خانه / شکلات تخته رنگی / خرید شکلات تخته ای رنگی و کاکائویی ارزان

خرید شکلات تخته ای رنگی و کاکائویی ارزان

خرید شکلات تخته ای ارزان معمولا در ۲ نوع تقاضای بسیار زیاد دارد شکلات تخته ای رنگی و شکلات تخته ای کاکائویی که هر کدام چند طعم و مدل دارند علاقه تولید کنندگان به خرید عمده و مستقیم انواع شکلات تخته ای بسیار زیاد است دلیل ان هم قیمت مناسب در زمان خرید است.

قیمت شکلات تخته ای به علت منوط بودن به قیمت کاکائو در بازرهای جهانی و همچنین قیمت ارز، بسیار نوسان پیدا کرده است.

خرید شکلات تخته ای ارزان

خرید شکلات تخته ای ارزان

خرید شکلات تخته ای ارزان در ۱۰ ها مارک ایرانی و با کیفیت را می توانید از شزکت بازرگانی برکامان به صورت ارسال مستقیم از کارخانه محل تولید داشته باشید.
یک مرکز پخش شکلات بهترین ویژه گی که می تواند داشته باشد این است که تقریبا همه نوع شکلات را برای مشتریان خود به صورت عمده تامین می کند البته با همان قیمت فروش کارخانه محل تولید محصول مورد نظر پس با ارزان ترین قیمت های فروش روبرو می شوید به این شرط که حجم خرید قابل توجهی داشته باشید.

تولید شکلات تخته ای

تولید شکلات تخته ای

تولید شکلات به چند صورت در کارخانجات شکلات سازی انجام می شود از قبیل ۱ شکلات فانتزی و یا همان پذیرایی ۲ شکلات کادویی ۳ شکلات تخته ای که این نوع شکلات تخته ای هم چند نوع است:

  • شکلات تخته ای کاکائویی
  • شکلات تخته ای رنگی و یا همان اسانس میوه ای ( پرتقالی، موزی، توت فرنگی، انبه )
  • شکلات تخته ای تلخ
  • شکلات تخته ای شیری یا همان وانیلی یا سفید
  • شکلات تخته ای cbs
  • شکلات تخته ای نسکافه
خرید پودر شکلات تخته ای

خرید پودر شکلات تخته ای

برای تولید شکلات تخته ای و یا قالبی نیاز به خرید ۲ نوع مواد اولیه مناسب از قبیل پودر کاکائو و کره کاکائو و ارزان قیمت است البته ارزان قیمت برای تولید کننده به منزله کیفیت پایین نیست بلکه خریدی مستقیم از تامین کننده مواد اولیه است.
پس بهترین پیشنهادی که برای تولید کنندگان بزرگ و یا کارگاهی شکلات و شیرینی و همچنین کارخانجات لبنی داریم این است که خرید مستقیم مواد اولیه خود را از ما داشته باشید تا دیگر دغدغه تامین مواد اولیه خود را نداشته باشید.

مرکز فروش شکلات تخته ای باراکا

مرکز فروش شکلات تخته ای باراکا

مرکز فروش انواع شکلات باراکا، بدون شک یکی از با کیفیت ترین شکلات های تخته ای کارگاهی شکلات تولید شرکت رضوان شکلات با نام معروف باراکا است که با توجه به تنوع ۱۰ ها مدل شکلات پذیرایی و کادویی شکلات تخته ای با کیفیتی هم تولید می کند.
برای خرید هر نوع شکلات باراکا می توانید از طریق همین سایت اقدام کنید تا بهترین قیمت ها را برای مجموعه خود داشته باشید و در نهایت تولیدات خوبی در هر زمینه ای که دارید را حاصل کنید.

خرید شکلات خالص

خرید شکلات خالص

خرید شکلات خالص کدام است؟ شکلات ایرانی خالص و یا نوع خارجی زمانی خالص گفته می شود که در زمان تولید از مواد اولیه خالص در ترکیب ان استفاده شود و مهترین این مواد اولیه ۲ محصول است کره کاکائو و پودر کاکائو که بسیار برای تولید یک شکلات با کیفیت و خالص اهمیت دارد.
با فروش پودر کاکائو و کره ککاکائو خالص تولید کنندگان را هم در تامین مواد اولیه کمک خواهیم کرد تا زنجیره تولید و فروش را کاملا به عهده بگیریم و در نهایت منجر به رضایت تولید کنندگان و خریدران عمده شود.

وزن شکلات تخته ای ما

وزن شکلات تخته ای ما

شکلات شرکت حلاوت پردیس معروف به شکلات ما یکی از قدیمی ترین شکلات های تولید ایران است، این کارخانه تولید کننده از سال ۱۳۳۵ فعالیت خود را شروع کرده است، شکلات تخته ای های این مارک ایرانی بسیار پر فروش است و در وزن هر تخته ۳ کیلوگرم تولید می شود و در نهایت به صورت قرار گرفتن ۳ تخته در کارتن یک بسته ۱۲ کیلویی برای عرضه به بازار اماده می شود.
برای دریافت لیست قیمت انواع شکلات تخته ای ما که به صورت کاکائویی، تلخ، رنگی، نسکافه ای و cbs تولید می شود می توانید با ما در ارتباط باشید.

خرید عمده شکلات

خرید عمده شکلات قنادی

خرید عمده شکلات تلخ و یا شیرین و رنگی قنادی برای تولید کنندگان شیرینی و شکلات از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است به این علت که قنای ها به دنبال محصولی هستند که علاوه بر کیفیت دارای قیمت بسیار مناسبی باشد بنابراین برای تامین انواع مواد اولیه قنادی ها در کنار انان هستیم.
شکلات قنادی، کره کاکائو، پودر کاکائو، روغن cbs، پودر چرب و خشک نارگیل و انواع اسانس هاس خوراکی را برای این مجموعه های فعال در سراسر کشور با بهترین کیفیت و ارزان تامین می کنیم.

خرید شکلات تخته ای

خرید شکلات تخته ای رنگی ارزان

بدون شک یکی از بیشترین نیازهایی که مجموعه های تولید کننده شکلات و یا کیک و شیرینی دارند خرید شکلات تخته ای ارزان رنگی و کاکائویی است که این نوع خرید از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است چون در نهایت به قیمت مناسب در زمان تولید نهایی محصول تولید شده منجر خواهد شد و این گروه تولید کنندگان می توانند خیلی بهتر در بازار رقابت کنند.

قیمت شکلات تخته ای

قیمت شکلات تخته ای ما

برای خرید شکلات تخته ای ارزان قیمت ما از همین سایت می توانید اقدام کنید تا حدود ۲۰ نوع شکلات تخته ای را به شما پیشنهاد دهیم و در کنار دیگر مشتریان ما که اکثرا تولید کننده هستند قرار بگیرید.
قیمت های شکلات ما در نوع اخته ای ان از حدود ۱۵ هزار تومان نوع تلخ شروع می شود و تا ۲۵ هزار تومان در نوع cbs موجود می باشد البته برای دریافت لیست کامل قیمت ها و تخفیفات خرید حجمی با ما در ارتباط باشید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
صادرات شکلات تولید کنندگان در (berkaman) بازرگانی برکامان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127844120
پست الکترونیکی: berkamanco@gmail.com
کانال تلگرام