خانه / جانشین کره کاکائو / خرید عمده روغن جانشین کره کاکائو Wbb

خرید عمده روغن جانشین کره کاکائو Wbb

خرید عمده روغن جانشین کره کاکائو برند wbb فله در کارتن های ۲۰ کیلویی تولید شده در کارخانه ISF به صورت مستقیم از واردات و ارسال از سردخانه های محل نگهداری محصول در تهران را می توانید از بازرگانی برکامان انجام دهید.
برای خرید انواع روغن های جانشین کره کاکائو CBS با توجه به نوع روکشی و قالبی می توانید با گرفتن مشاوره های تخصصی از مجموعه ما بهترین تصمیم را بگیرید و در نهایت محصول را با قیمت های فوق العاده تهیه کنید.

خرید روغن جانشین کره کاکائو

خرید روغن جانشین کره کاکائو

خرید روغن جانشین کره کاکائوcbs که به صورت کارتن های ۲۰ کیلویی وارد ایران می شود در بازار در مورد برندهای تولید کشور مالزی بسیار زیاد است که می توان به سایم داربی، موی و Wbb اشاره کرد که با توجه به قیمت و کیفیت، مشتریان بسیار زیادی را به خود اختصاص داده اند.
در مورد روغن cbs این مطلب ضروری است که ۲ نوع دارد که در تولید بسیار اهمیت دارد که عبارتند از قالبی و پوششی که هر ۲ نوع در تناژ بسیار بالا موجود می باشد.

مرکز فروش روغن سی بی اس

مرکز فروش روغن سی بی اس Wbb

روغن cbs دارای مارک های بسیار زیادی در بازار است که نوع تولید شده با نام Wbb و Wbbfat توسط کارخانه Isf یکی از بهترین ها می باشد در این مرکز فروش به صورت عمده این روغن های سی بی اس موجود می باشد.
برای خرید مستقیم و بدون واسطه می توانید البته با قیمت های دست اول این محصولات بسیار پرکاربردی را برای تولید محصول مورد نظر خود که شکلات و مشتقات ان می باشد اقدام کنید.

بهترین روغن جانشین کره کاکائو cbs برای تولید

بهترین روغن جانشین کره کاکائو cbs برای تولید

کارخانه های تولیدی فعال در صنایع غذایی مخصوصا کیک و کلوچه، شکلات، بستنی همواره برای تولید محصول خود دغدغه خرید بهترین روغن جانشین کره کاکائو cbs را دارند که شرکت های وارد کننده سی بی اس و کاکائو این نیاز را با شرایط بسیار عالی از نظر نگهداری و قیمت براورده خواهند کرد.
برای خرید بهترین برندهای cbs می توانید از همین حالا با ما در ارتباط باشید تا در بازار دغدغه ای برای تامین این محصول نداشته باشید با توجه به نوسانات قیمت ها برای اگاهی از چگونگی اطلاعات برند مورد نظر با ما همراه باشید.

فروش فوق العاده ویژه پودر کاکائو

فروش فوق العاده ویژه پودر کاکائو

برای تولید شکلات تلخ و معمولی و یا استفاده در کارخانجات بستنی، لبنیات و کیک و کلوچه نیاز به مواد اولیه ای بسیار مهم به نام پودر کاکائو ۱۰-۱۲ است که در این مرکز فروش پودر کاکائو انواع این محصول را که به صورت مستقیم از انبارهای محل واردات در تهران است را به مشتریان خود پیشنهاد خواهیم داد.
مواد اولیه ای که در این کارخانجات استفاده می شود بسیار زیاد است که ما اغلب انها را از قبیل پودر کاکائو، کره کاکائو، روغن سی بی اس، پودر و روغن نارگیل، انواع اسانس های خوراکی پودری و مایع، ژلاتین، اسید سیتریک حتی ارد مخصوص شیرینی و کیک به صورت عمده تامین می کنیم.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
صادرات شکلات تولید کنندگان در (berkaman) بازرگانی برکامان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127844120
پست الکترونیکی: berkamanco@gmail.com
کانال تلگرام