خانه / شکلات ایتن / فروش صادراتی شکلات ارزان قیمت ایتن تبریز

فروش صادراتی شکلات ارزان قیمت ایتن تبریز

فروش صادراتی شکلات ارزان قیمت ایتن تبریز با تنوع در طعم در بسته بندی های  ۳ کیلوگرمی در قالب کارتن های ۱۲ کیلویی به صورت ارسال مستقیم از محل تولید، بدون شک ارزان ترین و متنوع ترین شکلات صادراتی ایران ایتن تبریز است این شکلات در اذر شهر تبریز تولید می شود و به صورت فروش عمده راهی بازارهای داخلی و صادراتی می شود.

فروش شکلات ارزان قیمت ایتن تبریز

به طور کل زمانی شکلات ارزان قیمت گفته می شود که دارای چند مشخصه باشد در مورد فروش شکلات ۳ کیلویی ارزان قیمت ایتن که تولید کارخانه ای در اذر شهر تبریز است این موادر رعایت شده است، مواد اولیه ارزان و با کیفیت، فروش مستقیم به مشتریان عمده داخلی و خارجی، اعلام لیست قیمت پایه ارزان، به دور بودن از هیاهوی واسطه گری.
با توجه به درخواست مشتریان برای قرار گرفتن بسته ها در کارتن وزن های دیگری هم در این کارخانه تولیدی از این نوع شکلات ها وجود دارد مانند بسته های ۱ کیلویی و یا بسته های ۲۴۰۰ و یا ۵۰۰ گرمی که با توجه به نیاز مشتریان بسته بندی می شود.

فروش انواع شکلات های ایرانی

شکلات بسیار با کیفیت و متنوع تولید می شود و هر مجموعه تولیدی سبک و سیاق خود را دارد از قبیل شکلات های تافی، شکلات تلخ، انواع کانفت، شکلات کاکائویی، شکلات تخته ای، دراژه های دوست داشتنی فروش متنوع این قبیل شکلات ها با توجه به تقاضای مشتریان به صورت عمده انجام م یشود شکلات های ایرانی که روز به روز بر تعداد انان در بازار افزوده می شود و مورد استقبال خریداران عمده ایرانی و خارجی قرار می گیرد.
با توجه به اینکه محصولات شکلاتی ایرانی دارای قیمت های گوناگونی است برای خرید هر کدام از این محصولات و دریافت بهترین لیست قیمت با این مجموعه اینترنتی در ارتباط باشید.

خرید عمده شکلات ایرانی

برای خرید عمده شکلات ایرانی از کارخانه های شکلات سازی این امادگی را داریم که همکاری بسیار خوبی را داشته باشیم تولید کنندگان صنایع غذایی به خصوص شکلات برای فروش عمده محصولات خود در داخل ایران و یا حتی فروش صادراتی با ما در ارتباط باشند.
در کنار خریدی خوب از کارخانجات تولیدی انتقال این نوع شکلات ها را با بهترین شرایط قیمت در اختیار خریداران عمده قرار خواهیم داد البته با همان قیمت کارخانه بنابراین در این سایت چرخه از تولید به مصرف را بدون واسطه انجام می دهیم تا مشکلات خرید مستقیم از کارخانه برطرف شود.
به این معنی که خرید مستقیم از کارخانه بسیار زمان بر هست و کمتر شخصی می تواند رابطه ای برای خرید از کارخانه داران را به راحتی فراهم کند.

قیمت شکلات کادویی ایرانی

قیمت شکلات کادویی ایرانی

شکلات کادویی یکی از محصولات شکلاتی است که با بسته بندی های زیبا و هنرمندانه تولید و وارد بازار می شود و خریداران برای مناسبت ها و یا دید و بازدید ها به عنوان هدیه خریداری می کنند، قیمت شکلات های کادویی به دلیل اینکه از بسته بندی ویژه ای برخوردار است کمی بالاتر از شکلات های پذیرایی است و در بازار با مارک ها و اشکال متفاوتی هم موجود است.
شکلات کادویی شکوما یکی از شکلات های بسیار قدیمی است که با بسته بندی های جدید وارد بازار می شود و توسط نمایندگی های فروش به فروش عمده می رسد در این سایت هم اناوع متفاوت شکلات کادویی ما جهت فروش عمده عرض می شود.

فروش عمده شکلات ایتن تبریز

فروش عمده شکلات ایتن تبریز جهت بازارهای داخلی و هم جهت صادرات در بازرگانی برکامان در تنوع تمامی محصولات این کارخانه شکلات سازی انجام می شود و دارای و برای عرضه در قالب بسته های ۳ کیلویی که در کارتن های ۱۲ کیلویی اماده می شود.
با توجه به تنوع بسیار زیاد شکلات های ایتن لازم است اشاره ای به برخی از تولیدات این مجموعه داشته باشیم:

 • شکلات شیر خامه
 • بن بن میوه یک سر پیچ
 • شکلات هلندی
 • شکلات توت فرنگی
 • شکلات نعنا
 • شکلات بن بن میوه
 • شکلات شیری
 • شکلات رولن
 • شکلات عسلی
 • شکلات پاستیلی
 • و انواع تافی کره، میوه، نعنا

