خانه / قهوه کلاسیک / خرید عمده قهوه کلاسیک کارتن ۲۵ کیلویی

خرید عمده قهوه کلاسیک کارتن ۲۵ کیلویی

خرید قهوه کلاسیک فله ای عمده در کارتن های ۲۵ کیلویی توسط بسیاری از کافی شا پ های سراسر کشور روزانه انجام می شود از همین حالا شما هم به خریدران کارتنی اضافه شوید تا خریدار عمده محسوب شوید و سود زیادی کسب کنید.
با خرید قهوه کلاسیک فله ۲۵ کیلویی حتی برای مجموعه هایی که پرسنل زیادی دارند ارزان ترین پذیرایی را می توان با کیفیت بسیار بالایی انجام داد پس با ما همراه شوید.

فروش عمده قهوه

فروش عمده قهوه فوری

فروش عمده قهوه فوری کارتنی در نوع گلد و کلاسیک به صورت فله ۲۵ کیلویی کلاسیک و یا ۲۳ کیلویی در مورد قهوه گلد به صورت پخش مستقیم از واردات و یا محل تولید در داخل کشور انجام می شود.
با توجه به مصرف بسیار زیاد قهوه فوری در کافی شاپ ها، هتل ها و یا مجموعه هایی که دارای پرسنل بسیار زیادی هستند، این مجموعه ها در کنار خریداران عمده ما می توانند قرار داشته باشند و از بهترین شرایط خرید و ارسال بهره مند شوند.

قیمت قهوه کلاسیک

قیمت قهوه کلاسیک فله ای

قیمت قهوه کلاسیک فله ای معمولا همیشه از قهوه گلد تقریبا ۳۰ درصد پایین تر است و این اختلاف قیمت بسیاری از تولید کنندگان و خریداران این محصول را به سمت خود کشانده است هرچند قهوه کلاسیک نسبت به قهوه گلد از عطر و طعم کمتری برخوردار است اما با توجه به قیمت مناسب این محصول را به پر فروش ترین قهوه فوری در ایران کرده است.
از طرفی تولید کنندگان کافی میکس و یا کاپوچینو در ایران هم تمایل بسیار زیادی برای استفاده قهوه کلاسیک و یا حتی گلد در میکس تولید شده خود دارند.

پودر قهوه فوری ارزان

پودر قهوه فوری ارزان قیمت

ارزان قیمت ترین پودرهای قهوه مربوط به نوع قهوه فوری کلاسیک می شود که با توجه به فروش فله ای ۲۵ کیلویی ان را می توان بسیار مناسب تهیه کرد.
برای خرید پودر قهوه ارزان قیمت یا با همکارن و یا یک خریدار به تنهایی باید حجم سفارش را بالا ببرد تا از تخفیف های ویژه برخوردار شود.

خرید قهوه کلاسیک

خرید قهوه کلاسیک

خرید قهوه کلاسیک در ۲ نوع ان برای خریدارن ایرانی اهمیت ویژه ای دارد، قهوه فوری کلاسیک تولید داخل که مهمترین ان قهوه کلاسیک اورا در کارتن های ۲۵ کیلویی است و دیگر انواع هندی و حتی چینی و مالزیایی قهوه کلاسیک که کیفیت نسبتا مناسبی دارند و با توجه به نوع ایرانی ان از قیمت رقابتی برخوردار هستند.
البته خرید قهوه عربیکا و روبوستا که در خانواده دانه قهوه قرار می گیرند از فعالیت های گسترده تاجران فعال در زمینه دانه خام قهوه و یا رست داده شده است.

نمایندگی فروش قهوه کلاسیک

نمایندگی فروش قهوه کلاسیک مشهدی

قهوه مشهدی مخصوصا در خوزستان و یا به ویژه در شهر اهواز بسیار معروف است و مصرف کنندگان در داخل دله های عربی اماده می کنند و نوش جان می کنند نمایندگی فروش قهوه کلاسیک ۲۵ کیلویی کارتنی اورا تولید مولتی کافه مشهد معروف به قهوه مشهدی را با بهترین شرایط تامین به عهده داریم.
البته با توجه به عدم خرید مستقیم خریدران به علت حجم کم و شرایط مالیاتی امکان خرید مستقیم از کارخانه محل تولید قهوه مشهدی اورا وجود ندارد و ما به عنوان عرضه کننده مستقیم این نوع قهوه را در اختیار خریداران عمده قرار خود می دهیم.

 شکلات تلخ

شکلات تلخ همراه قهوه

فروش شکلات ۲ سرپیچ تلخ معروف به شکلات همراه قهوه را با برندهای مختلف از قبیل باراکا انجام می دهیم البته با توجه به قیمت بالای شکلات ۲ سرپیچ باراکا در بازار عده بسیار زیادی از خریدراران خواهان محصول جایگزین هستند که با همان کیفیت باراکا اما قیمت مناسب تر باشد که برای این دغدغه مشتریان هم یشنهاد ویژه ای داریم.
شکلات ۲ سرپیچ ما معروف به شکلات ما محصول کارخانه ۶۴ ساله و قدیمی شکلات ما را با بالاترین کیفیت و ارزان ترین قیمت فروش به مشتریان خود پیشنهاد می کنیم.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی برکامان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127844120
پست الکترونیکی: berkamanco@gmail.com
کانال تلگرام