خانه / روغن CBS / فروش عمده روغن cbs

فروش عمده روغن cbs

روغن cbs در ایران بازار بسیار بزرگی دارد به این دلیل که تولید کنندگان فعال در صنایع غذایی مخصوصا شیرینی را برای تولیدات خود جایگزین کره کاکائو می کنند این روغن ها به صورت جامد در ۲ نوع قالبی و پوششی به صورت فله ۲۰ و یا ۲۵ کیلویی به فروش عمده می رسد.
روغن جانشین کره کاکائو cbs نوعی روغن پالم است که ۱۰۰ درصد وارداتی است و محصولات کشور مالزی از بیشترین نقش در بازار ایران برخوردار می باشند.

روغن cbs

روغن cbs

روغن cbs که ۲ نوع قالبی و روکش دارد به دلیل قیمت مناسبی که نسبت به کره کاکائو دارد و از درجه ذوب بالاتری هم برخوردار می باشد تبدیل به نوعی روغن جانشین کره کاکائو در محصولات صنایع غذایی شده است، با توجه به تنوع محصولات تولید شده ( سی بی اس ) در کشورهای مختلف در بازار ایران خریداران که تولید کنندگان می باشند همیشه با دغدغه در تامین مواجه هستند که این مهم را می توانید با ارتباط شرکت های بازرگانی تامین مواد اولیه شکلات برطرف کنید.

قیمت روغن کره کاکائو

قیمت روغن کره کاکائو

تولید کنندگان شکلات و شیرینی برای رقابت در بازار انواع شکلات های با کیفیت تولید می کنند و در این بین نوعی از شکلات های تولید شده از قیمت بالاتری به دلیل وجود کره کاکائو در ترکیب این محصولات برخوردار می باشند این موضوع هم دلیلی ندارد جزء قیمت بالای کره کاکائو در بازار و همین خود دلیلی برای تولید انواع شکلات با جانشین کره کاکائو cbs شده است.
البته کره کاکائو در بازار همیشه فراوان نیست و به صورت و تامین این محصول کمی دشوار است و در ایران هم مارکی به نام افریقانا که تولید شرکت شیرین عسل می باشد در مواقعی از سال موجود می باشد.

بهترین مارک روغن سی بی اس

بهترین مارک روغن سی بی اس در ایران

از بهترین مارک های روغن cbs سی بی اس در بازار ایران که مشتریان به دلیل قیمت مناسب و کیفیت خوب ان یاد می کنند سایم داربی مالزی است، این روغن نوع قالبی در بازار دارد و بسیاری از تولید کنندگان از مشتریان عمده ان می باشند.
البته روغن های سی بی اس دیگری هم در بازار بسیار معروف هستند و بیشتر این محصولات هم تولید شده در کشور مالزی می باشد که از سایم داربی ارزان تر و یا قیمت بالاتر می باشند برای خرید حجمی این محصولات با ما در ارتباط باشید.
با توجه به نیاز خریداران نسبت به انواع روغن های cbs ، کره کاکائو و پودر کاکائو این مجموعه بازرگانی تامین کننده انواع این محصولات می باشد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
صادرات شکلات تولید کنندگان در (berkaman) بازرگانی برکامان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127844120
پست الکترونیکی: berkamanco@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید روغن cbs

خرید روغن جانشین کره کاکائو cbs

خرید روغن cbs سی بی اس ۲۰ کیلو و یا ۲۵ کیلویی تولید شده در …

کانال تلگرام