پر فروش ترین شکلات در ایران

در ایران شکلات های بسیار زیادی در بازار عرضه می شود و دارای نام و نشان های بسیار زیادی هم هستند با توجه به این تنوع و نگاه خریدارن و مصرف کنندگان به برخی از این نام ها، شکلات هایی از فروش بسیار بیشتری برخوردار می شوند مانند انواع شکلات تلخ و یا شکلات هایی مانند حاج عبدالله و یا انواع شکلات و یا ویفر های شیرین عسل و ایدین، البته تافی های زیادی هم به دلیل قیمت ارزان از فروش فوق العده زیادی برخوردار است.
بازار شکلات ایرانی به دلیل اهمیت دادن مصرف کنندگان به شکلات بسیار داغ و پر سود است و با توجه به تنوع بازار پخش شکلات از رونق چشم گیری برخوردار است.

فروش شکلات ارزان قیمت

به طور کل شکلات هایی که در تولید انها از پودر کاکائو استفاده نشده باشد قیمتی ارزان تر از قیمت فروش شکلات تلخ است بنابراین انواع تافی ها و شکلات های در اصطلاح شیشه ای دارای قیمتی ارزان در بازار هستند مانند شکلات های ایتن تبریز یا شکلات مشهد با نام مه لقا که هر دو نوع این محصولات دارای قیمتی مناسب و کیفیتی مناسب هستند.
صادرات شکلات ایران با توحه به قیمت های بسیار مناسب شکلات از اهمیت بسیار زیادی برای کشورهای منطقه برخوردار است و تاجران زیادی شکلات های ارزان ایرانی را برای خرید و فروش خود انتخاب می کنند.

صادرات شکلات تبریز

شکلات ایرانی با نام تبریز شناخته می شود و هر شکلاتی که در بازار پخش می شود در ابتدا همه یادی از تبریز می کنند و البته حرفی کاملا منطقی است، این شکلات های صادراتی و بسیار خوشمزه و با کیفیت تبریز از قبیل تافی، شیشه ای، کانفت و یا شکلات های تلخ توانسته بازارهای خوبی را حداقل در سطح منطقه از ان خود کند.
ما در این مجموعه بازرگانی انواع شکلات های تولید شده در ایران را با بهترین شرایط صادر می کنیم تا به تولیدات کارخانه های شکلات سازی خدمتی خوب کرده باشیم، از همین حالا محصولات تولید شده خود را به ما بسپارید تا در کمترین زمان ممکن راهی بازارهای جهانی شود.

قیمت شکلات تلخ کیلویی

قیمت شکلات تلخ کیلویی

قیمت خرید شکلات تلخ با قیمت های مناسب به صورت کیلویی محاسبه می شود، شکلات های تلخ تخته ای که برای مصارف تولیدی از ان استفاده می شود دارای تنوع در قیمت و کیفیت است با توجه به نوع نیاز تولید کنندگان این نوع شکلات ها را با بهترین قیمت ها پیشنهاد خواهیم داد، اما در مورد شکلات های پذیرایی تلخ باید به نام های پارمیدا و باراکا اشاره کرد که در بازار از فروش فوق العاده ای مخصوصا باراکا برای مصارف کافی شاپی برخوردار هستند و ما در این مرکز پخش بهترین قیمت را در صورت نیاز شما اعلام خواهیم کرد با ما در ارتباط باشید.

قیمت شکلات کیلویی ایرانی

قیمت شکلات کیلویی ایرانی

در این مرکز پخش شکلات های ایرانی از ارزان ترین قیمت هایی که برای ان تصور می شود نوع کانفت و شکلات اطلسی است که حدود کیلویی ۸ هزار تومان و به صورت عمده عرضه می شود، تافی و شکلات های شیشه ای دومین شکلات ارزان ایرانی است که حدود ۱۱ هزار تومان و از ان به بعد شکلات ها دارای کیفیت و قیمت های متفاوتی می شود که تمامی این نوع شکلات ها را به فروش عمده می رسانیم.

فروش پودر شکلات

فروش پودر شکلات

کارخانه های شکلات و کیک و کلوچه و لبنیات و بستنی برای خرید پودر کاکائو و یا همان پودر شکلات معروف می توانند با این مرکز در ارتباط باشند تا بهتربن پودرهای کاکائو را برای مصرف در تولیدات انها پیشنهاد دهیم، فروش پودر کاکائو بسیار تخصصی است و برای اینکه از بهترین های این محصول بهره مند شوید باید از نمایندگی های کاکائو خریداری کنید تا همیشه یک محصول را داشته باشید و اینکه از بهترین قیمت های خرید هم برخوردار شوید.

مرکز واردات پودر کاکائو

مرکز واردات پودر کاکائو

واردات پودر کاکائو به ۳ صورت انجام می شود و دارای ۳ قیمت فروش در بازار است اول اینکه تحویل در شهرهای ایران که به صورت قطعی وارد کننده با اخذ تمامی مجوز های لازم این بار را به یا توسط بازرگانی ها و مراکز فروش و یا اینکه خود شخصا فروش می رساند دوم به صورت پروفرمایی به این صورت که بار را تا گمرک کشور انتقال می دهد و با قیمتی مناسب تر از تحویل ایران مسائل مربوط به ترخیص را به عهده خریدار می گذارد و سوم هم پودرهای کاکائویی که به صورت پشت گمرکی وارد می شوند و از قیمت بسیار پایین تری در بازار برای فروش قطعی برخوردار هستند.

