خانه / پودر کاکائو بنسروپ / خرید پودر کاکائو هلندی بنسروپ Bensdorp

خرید پودر کاکائو هلندی بنسروپ Bensdorp

خرید پودر کاکائو هلندی بنسروپ Bensdorp می تواند یکی از با کیفیت ترین خرید های پودر کاکائو ۱۰-۱۲ به عنوان مواد اولیه کارخانجات تولید شکلات و شیرینی باشد.
این پودر کاکائو با توجه به رنگ، طعم و عطر مشخص کننده این است که از بهترین دانه های خام کاکائو در کشور هلند تولید شده است و یکی از بهترین پودرهای کاکائو الکالایز در بازار می باشد.

خرید پودر کاکائو هلندی

خرید پودر کاکائو هلندی

خرید پودر کاکائو هلندی کارگیل GT50 در کنار Bensdorp بنسروپ می تواند ۲ گزینه بسیار مهم در مورد الکالایز ۱۰ -۱۲ باشد، با توجه به اینکه ان ۲ محصول دارای کیفیت برتری نسبت به سایر پودرهای کاکائو در بازار هستند بنابراین خرید مستقیم از محل انبارهای وارداتی یک برگ برنده برای خریداران عمده است.

قیمت پودر کاکائو بنسروپ

قیمت پودر کاکائو بنسروپ

به دلایلی که کیفیت پودر کاکائو بنسروپ تقریبا به موارد دیگر بسیار بالاتر است بنابراین قیمت فروش این محصول هم در بازار البته عمده در مورد کیسه های ۲۵ کیلویی فله کمی بیشتر است.
با توجه به میزان سفارش مشتریان بهترین قیمت اعلام می شود بنابراین برای استعلام قیمت و موجودی محصول در مورد خرید خود روزانه با ما در ارتباط باشید.

وارد کننده پودر کاکائو بنسروپ

وارد کننده پودر کاکائو بنسروپ

وارد کننده پودر کاکائو بنسروپ این بار را در انبارهای محل نگهداری پودر کاکائو در تهران پس از واردات قرار می دهد پس مشتریان برای تحویل جنس مورد نظر خود می توانند پس از ثبت سفارش به انبارهای مورد نظر مراجعه کنند.
پودر کاکائو به ۲ صورت وارد کشور می شود ابتدا توسط شرکت های بازرگانی که در زمینه مواد اولیه شکلات فعالیت دارند و دیگر کارخانجات تولید شکلات که محصول مورد نیاز خود را وارد می کنند و مازاد نیاز خود را در کشور به فروش می رسانند.

مرکز پودر کاکائو دارک

مرکز پودر کاکائو دارک

معمولا در خرید دانه قهوه و قهوه های فوری اصطلاح دارک را بیشتر می شنویم اما پودر کاکائو هم دارک و یا همان تلخ را در مورد چند نوع دارد که در این مرکز فروش شکلات و پودر کاکائو انواع پودرهای دارکی که داخل کشور است به صورت عمده پخش می شود.
پودر کاکائوالکالایز دارک دارای طعمی تلخ و رنگی تیره است که می تواند در تولید شکلات تلخ از اهمیت بسیار زیادی برخوردار باشد.

رنگ پودر کاکائو

رنگ پودر کاکائو

به طور کل ۲ نوع پودر کاکائو پس از فراوی دانه خام کاکائو در کارخانه های محل فراوری به نام های الکالایز و نچرال تولید می شود که هر ۲ مورد دارای چربی ۱۰-۱۲ می باشد نوع نچرال دارای رنگی روشن و طبیعی است اما در مورد الکالایز تنوع رنگی با توجه به نوع فراوری به وجود می اید.
برای تامین عمده انواع پودرهای کاکائو الکالایز و نچرال که محصول کشورهای مختلف می باشد در کنار شما خواهیم بود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
صادرات شکلات تولید کنندگان در (berkaman) بازرگانی برکامان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127844120
پست الکترونیکی: berkamanco@gmail.com
کانال تلگرام