خانه / پودر کاکائو اپرا / فروش پودر کاکائو اپرا فرانسه Opera

فروش پودر کاکائو اپرا فرانسه Opera

فروش پودر کاکائو اپرا Opera فرانسوی ۱۰-۱۲ در ۳ کد بسیار مهم ان که بین تولید کنندگان دارای جایگاه ویژه ای است در بازرگانی تخصصی پودر کاکائو برکامان انجام می شود.
پودر کاکائو اپرا در کشور فرانسه در کارخانه فراوری دانه خام کاکائو تولید می شود و با بسته بندی فله ۲۵ کیلویی وارد بازار جهت استفاده در کارخانه های شکلات و کیک و کلوچه و لبنیات می شود.

فروش پودر کاکائو اپرا

فروش پودر کاکائو اپرا

فروش پودر کاکائو اپرا Opera فرانسوی که درصد چربی ۱۰-۱۲ دارد در حجم های تناژ مخصوص کیسه های ۲۵ کیلویی فله در شرکت های بازرگانی از جمله برکامان با بهترین قیمت بازار در حال انجام است.
قیمت فروش پودر کاکائو اپرا با توجه به پودر کاکائو S9 ترکیه که مشتریان زیادی دارد کمی مناسب تر است اما این محصول دارای کیفیت بسیار بالایی است که در زمان تولید به این موضوع پی خواهید برد.

خرید پودر کاکائو

خرید پودر کاکائو کد Op 9 اپرا

پودر کاکائو اپرا دارای کد بسیار نزدیک از نظر رنگ به S9 ترکیه است این کد به نام Op 9 در بازار شناخته می شود البته کیفیت بسیار بالاتری نسبت به نوع ترکیه ای دارد، خرید این Op 9 اپرا را می توانید به صورت مستقیم از ما با بهترین شرایط قیمتی روزانه داشته باشید.

خرید پودر کاکائو کد Op 11 اپرا

خرید پودر کاکائو کد Op 11 اپرا

Op 11 ازدیگر کدهای اپرای فرانسوی است که نسبت به Op 9 دارای رنگ روشن تری است و نزدیک به Op 3 است از این پودر بیشتر برای صنایع لبنیات و بستنی استفاده می شود از مزیت های این محصول که در خرید عمده از ان یاد می شود حلالیت بسیار بالا و عطر و طعم فوق العاده ان می باشد.

فروش پودر کاکائو کد Op 3 اپرا

فروش پودر کاکائو کد Op 3 اپرا

کد Op 3 اپرا تولید شده در کارخانه محل فراوری دانه کاکائو در فرانسه است که با همان درصد ۱۰-۱۲ الکالایز است و دارای رنگی روشن، فروش تناژ این کد اپرا را روزانه با بهترین قیمت انجام می دهیم.
به طور کل هر نوع پودر کاکائو فرانسوی اپرا را که تناژ نیاز داشتید می توانید برای استعلام موجودی و قیمت هر روز با ما در ارتباط باشید.

مرکز فروش انواع کاکائو الکالایز

مرکز فروش انواع کاکائو الکالایز

پودر کاکائو در ۲ نوع نچرال و الکالایز وارد بازار می شود اگر چه که تنوع در مورد نوع الکالایز بسیار زیاد است اما این متنوع بودن پودر کاکائو می تواند مزایایی برای فروش در مرکز فروش پودر کاکائو باشد به این دلیل که تولید کنندگان با تولید محصولات مختلف از جمله شکلات و کیک و کلوچه و شیرینی از جمله خریدران این پودرها هستند.
برای تولید یک شکلات با کیفیت احتیاج به مواد اولیه بسیار زیادی است که تمام این مواد اولیه با کیفیت ها و قیمت های گوناگون در بازرگانی برکامان موجود است.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
صادرات شکلات تولید کنندگان در (berkaman) بازرگانی برکامان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127844120
پست الکترونیکی: berkamanco@gmail.com
کانال تلگرام