فروش شکلات ارزان

فروش شکلات ارزان

فروش شکلات ارزان را به صورت عمده و ارسال مستقیم از کارخانه مخصوص خریدارانی انجام می دهیم که حجم بسیار خوبی را برای خرید سفارش داشته باشند، با توجه به اینکه در خرید حجمی یک محصول سود حاصل از این معامله به صورت دو طرفه تقسیم می شود بهترین نوع خرید و فروش را تشکیل می دهد، علت ان هم تولید بسیار قابل قبول تولید کننده است و سود قابل توجه یک تاجر، بنابراین برای فروش شکلات حجمی که در نهایت منجر به فروش ارزان قیمت نهایی می شود در کنار تاجران این نوع شکلات ها هستیم.

تافی ارران ترین شکلات

تافی ارران ترین شکلات های ایرانی

تافی شکلاتی یکی از ارزان ترین شکلات های ایرانی محسوب می شود به این علت که از مواد اولیه ارزانی هم برای تولید ان استفاده می شود مانند شکر و نشاسته ذرت و یا مواد اولیه دیگر و در ان از پودر کاکائو خبری نیست، کارخانه هایی مانند ایتن از این نوع تافی ها تولید دارند و پایین ترین قیمت ها را هم برای محصول خود در نظر گرفته اند، علت اصلی قیمت مناسب شکلات ایتن این است که خود تولید کننده قند و شکر است و برای محصول تولید شده خود می تواند بهترین قیمت های فروش را هم در نظر بگیرد.
بنابراین می شود محصولی با کیفیت هم تولید کرد و لازمه این نوع تولید استفاده از بهترین و در عین حال مدیریتی قابل قبول برای خرید مواد اولیه تولید محصول مورد نظر است.

تامین مواد اولیه شکلات

تامین مواد اولیه شکلات

مواد اولیه تولید شکلات چگونه تامین می شود و ایا به درستی توسط کارخانجات شکلات سازی این کار انجام می شود؟ در پاسخ باید به معزل واسطه گری اشاره گرد که دامن کارخانجات شکلات سازی و به طور کلی تولیدی را گرفته است و با توجه به تجربه ای که ما داریم این است که بسیاری از خرید خریدهای کارخانجات رابطه ای و واسطه ای شده است و معمولا افراد درجه یک و یا همان صاحبان کارخانه ها معمولا از این داستان ها اطلاعی ندارند.
برای تامین مواد اولیه شکلات و بسیاری از صنایع وابسته پیشنهاد تامین را می دهیم و به صورت مستقیم و بدون واسطه این کار را به ما بسپارید.

مرکز سفارش شکلات تخته ای ارزان

مرکز سفارش شکلات تخته ای ارزان

شکلات تخته ای ارزان یکی از بیشترین تقاضاهای واحد های تولیدی شیرینی و شکلات را به خود اختصاص داده و تنوع در این نوع شکلات ها در بازار هم بسیار است اما ان شکلات تخته ای که ارزش تولید داشته باشد دارای سفارش بسیار زیادی است مانند شکلات تخته ای های بارکا یا کارات، خرید شکلات تلخ تخته ای و یا شیری و حتی میوه ای را با سفارش از قبل می توانید در متنوع ترین این محصول از ما داشته باشید تا دیگر در مورد تامین شکلات تخته ای دغدغه ای نداشته باشید.

محل فروش پودر کاکائو و کافی میکس

محل فروش پودر کاکائو و کافی میکس

خرید دانه قهوه بسیار اهمیت دارد اما قهوه فوری کلاسیک و یا گلد از اهمیت فوق العاه ای برخوردار است به این دلیل که در تولید کافی میکس از ان استفاده می شود اما ان دسته از تولید کنندگان کافی میکس معمولا هات چاکلت و یا کاپوچینو را هم در محصولات تولید شده خود خواهند داشت بنابراین پودر کاکائو را هم تخصصی برای این واحد های تولید کننده پودر های نوشیدنی داغ به فروش عمده می رسانیم.
به طور کل شکلات اصل و یا پودرهای نوشیدنی خاص مانند کافی میکس، هات چاکلت، کاپوچینو، چای ماسالا از مواد اولیه تقریبا مشابه ای برخوردار هستند که تمام این مواد را به صورت مستقیم در اختیار واحدهای تولیدی قرار خواهیم داد تا اینکه چرخه تولید را با تامین مواد اولیه و فروش قطعی محصول تولید شده توسط این بازرگانی کامل کرده باشیم  ما در تامین و فروش محصول شما در کنار شما هستیم.

 

 

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
صادرات شکلات تولید کنندگان در (berkaman) بازرگانی برکامان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127844120
پست الکترونیکی: berkamanco@gmail.com
کانال تلگرام