خانه / روغن CBS / فروش روغن جانشین کره کاکائو مالزی sime darby

فروش روغن جانشین کره کاکائو مالزی sime darby

فروش روغن جانشین کره کاکائو مالزی سایم داربی sime darby یکی بهترین روغن های موجود در بازار ایران که به صورت کارتن های ۲۰ کیلویی از کشور تولید کننده وارد بازار ایران می شود در بازرگانی برکامان انجام می شود.
روغن سایم داربی به دو صورت تولید می شود قالبی که عموما در ترکیب شکلات و یا انواع شیرینی جات استفاده می شود و پوششی که مخصوص روکش کردن انواع شکلات و دیگر تنقلات مورد نظر در تولید است.

فروش روغن جانشین کره کاکائو مالزی

فروش روغن جانشین کره کاکائو مالزی

فروش روغن جانشین کره کاکائو مالزی cbs در انواع مختلف ان که تماما در کارتن های ۲۰ کیلویی است در ۲ نوع پوششی و قالبی به صورت عمده مستقیم از انبارهای محل واردات در تهران انجام می شود.
این روغن که به جانشین کره کاکائو یا همان cbs معروف است در تولید شکلات و انواع کیک و کلوچه، بستنی و حتی در تولیدات لبنی به صورت انبوه استفاده می شود و مهمترین ان هم قیمت بسیار پایینی است که دارد.
در این مرکز خرید شکلات و یا انواع مواد اولیه شکلات انواع روغن های سی بی اس محصول کشورهای مختلف که به ایران وارد می شود را عمده به فروش می رسانیم.

مرکز خرید مستقیم روغن cbs

مرکز خرید مستقیم روغن cbs

یکی از بهترین خریدهای تولید کنندگان شکلات ان است که مواد اولیه مورد نیاز خود را از جمله روغن CBS فله ۲۰ کیلویی را به صورت مستقیم از مرکزی خرید کنند که در این زمینه تخصصی فعالیت دارد.
روغن cbs جایگزین مناسبی از لحاظ قیمت برای کره کاکائو است اما با توجه به اختلاف کیفیت محصول تولید شده با این مواد اولیه نسبت به تولید ان با کره کاکائو بسیار متفاوت است و محصول درجه ۲ خطاب می شود.

واردات روغن سی بی اس

واردات روغن سی بی اس cbs

واردات روغن سی بی اس cbs مانند پودر کاکائو و کره کاکائو در ایران بسیار زیاد است به این معنی که تقریبا تمامی این محصولات از کشورهای محل تولید که مورد نیاز تمامی کارخانجات شکلات، کیک و کلوچه بستنی و بسیاری از تولیدات دیگر است در حجم های بسیار زیاد وارد می شود.
فروش روغن جانشین کره کاکائو مالزی سی بی اس و یا دیگر مارک های اسیایی و اروپایی و حتی امریکایی که واردات بسیار زیادی را به خود اختصاص می دهند توسط مجموعه ما مستقیم انجام می شود.

واردات سفارشی کره کاکائو ونزوئلا

با توجه به مصرف بسیار زیاد روغن cbs و مهم تر از ان کره کاکائو در ایران و ورود انواع مختلف این محصولات در ایران برای رفاه حال مشتریان خود که تولید کنندگان هستند اقدام به واردات کره کاکائو از ونزوئلا کرده ایم تا دغدغه ای برای مشتریان ما جهت تامین کره کاکائو مرغوب وجود نداشته باشد.
همه فعالان اقتصادی و تولید کنندگان که کاکائو را می شناسند به این موضوع اشنا هستند که دانه خام کاکائو ونزوئلا یکی از بهترین کاکائوهای دنیا است با توجه به این موضوع پودر کاکائو و کره کاکائویی که از این دانه ها تولید می شود می تواند بهترین نوع ان در بازار باشد.

فروش عمده روغن نارگیل بشکه ای

تولید کنندگان شکلات در کنار پودر کاکائو کره کاکائو و روغن cbs روغن نارگیل و یا حتی پودر نارگیل را هم در حجم های بسیار زیاد استفاده دارند بنابراین روغن نارگیل های مالزی در بشکه های ۱۹۰ لیتری و پودر نارگیل چرب ۵۰ کیلویی و خشک ۲۵ کیلویی را به صورت مستقیم از وادرات به صورت عمده به فروش می رسانیم.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
صادرات شکلات تولید کنندگان در (berkaman) بازرگانی برکامان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127844120
پست الکترونیکی: berkamanco@gmail.com

مطلب پیشنهادی

روغن cbs

فروش عمده روغن cbs

روغن cbs در ایران بازار بسیار بزرگی دارد به این دلیل که تولید کنندگان فعال …

کانال تلگرام