خانه / دراژه بلدرچینی / فروش عمده دراژه شکلاتی و بلدرچینی

فروش عمده دراژه شکلاتی و بلدرچینی

فروش دراژه بلدرچینی و شکلاتی تولید شده در بهترین کارخانجات تولید کننده انواع شکلات در ایران در مورد نوع فله ۳ کیلوگرمی که کارتن های ۱۲ کیلویی را تشکیل می دهند.
دراژه ها معمولا به صورت مغز دار تولید می شوند که مغزهایی از قبیل بادام، نخود، کشمش و حتی بیسکویت که ارزان ترین ان است را شامل می شوند.

فروش دراژه بلدرچینی

فروش دراژه بلدرچینی

فروش دراژه بلدرچینی به نوعی دراژه گفته می شود که وزنی حدود ۴ تا ۵ گرم دارد و دقیقا شبیه تخم بلدرچین است، این دراژه هم در نوع فله به دبه های ۳ کیلویی گفته می شود و در زمان تولید در کارخانه به این شکل بسته بندی می شود.
البته نوع بسته بندی در مورد انواع دراژه با توجه به نظر مشتریان عمده بالای ۱۰۰۰ کارتن مشخص می شود که این موضوع در زمان سفارش نیاز به هماهنگی های لازم می باشد.

قیمت انواع دراژه

قیمت انواع دراژه

قیمت انواع دراژه مغز دار در بازار در ۲ نوع دراژه کاکائویی و دراژه بلدرچینی اختلاف حدود ۱۰۰۰ تومانی دارد البته در میزان خرید عمده که کارتن های ۱۲ کیلویی را در حجم های بالای ۵۰۰ کیلو شامل می شود.
اگر مایل به خرید انواع دراژه با بهترین قیمت و در نهایت سود اوری مناسبی هستید برای استعلام موجودی و قیمت مناسب این محصول با ما در ارتباط باشید.

صادرات دراژه

صادرات دراژه

با توجه به اینکه ۲ نوع دراژه کاکائویی و بلدرچینی از مشتریان بسیار زیادی در بازار برخوردار هستند و زمینه مستقیم صادرات از تولید کننده هم در این مجموعه فراهم شده پیشنهاد می دهیم برای سود اوری هر چه بیشتر این محصول را هم در سبد فعالیت صادراتی خود قرار دهید تا بتوانید در بازارهای فراهم شده به خصوص کشورهای منطقه فعالیت خوبی داشته باشید.

تولید کننده انواع دراژه

تولید کننده انواع دراژه

با توجه به اینکه تولید کنندگان شکلات در ایران بسیار فراوان و پراکنده هستند بنابراین خرید مستقیم از بهترین تولید کنندگان کاری سخت است و خریداران با توجه به خرید های بسیار بالایی که دارند نمی توانند خریدی مطلوب و مستقیم از تولید کننده محصول به خصوص انواع دراژه داشته با شند بنابراین پیشنهاد ما به شما همکاری هر چه بیشتر در این زمینه می باشد.

پودر کاکائو

پودر کاکائو

در تولید انواع دراژه، اسمارتیز، شکلات سنگی و ۱۰۰ ها نوع دیگر شکلات احتیاج به مواد اولیه ای همچون پودر کاکائو با کیفیت است که نوع ۱۰-۱۲ الکالایز و یا نچرال را شامل می شود.
تمامی پودرهای کاکائو موجود در بازار ایران را برای استفاده در واحدهای تولیدی فعالیت داریم و این محصول را به صورت مستقیم از انبارهای محل واردات برای شما ارسال خواهیم کرد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
صادرات شکلات تولید کنندگان در (berkaman) بازرگانی برکامان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127844120
پست الکترونیکی: berkamanco@gmail.com
کانال تلگرام