خانه / لسیتین / مرکز فروش عمده لسیتین شکلات

مرکز فروش عمده لسیتین شکلات

فروش لسیتین شکلات در زمان تولید این محصول به عنوان مواد اولیه بسیار اهمیت دارد که در نوع بشکه های ۲۴۰ لیتری برند wilmar هند می تواند از مهمترین برندهای موجود در بازار برای خرید باشد.
در مواد اولیه شکلات انواع محصولات از قبیل پودر کاکائو روغن cbs و اسید سیتریک و لسیتین و مواردی دیگر تعیین کننده کیفیت محصول هستند.

فروش لسیتین شکلات

فروش لسیتین شکلات

فروش لسیتین شکلات که برای تولید شکلات بسیار اهمیت دارد در نوع مایع که در کارخانه محل تولید در بشکه های ۲۴۰ لیتری قرار داده شده است در مورد برندهای موجود در بازار به خصوص ویلمار wilmar هند و یا adani wilmar در این مرکزفروش لسیتین شکلات به صورت عمده انجام می شود.
کارخانجات تولید کننده شکلات و کیک و شیرینی دغدغه بسیار زیادی برای خرید حجمی مواد اولیه خود دارند که علاوه بر قیمت مناسب بتوانند بهترین های موجود در بازار را خریدرای کنند.

محل واردات لسیتین

محل واردات لسیتین

از بهترین محل های واردات روغن لسیتین ۲۴۰ لیتری می شود به تبریز و تهران اشاره کرد البته اگر راه زمینی این انتقال را هم بخواهیم در نظر داشته باشیم مشهد بهترین مقصد تخلیه این محصول پرکاربرد است.
برای خرید مستقیم از وارد کننده گان اصلی لسیتین بهترین راه ارتباط با ما است تا بتوانید همیشه این مواد اولیه را در مقدار زیاد تهیه کنید.
با توجه به اینکه کارخانجات تولید مخصوصا خریداران عمده لسیتین را تشکیل می دهند و از پراکندگی بسیار زیادی هم در کشور برخوردار هستند ما راه را برای خرید اسان این محصول هموار کرده ایم.

تامین پودر کاکائو و لسیتین مایع

تامین پودر کاکائو و لسیتین مایع

پودر کاکائو در ۲ نوع الکالایز با کدها و برندهای موجود در بازار و همچنین نچرال را در کنار لسیتین مایع بشکه ۲۴۰ لیتری به صورت عمده تامین کننده هستیم.
تامین مواد اولیه شکلات یکی از اهداف این شرکت می باشد که البته توانسته ایم در زمان خرید قطعی این محصولات توسط تولید کنندگان این ادعا را ثابت کنیم.
با توجه به وجود انواع پودرهای کاکائو در بازار این مواد اولیه بسیار مهم را باید از بازرگانی های فروش پودر کاکائو خریدرای کنید تا بتوانید علاوه بر اینکه از اصلی ترین این محصول برخوردار باشید قیمت مناسبی را هم پیشنهاد داشته باشید.

شرکت وارد کننده روغن cbs

شرکت وارد کننده روغن cbs

در خصوص روغن cbs باید این مطلب را عنوان کرد که پر مصرف ترین و بیشترین روغن جانشین کره کاکائویی که توسط شرکت های وارد کننده وارد بازار ایران می شود انواع روغن هایی است که در کشور مالزی تولید شده اند.
که معروف ترین این برندها عبارتند از:

  • wbb fat
  • premium
  • simdarby
  • moi
  • Extrafat
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
صادرات شکلات تولید کنندگان در (berkaman) بازرگانی برکامان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127844120
پست الکترونیکی: berkamanco@gmail.com
کانال تلگرام