قهوه های فوری بیشتر فعالان در زمینه بسته بندی پیش قدم می شوند.
دلیل ان هم تولید انواع کافی میکس و کاپوچینو است که در ترکیب میکس این مواد قهوه اسپرسو نقش بسیار زیادی دارد.

بهترین پودر قهوه اسپرسو

بهترین پودر قهوه اسپرسو

بهترین پودر قهوه اسپرسو فله ای در بازار را در واقع خریداران مشخص می کنند به این دلیل که تنوع این محصول با نام های مختلف بسیار زیاد است و با توجه به نوع مصرف هر خریدار نظرها متفاوت است پس باید به این مطلب اشاره کرد که هر نوع قهوه اسپرسو که از نظر شما بهترین است را ما به صورت عمده فعالیت داریم.

قیمت قهوه اسپرسو فله ای

قیمت قهوه اسپرسو فله ای

با توجه به وجود ۳ نوع پودر قهوه فوری در بازار که عبارتند از قهوه فوری کلاسیک و قهوه فوری گلد و همچنین قهوه فوری اسپرسو بنابراین قیمت فروش و نوع استفاده در محصول برای خریداران بسیار اهمیت دارد البته با توجه به نوسان قیمت ها از ذکر قیمت در سایت خود داری می کنیم.
باید به این نکته اشاره کرد که قیمت های قهوه اسپرسو و کلاسیک به دلیل اینکه ار دانه قهوه روبوستا گرفته شده اند بسیار نزدیک است.

پخش فومر وکریمر

پخش فومر وکریمر

در کنار هر نوع قهوه نوعی پودر شیر که شیر همراه قهوه گفته می شوند با نام کافی کریمر و یا کافی میت لازم است، البته تولید کنندگلن چای ماسالا و یا کافی میکس بیشترین مصرف کنندگان کافی میت هستند در مورد فومر هم باید از تولید کنندگان کاپوچینو یاد کرد که خریداران عمده این محصول در کنار کریمر هستند.

مرکز خرید قهوه فوری کلاسیک و گلد

مرکز خرید قهوه فوری کلاسیک و گلد

مرکز خرید قهوه فوری که هم اکنون در سایت ان هستید انواع دانه های قهوه عربیکا و روبوستا را در کنار تنوع در نوع کلاسیک و گلد فعالیت دارد، این قهوه ها تقریبا وارداتی هستند و ما تمامی محصولات را مستقیم از انبارهای واردات برای مشتریان اماده ارسال خواهیم کرد.
در مورد دیگر محصولات مورد فعالیت در بازرگانی برکامان باید از پودر کاکائو و روغن cbs که تمام مورد نیاز تولید کنندگان شکلات است نام برد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
صادرات شکلات تولید کنندگان در (berkaman) بازرگانی برکامان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127844120
پست الکترونیکی: berkamanco@gmail.com
کانال تلگرام