خانه / شکلات سکه ای سوربن / مرکز فروش عمده شکلات سکه ای سوربن

مرکز فروش عمده شکلات سکه ای سوربن

فروش شکلات سکه ای سوربن در نع کارتن های فله ۷ کیلویی که تشکیل شده از ۲ بسته ۳ و نیم کیلویی به صورت عمده در این مرکز فروش عمده شکلات روزانه در حال انجام است.
با توجه به استقبال کم نظیر از محصولات شکلاتی سوربن کاله در بازارهای داخلی و صادراتی امکان تامین این محصول برای مشتریان کمی سخت است که ما روزانه در صورت نیاز محصولات شکلاتی کاله را تامین خواهیم کرد.

فروش شکلات سکه ای سوربن

فروش شکلات سکه ای سوربن

فروش شکلات سکه ای سوربن در ۳ طعم کاکائویی دارک، شیری و سفید به صورت کارتن های فله ۷ کیلویی در هر نوع که تشکیل شده از ۲ بسته ۳۵۰۰ گرمی در بازرگانی برکامان مستقیم از کارخانه محل تولید انجام می شود.
در فروش شکلات سکه ای سوربن یک موضوع بسیار اهمیت دارد و ان هم سفارش از قبل خریداران در حجم های تناژ است چون این محصول باید در انتظار تولید سفارش مشتری قرار بگیرد.

قیمت شکلات سکه ای

قیمت شکلات سکه ای

قیمت شکلات سکه ای سوربن با توجه به اینکه از روغن جانشین کره کاکائو cbs هم در تولید ان برخوردار می شود کمی بالاتر از انواع شکلات های تخته ای است البته بدون شک که محصولات کارگاه هی شرکت سوربن کاله یکی از بهترین های بازار در مصارف قنادی است.
با توجه به کیفیت و قیمت مناسب انواع شکلات های قنادی سوربن کاله مشتریان می توانند این محصولات را در کمترین زمان ممکن خریداری کنند و مستقیم از کارخانه محل تولید تحویل بگیرند.

صادرات شکلات سکه ای سوربن

صادرات شکلات سکه ای سوربن

شکلات بسیار زیادی از ایران که محصول کارخانجات تولیدی مختلفی است به کشورهای دیگر صادر می شود که در این بین برخی محصولات از اهمیت بیشتری برخوردار هستند مانند شکلات سکه ی سوربن کاله که در ۳ نوع کاکائویی دارک، شیری و سفید تولید می شود.
این محصولات سکه ای سوربن بیشتر مصارف قنادی دارد و تمام هر ۳ نوع از cbs برخوردار است که این برخورداری باعث شکنندگی راحت و براقی در شکلات می شود.

قیمت شکلات تخته ای cbs

قیمت شکلات تخته ای cbs

شکلات تلخ تخته ای و یا انواع شکلات های کاکائویی، سفید، شیری، رنگی و حتی تخته ای cbs دارای قیمت های متفاوتی می باشند کهدر یان بین شکلات سی بی اس و تلخ از قیمت بالاتری نسبت به موارد دیگر برخوردار هستند.
شکلات تخته ای های مورد فعالیت ما از شمش های ۳ کیلویی تشکیل شده است که کارتن های فله ۱۲ کیلویی از همین موارد هستند.

فروش انواع شکلات قیفی سوربن

فروش انواع شکلات قیفی سوربن

در کنار شکات های تخته ای و سکه ای سوربن انواع شکلات قیفی سوربن که به نام های مینی کن و یا مخروطی هم معروف است در بازرگانی برکامان مستقیم از کارخانه محل تولید به فروش عمده می رسد.
شلات های قیفی دارای چند نوع بسته بندی معروف است:

  • شکلات قیفی تک رنگ ۲۰ عددی و یا ۲۰۰ گرمی
  • شکلات قیفی گارنت میکس ۳۵۰ گرمی
  • شکلات قیفی میکس فله ۱۵۰۰ گرمی
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی برکامان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127844120
پست الکترونیکی: berkamanco@gmail.com
کانال تلگرام