خانه / روغن سی بی اس / مرکز فروش روغن سی بی اس

مرکز فروش روغن سی بی اس

فروش روغن سی بی اس که تماما وارداتی است و نقطه ذوب بین ۳۴ و ۳۶ دارد در بازارگانی های فروش مستقیم از واردات ، مراکز فروش روغن cbs می تواند در تامین مواد اولیه کارخانجات تولید کننده شکلات نقش بسیار مهمی داشته باشند تا درکنار پودر کاکائو نیاز واحدهای تولیدی را براورده کنند.
با توجه به اینکه روغن های سی بی اس که پایه پالم دارند از قیمت بسیار پایین تری نسبت به کره کاکائو دارند بنابراین به عنوان جانشین کره کاکائو متاسفانه درتولیداتی همچون شکلات استفاده می شوند.

فروش روغن سی بی اس

فروش روغن سی بی اس

فروش روغن سی بی اس cbs در ۲ نوع قالبی و روکش که عمدتا محصول کشور مالزی در ایران است روزانه توسط شرکت های بازرگانی وارد کننده و یا شرکت های فروش این محصول البته مستقیم از واردات انجام می شود.
روغن سی بی اس نوعی روغن با پایه پالم است که در سال های اخیر مورد توجه تولید کنندگان شکلات به دلیل قیمت مناسبی که دارد قرار گرفته است این نوع روغن به عنوان جایگزین کره کاکائو از ان یاد می شود و در صنعت شکلات سازی از کاربر بسیار زیادی برخوردار است.

مرکز روغن سی بی اس قالبی

مرکز روغن سی بی اس قالبی

روغن های سی بی اس قالبی در مراکز فروش پودر کاکائو و یا مواد اولیه شکلات به صورت مستقیم وارد بازار می شود و دارای برندهای مختلفی البته معروف ترین کشور تولید کننده ان مالزی است که نام هایی مانند سایم داربی ، موی ، ایفکو ، ای اس اف ، کوکو فت را شامل می شود.
روغن سی بی اس قالبی دارای کاربدهای بسیار زیادی از جمله تولیدات انواع شکلات تخت ، شکلت مایع و خامه قنادی می باشد.

تولیدی شکلات تلخ

تولیدی شکلات تلخ cbs

تولید شکلات تلخ cbs در انواع پذیرایی ، کادویی ، تخته ای و مایع را شامل می شود که در کارخانجات تولید شکلات با بهترین کیفیت ها انجام می شود البته سی بی اس نوعی جایگزین کره کاکائو است که نسبت به کره کاکائو هم کیفیت پایین تر و هم قیمت کمتری دارد به طور کل شکلات سی بی اس نوعی شکلات بر پایه پالم می شود و دارای قیمت بسیار پایین تری نسبت به شکلات تولید شده با کره کاکائو دارد.
با توجه به تنوع روغن های سی بی اس و حتی انواع مواد اولیه شکلات که پودر کاکائو و کره کاکائو را هم شامل می شود خریداران این مواد اولیه بدون هیچ دغدغه ای می توانند برای تامین مواد اولیه مورد نیاز خود با این مجموعه بازرگانی در ارتباط باشند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
صادرات شکلات تولید کنندگان در (berkaman) بازرگانی برکامان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127844120
پست الکترونیکی: berkamanco@gmail.com
کانال تلگرام