خانه / جانشین کره کاکائو / خرید روغن جانشین کره کاکائو cbs

خرید روغن جانشین کره کاکائو cbs

خرید روغن cbs سی بی اس ۲۰ کیلو و یا ۲۵ کیلویی تولید شده در کشورهایی مانند مالزی و یا هلند و ترکیه در بازار ایران به عنوان جانشین کره کاکائو یکی از مواد اولیه های با اهمیت در کارخانجات شکلات و کیک و شیرینی انجام می شود.
برای خریدی اسان البته عمده و با کیفیت در عین حال قیمتی ارزان می توانید با شرکت های واردات روغن cbs در ارتباط باشید.

خرید روغن cbs

خرید روغن cbs

خرید روغن cbs که روغنی جایگزین کره کاکائو است درنوع بسته بندی های کارتنی ۲۰ و یا ۲۵ کیلویی از کشورهای تولید کننده محصول واردایران می شود.
روغن های سی بی اسی که دارای تنوع برند در ایران هستند که بیشترین ان از کشور مالزی و چند نوع هم مانند کارگیل هلند و التین مارکای ترکیه وارد ایران می شوند.

شرکت فروش روغن cbs

شرکت فروش روغن cbs

شرکت هایی در تهران هستند که واردات مستقیم روغن cbs را انجام می دهند و تبدیل به مرکز فروش سی بی اس شده اند اگر چه میزان فروش این شرکت ها حجم های بالا است بنابراین امکان خرید مستقیم از این شرکت ها برای تمامی مشتریان فراهم نمی باشد.
اما ما با توجه به اینکه تامین کننده مواد اولیه شکلات تولید کنندگان هستیم بنابراین با تجمیع سفارشات اقدام به فروش مستقیم روغن cbs به تمامی مشتریان البته با قیمت های دست اول کرده ایم.

فروش روغن سی بی اس wbb fat

فروش روغن سی بی اس wbb fat

یکی از با کیفیت ترین روغن های سی بی اس cbs در بازار روغن wbb fat است که کارتن های ۲۵ کیلویی دارد و قالبی محسوب می شود محل نگهداری این محصول سردخانه است.
اگر چه هزینه نگهداری و انبار داری این محصول کمی بالاتر از دیگر روغن های سی بی اس است اما بار بسیار مرتب و سالمی را خریداران تحویل می گیرند.

تامین کننده بهترین روغن cbs

تامین کننده بهترین روغن cbs

برای تولید کنندگان بهترین روغن های cbs را تامین خواهیم کرد با این تضمین که بار با برند خریداری شده توسط انان را همیشه بتوانیم اماده کنیم.
بنابراین یکی از موضوعات مهمی که در این میان وجود دارد این است که یک شرکت به عنوان تامین کننده در بلند مدت یک محصول خاص را با توجه به نیاز خریداران تهیه کند.
کارخانجات تولید شکلات و یا شیرینی و لبنیات برای روغن سی بی اس همیشه دارای دغدغه هستند که ما با توجه به گستردگی فعالیت خود این نگرانی را از این واحدهای تولیدی بر طرف خواهیم کرد.

واردات پودر کاکائو

واردات پودر کاکائو

یکی از مواد اولیه های بسیار مهمی که در کنار روغن cbs قرار می گیرد پودر کاکائو است که در بازار ایران با نام کاکائو ۱۰-۱۲ شناخته می شوند و دارای ۲ نوع الکالایز و نچرال می باشد.
نوع الکالایز دارای برندهای زیادی در بازار ایران است که با نام کدهای عددی و یا اسمی شناخته می شوند و دارای رنگ های تیره تا روشن هستند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
صادرات شکلات تولید کنندگان در (berkaman) بازرگانی برکامان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127844120
پست الکترونیکی: berkamanco@gmail.com

مطلب پیشنهادی

روغن cbs

فروش عمده روغن cbs

روغن cbs در ایران بازار بسیار بزرگی دارد به این دلیل که تولید کنندگان فعال …

کانال تلگرام